Jump to content
Dogomania

Lili już się nie boi...... Jest bezpieczna!


amikat

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA
ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!!
Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju)
PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!!

Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE]

To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ???
Podaj dalej !!!!! tyle możesz zawsze !!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ufff, jak to dobrze, że to był tylko fałszywy alarm i ten dupek nie ma nowego psa!

Korzystając z okazji [B]zapraszam na wątek kolejnej podopiecznej Fundacji - boskerowatego szkielecika, który potrzebuje wsparcia finansowego, no i oczywiście domu!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/178004-Bokserka-8-miesieczny-szkielet-psa-prosi-o-A-ycie-Mantra-chce-byAE-czyjaA[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, piszcie pisma do fabryk, firm, z tekstyliami (kawalki polarow, grubych tkanin) wszytko co im odpada, albo co juz ma status rzeczy nie do uzytku, zeby dali jako 'dary' do ocieplenia bud, tylko problem, zeby odebrac samemu, bo pewnie nie dowioza, ale szukajcie w poblizu takich firm, na pewno czesto maja duzo fajnych materialow, kt. przydalyby sie. Takze firmy z wykladzinami, dywanami, cokolwiek co sie moze przydac. moja firma zajmuje sie wkladkami do butow, produkujemy je, mamy czesto rolki duze, kt. nie uzyjemy juz, kt. by szly do zniszczenia a jesli sie napisze, ze to zostanie wykorzystae tylko do oceplenia bud, nie do zadnych celow komercyjnych, to dadza, jak beda mieli, kwestia tylko, zeby po to podjechac. przyborówko k. poznania dostalo bardzo duzo takich materialow (czesto z prawdziwa welna owcza jako warstwe weirzchnia, bardzo cieple). mam juz takie pismo gotowe, sama je napisalam, weic jesli ktos bedzie zainteresowany, zeby w imieniu zaprzyjaznionego schorniska wystapic o takie 'dary', to niech da mi znac, wysle mailem. pismo gotowe tylko trzebaby pieczatka schroniska podbic. pzdr.




[quote name='Pies Wolny'][COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA
ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!!
Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju)
PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!!

Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE]

To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ???
Podaj dalej !!!!! tyle możesz zawsze !!!![/B][/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Kłopoty były przejściowe jak mówi "mama lili". W policji i prokuraturze cisza i to mnie martwi. Kochany właściciel były nie ma nowego psa - śpimy spokojnie, sprawdzone[/QUOTE]

noo to super że mała ma się lepiej :)

A co do prokuratury to już niefajnie. Pozew już był złożony? (wybaczcie, że nie jestem na czasie ale ściga mnie sesja a i bez tego mam mało czasu na wertowanie). Z tego co mi brat mówił, to za wszelką cenę zazwyczaj starają się uniknąć sprawy o przestępstwo... będą na siłę pewnie próbować to dać jako wykroczenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']noo to super że mała ma się lepiej :)

A co do prokuratury to już niefajnie. Pozew już był złożony? (wybaczcie, że nie jestem na czasie ale ściga mnie sesja a i bez tego mam mało czasu na wertowanie). Z tego co mi brat mówił, to za wszelką cenę zazwyczaj starają się uniknąć sprawy o przestępstwo... będą na siłę pewnie próbować to dać jako wykroczenie...[/QUOTE]


Oby nie.... zresztą "agencja TAS doniosła" że sprawca chce dobrowolnie poddać się karze..

Jutro lili jest w klinice i odwiedzi nas na akcji w Silesii w sobotę lub niedziele.

Neurologicznie jest OK. Jutro mam nadzieje w badaniach to sie potwierdzi. Ustalamy o ile lekarz pozwoli termin sterylki.

No i najwazniejsze - nowe imie Lilianki -KORBA!
Oj ten DT/DS chyba do ukarania..... błahhhahha:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Amikat trzymaj palec na pulsie, bo to ze facet chce sie poddac depekowi nie oznacza ze wy na to musicie sie zgodzic. Nie przegabcie terminu, wystepujecie jako osoba pokrzywdzona w imieniu psa, moze byc ze otrzymacie powiadomienie o terminie rozprawy, na ktorym bedzie wpis "obecnosc nieobowizkowa" Ale zeby doprowadzic sprawe do konca musicie isc na rozprawe, bo wtedy mozecie zabrac glos i nie zgodzic sie na depek zaproponowany przez prokuratora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Amikat trzymaj palec na pulsie, bo to ze facet chce sie poddac depekowi nie oznacza ze wy na to musicie sie zgodzic. Nie przegabcie terminu, wystepujecie jako osoba pokrzywdzona w imieniu psa, moze byc ze otrzymacie powiadomienie o terminie rozprawy, na ktorym bedzie wpis "obecnosc nieobowizkowa" Ale zeby doprowadzic sprawe do konca musicie isc na rozprawe, bo wtedy mozecie zabrac glos i nie zgodzic sie na depek zaproponowany przez prokuratora.[/QUOTE]

Wiem o tym wszystkim. Postaram sie załatwić to najlepiej jak potrafę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...