Jump to content
Dogomania

LidkaWejman

Members
 • Posts

  513
 • Joined

 • Last visited

About LidkaWejman

 • Birthday 02/27/1979

Converted

 • Biography
  Człowiekiem z pozytywnym nastawieniem do otaczającego świata z duszą społecznika. Zakręcona Matka Polka, w naszym domu drzwi się nie zamykają... Wierzę,że to kim jesteśmy zależy od nas samych i że pozytywna energia wysyłana w świat zawsze wraca do nas.
 • Location
  Poznań
 • Interests
  zwierzaki,behawioryzm(psy) żeglarstwo,
 • Occupation
  dziennikarz

LidkaWejman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. [quote name='ania z poznania']Nie tyle ze Scoobiego ile nieprzekonywalni przeciwnicy kastracji :p[/QUOTE] no to ja życzyłabym powodzenia, mając dwóch niewykastrowanych samców w mieszkaniu:) kastraty łatwiej ułożyć, nie ma takiego parcia na samca alfa( co nie oznacza,że wogóle nie ma) a poza tym wycie, gdy w promieniu kilometra jest jakakolwiek suczka z cieczką.... Nie rozumiem ludzi, ona nie miała męża wykastrować a psa, jeśli już inne względy odpadają, to chociaż praktyczne..u nas sąsiad rolnik, prosty człowiek psa wykastrował bo mu ,,cholera ( określenie psa), ino furtka niedomknięta to ućkła" P.S. Aniu, a może ten domek z yorkiem z Konina? Prześlę ci namiary jutro wieczorem i uzupełnioną ankietę, chcieli co prawda Miszkę,ale...
 2. Trzeba chyba bardziej dramatycznie na fb, Miszka oprócz urody miała nad głową szpadel. Może nie pisać o schronie( bo wtedy dt myślą , są bezpieczne), schron się nie kojarzy ludziom negatywnie, niestety....nie ma wyobrażenia dopóki nie widzą maluchów za kratami...Może przywalić z grubej rury,że idą mrozy one znalezione na stacji,teraz marzną w budzie i jak przyjdą mrozy to zamarzną.... Jako,że psy są Animaliowe proszę o zgodę na dramtyczny apel na fb i zdjęcia na maila [email][email protected][/email], bo mi komp( program antywirus) nie pozwala na ściąganie fotek choćby z dogo. Jak się znajdą dt, to ds też.
 3. Jaka suma wchodzi w grę? może jakiś bazarek na szybko, albo zbiórka?
 4. podnoszę fajne psiaczki, są na fb? może zrobić pospolite ruszenie, jak w przypadku Miszy?
 5. Dziękuję za ogłoszenia Miszki vel Biszkoptki, która ostatecznie została Gracją, bo dziewczyny stwierdziły,że nie będą się do niej zwracały jak do psa. Jest w dobrych rękach,w zapasie jest jeszcze jeden domek. Można usuwać ogloszenia z czystym sumieniem.
 6. Hula i Hop załapały się z ogłoszenia Miszy:) Mała Glizda przyniosła szczęście. Jest jeszcze domek z Konina, już po ankiecie, teraz niewiem jak to dyplomatycznie rozegrać,powiedzieć,ze Miszy już nie ma, sprawdzić dom i dać kogoś zamiast Miszy... Misza vel Biszkopt stała się GRACJĄ, bo dziewczyny stwierdziły,że nie będą do niej mówić jak do psa:lol:, już się zadomowiła, ma powiększone migdałki, więc ma zakaz wychodzenia za 10 dni do kontroli, odpchlona ,odrobaczona bawi się piłeczką:)
 7. [quote name='LidkaWejman']w adopcję jest włączona cała rodzina np. brat przywiózł wszystkie akcesoria do psa. poza tym studentki- też miałam czerwoną lampkę przemaglowane zostały na okoliczność zmiany życia trybu, stanu cywilnego itd. Mieszkanie ich typowo, bo to też maglowałam,żeby za tydzień nie okazało się, że właściciel nie zgadza się na psa.Były doskonale przygotowane do rozmowy, choć straszyłam szczeniakiem...naprawdę zrobiły na mnie dobre wrażenie, na tyle,że gdyby mój syn był w ich wieku to bym go ze sobą zabrała:)[/QUOTE] Poczekam jeszcze godzinę, żeby nie było,że nękam i zadzwonię:)
 8. w adopcję jest włączona cała rodzina np. brat przywiózł wszystkie akcesoria do psa. poza tym studentki- też miałam czerwoną lampkę przemaglowane zostały na okoliczność zmiany życia trybu, stanu cywilnego itd. Mieszkanie ich typowo, bo to też maglowałam,żeby za tydzień nie okazało się, że właściciel nie zgadza się na psa.Były doskonale przygotowane do rozmowy, choć straszyłam szczeniakiem...naprawdę zrobiły na mnie dobre wrażenie, na tyle,że gdyby mój syn był w ich wieku to bym go ze sobą zabrała:)
 9. Przed chwilką dostałam smsa od zwierzolubnej rodziny, że HOP ZA TYDZIEŃ JEDZIE DO NICH DO DOMKU:loveu: To się nazywa czyszczeniem magazynu:evil_lol: Psiaki się pakują wyjeżdżają:)
 10. Wydawanie tymczasów, jest bolesne, mój mąż to nie chciał pomóc we włożeniu Cosmo do auta,a potem stwierdził,że go zdradził, a On tak na niego spojrzał...Wcześniejsze i późniejsze psy i koty wydawane do znajomych jakoś przeżywał,ale ten do obcych....chociaż wolontariusz domkowi laurkę wręcz wystawił. Miszkę przywiozłam do nas na przyjazd dziewczyn- a już mojego męża zdążyła wylizać po twarzy i jeszcze pretensjami zostałam obrzucona,że ona się w niego wtuliła, a ja wredna go prawie mu wyrwałam i oddałam dziewczynom, które na Łukaszu też zrobiły pozytywne wrażenie. Teraz Miszka vel Biszkopt już pewnie jest u weta na przeglądzie, domek dla mnie super. DZIĘKUJĘ ANIU
 11. Miszka będzie się nazywać Biszkopt:) Mojemu mężowi musiałam ją wyrwać z rąk,no bo podbiegła do niego machając ogonkiem to Łukasz wziął ją w ramiona, ona mu zaczęła lizać twarz i jeszcze chwila i by jej dziewczynom nie oddał:) Dziewczyny - siostry mieszkają we dwie, obie się godzą na psa, obie się będą nim opiekować , rodzice na wsi, mieszkanie własnościowe(czyli ew. właściciel nie ma nic do gadania)- miały już psa ze schronu. Brat przyjeżdża dzisiaj ze wszystkim co psu do szczęścia potrzeba, a Miszkę od razu od nas zabrały do weta na kontrolę, odpchlenie etc. na Polankę. Po moim telefonie,że są domem stałym i umówieniu się na odebranie psa, zarezerwowały wizytę u weta. To co mnie zdziwiło, to to,że dziewczyny bardzo odpowiedzialne i nad wiek dojrzałe. Nie spodziewałam się, aż tak odpowiedzialnych odpowiedzi, jak usłyszałam,że są na 5 roku, to już miałam czerwoną lampkę w głowie. A byli właściciele wręczyli mi ją z takim zadowoleniem....nawet nie pytali gdzie ją zabieram i widać było, że darowali sobie dzisiaj karmienie jak do ludzi idzie....
 12. Dzisiaj mojemu dziecku przedłużył się egzamin na pomarańczowy pas, więc nie dałam rady dojechać do dziewczyn,zanim jedna z nich wyszła, a chcę żeby były obie przy rozmowie, choć pies ma być jednej z nich. Jadę jutro o 14. Jeśli wszystko będzie ok. to biorę koci transporter pakuje maludę i zawożę Miszkę wraz z nr konta Animalii, na który mają wpłacić dobrowolny i w dowolnej ilości datek lub przekazać 1% podatku, coby psina się dobrze chowała:) PROPONUJĘ KAŻDEMU DOMKOWI TAKĄ KARTECZKĘ WRĘCZAĆ. Zawsze będzie choć na mleko dla kociaków:)
 13. [quote name='supergoga']A najlepiej kierowań na naszą stronę [URL="http://www.fdz-animalia.pl"]www.fdz-animalia.pl[/URL][/QUOTE] tylko trudno tam znaleźć telefon, pani z Szamotuł po poszukiwaniach właśnie na stronie fundacji kontqktu w sprawie Hopa zadzwoniła do mnie.
 14. [quote name='supergoga']Pamietajcie też że w przytuliskowej budzie czekają jeszcze krotkowłose drobizagi szczenięce na P. Maja swoj wątek.[/QUOTE] Jak ktoś się odezwie będę spisywać nazwisko miasto nr tel, mail, i wysyłać smsem do Ciebie, jeśli ktoś będzie chciał jakieś małe, a jak duże to polecam Scoobiego:) Jak dobrze pójdzie to nam Miszka wątek jednym offem wyadoptuje:)
 15. Buda dla Miszy???? Mój Ami co prawda mieszka w budzie,ale to był jego wybór, i to już inna 100-kilogramowa historia...Ale Misza wygląda jak paczka cukru z głową i nogami. Nawet u patologii mieszka w domu( może dlatego, że budy nie mają) a co do telefonów, to ciągle się zgłaszają dt, co jest niewiarygodne,bo szczeniak w domu jest gorszy od masakry piłą mechaniczną:) DZIĘKUJĘ WAM, może Miszkę już w sobotę zabiorę do ds, jeżeli wizyta popołudniu w sobotę będzie ok.
×
×
 • Create New...