Jump to content
Dogomania

SZCZYL - już szcześliwy w nowym DOMU!!!!!!


Malwi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malwi']a rzeczywiście .. umknęło mi ... jostel - wyslałam już nr konta ? nie pamietam ... ledwo kontaktuje ...[/QUOTE]
Malwi, jutro wyślesz. Wyciśnij całą cytrynę ze szklanką wody i kładź się spać. Zdrowiej nam Malwi :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja pamiętam o swojej deklaracji, tylko cały czas czekam na wypłatę - dzień, dwa i powinna być na koncie. Zrobię stały na 10 każdego miesiąca - może tak być??
Szczylu, moskiewski mastifie stróżujący w pirenejach, do góry!!!
Malwi, nie ma jak czosnek - i podleczy i wampiry odstraszy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']a rzeczywiście .. umknęło mi ... jostel - wyslałam już nr konta ? nie pamietam ... ledwo kontaktuje ...[/QUOTE]

Wysłałaś:)! Dzisiaj po południu przeleję,a Ty zdrowiej ZAKICHAŃCU jeden! ;) (Bo to pewnie przeziębienie...?)

Link to comment
Share on other sites

o kurczaczek! i dopiero teraz ja sie o tym dowiaduje ? :P

napisalabym jedno slowo ale nie dosc ze mniedogo wygwiazdkuje to jeszcze bana dostane :P

łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
superaśnie :D
nawet nie wiecie jak się cieszę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']A ciocia Kapsel od rana pije - to jest radość!:drinking: Zdołała mnie jeszcze powiadomić, że Szczylek ma już domek na bank, poczym zamilkła oddając się słusznej radości. Rzetelna dziewczynka :evil_lol:[/QUOTE]



haha usmialam sie do lez :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']A ciocia Kapsel od rana pije - to jest radość!:drinking: Zdołała mnie jeszcze powiadomić, że Szczylek ma już domek na bank, poczym zamilkła oddając się słusznej radości. Rzetelna dziewczynka :evil_lol:[/QUOTE]

sama pije a sie nie podzieli radościami ! co by inni mogli się napić bądz w moim wypadku cudownie ozdrowić :P

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani moi.
Jestem najszczęśliwszą osobą dzisiaj na całej kuli ziemski[/B]ej :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[B][U]Domek przecudowny, sprawdzony,[/U][/B] można o takim tylko marzyć. Ja o nim już dawno myślałam, tylko tak jakoś wychodziło, ale gdy dziś moja Szefowa przyjechała, a domeczek w tym czasie zadzwonił do Szefowej, coś mnie tknęło.... wysłałam zdjęcia Szczylasa i Domek decyzję podjął w trzy minuty!!!!!!!!!!!!!!!!! i szukał Szczylasa i nawet widział go gdzieś w necie... i był na liście wziętych pod uwagę. To było przeznaczenie :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

Domek najlepszy z najlepszych!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gwarantuję głową !!!!!!!!!!!!!

Kochani ja oszaleję z radości :cunao::cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel'][B]Kochani moi.
Jestem najszczęśliwszą osobą dzisiaj na całej kuli ziemski[/B]ej :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[B][U]Domek przecudowny, sprawdzony,[/U][/B] można o takim tylko marzyć. Ja o nim już dawno myślałam, tylko tak jakoś wychodziło, ale gdy dziś moja Szefowa przyjechała, a domeczek w tym czasie zadzwonił do Szefowej, coś mnie tknęło.... wysłałam zdjęcia Szczylasa i Domek decyzję podjął w trzy minuty!!!!!!!!!!!!!!!!! i szukał Szczylasa i nawet widział go gdzieś w necie... i był na liście wziętych pod uwagę. To było przeznaczenie :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

Domek najlepszy z najlepszych!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gwarantuję głową !!!!!!!!!!!!!

Kochani ja oszaleję z radości :cunao::cunao::cunao::cunao:[/QUOTE]

[CENTER]:mdleje::grins:

:laola:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Acha domek z ogrodem, Szczylek będzie spał w domku. Jest kotek też znajda przygarnięta. Zresztą domek miał w swoim życiu same znajdy.
I nawet dwie boksie przygarnięte!!!!!!!!!! :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...