Jump to content
Dogomania

amikat

Members
 • Content Count

  3,724
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

amikat last won the day on December 1 2009

amikat had the most liked content!

About amikat

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/22/1971

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. amikat

  DZIS KONIEC Kwietniowe rozmaitości

  Dziękuję wszystkim wspierającym i uczestniczącym. Potwierdzam ma zakończenie bazarku, rozliczenie i przekazanie środków.
 2. amikat

  Lipcowe nowości i przeceny

  Potwierdzam rozliczenie bazarku i przekazanie środków. Dziękuję wszystkim uczestniczącym.
 3. amikat

  Majowe rozmaitości

  Potwierdzam zakończenie bazarku i przekazanie zgromadzonych środków. Diękuję wszystkim uczestniczącym. Przepraszam za opóźnienia w potwierdzeniu bazarków, ale na Dogomanii nie byłam od wielu miesięcy. Organizator jest wolontariuszem w naszym schronisku .
 4. amikat

  Czerwcowe rozmaitości na ubrania

  Szanowna Pani.nie bywam na Dogomanii od wielu miesięcy . Zapomniałam hasła, nie potrafiłam się zalogować. Bazarki potwierdziłam. Jeżeli potrzebuje Pani jeszcze jakiegoś wyjaśnienia lub potwierdzenia - proszę do nie pisać. Pozdrawiam serdecznie.
 5. amikat

  Dziś koniec STYCZNIOWE ROZMAITOSCI

  Potwierdzam zakończenie bazarku i rozliczenie. Bardzo dziękuję wszystkim uczestniczącym..
 6. amikat

  Markowe męskie ubrania

  Potwierdzam zakończenie bazarku i rozliczenie. Bardzo dziękuję w imieniu podopiecznych i organizatora wszystkim kupującym i wspierającym.
 7. Witaj,

  czy możesz mnie poinformować dlaczego Perelka

  nie odzywa się w sprawie zwrotu pieniędzy za uszkodzony

  portfel, ktory jej odeslałam..Nie rozumiem dlaczego

  musze o o to się dopominiać i pisać na bazarku..Pozdr.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Perełka1

   Perełka1

   Pomyłka, napisłam "się" zamiast "Cię".

   abc, portfel został wysłany w stanie dobrym. Dotarł do mnie porozrywany. Nie przeczę, że może był wadliwy. Dlatego prosiłam o zwrot. Przesyłka dotarła w poniedziałek i poinformowałam o tym na wątku w poniedziałek. Odezwałaś się w czwartek.

   Nie wiem, na jakiej stronie odpowiadam. Znalazłam ten wpis na "aktywnościach" i dodałam komentarz.

   abc, tak mi się zdaje, że tych reklamacji to więcej miałaś.

  3. Jola i Czterołapy

   Jola i Czterołapy

   Przepraszam, że wcinam się tutaj, ale chciałam tylko poprosić abc o odgruzowanie skrzynki lub podanie mi maila, bo nie mogę wysłać rozliczenia bazarku!

  4. 2010

   2010

   Już to robię...I czekam na dane ..Zaraz kaskę

   z adresem wysyłam..Pozdrawiam cieplitko

 8. Nie mógł być spakowany ubity, bo jest to jedyny kubek z takim wzorem, a widać go na zdjęciu wcześniej (na bazarku) i pakowałam go osobiście, nikt z nas nie jest upośledzony :D, żeby pakować uszkodzone rzeczy. Proszę o numer konta na który zwrócić pieniądze.   Użytkowniczka nachwile również kupowała kiedyś u mnie rzeczy i wie, że problemu nie było Nie potrafię odzyskać dostępu do swojego konta na dogomanii i nie potrafię rozliczyć bazarku, z opóźnieniem, ale wysłałam rzeczy. Wszystkie kubki były poowijane gazetami, zawsze starałam się, żeby moje bazarki były rzetelne, a rzeczy dotarły bezpiecznie, w przypadku szklanych rzeczy nie mam za dużego doświadczenia.   Nie będę się sadzić z pocztą o kubek za kilkanascie złotych, ale rozumiem, że nadaje się on tylko do kosza więc zwrócę za niego pieniądze. Nie wiem też, dlaczego posądzasz mnie o to, ze celowo spakowałabym taki kubek, nie miałabym w tym intencji, ani interesu, gdyby tak było, zapytałabym czy podmienić go na inny wzór, lub oddałabym od razu pieniądze.   Jedyny egzemplarz z takim wzorem:   Piszę z konta amikat za jej użyczeniem bo pisałam do moderatora i nie wiem do kogo jeszcze mam pisać, nie potrafię odzyskać hasła do konta. Tak czy siak bardzo przepraszam przede wszystkim za opóźnienie w wysyłce.   sosiczka Sylwia Stańczyk
 9. Bestialskie zastrzelenie berneńczyka-proszę zajrzyj i przekaż dalej http://www.szwajcary.com/viewtopic.p...352394#p352394

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post19201756 proszę weź udział w akcji na fbhttps://www.facebook.com/events/1888...context=create niech ten dewiant zostanie ukarany(zdjęcia bardzo drastyczne)

 10. Tak ...Filomen ma zawsze racje. Jak nie ma racji - patrz punkt pierwszy. Gratuluję anonimowego sponsora. Proszę o zacytowanie tych smsów jak mówisz. Czekam. Najlepiej z podaniem ników lub imion. Możesz i też je przekierować na mój telefon (znasz go przecież). Brak odpowiedzi potraktuję jako celowe sianie zamętu. Nie robię afery wokół każdego sosnowieckiego psa którego adopcja została "położona". Jeżeli ludzie dzwonią - odsyłam do Was i informuje ze jeżeli odmówicie to my się włączymy. Od września do dzisiaj tak było 6 razy jeżeli Nie umiem jednak przejść do porządku dziennego nad zdaniem że nie poinformowałyście drogie Panie nas o znalezieniu psa bo my pewnie uśpilibyśmy go, a nie leczyli. To jest wstrętne i poniżej pasa zagranie. Kolejne zresztą
 11. Przepraszam że nie mogliśmy być w tym roku. Jesteśmy z Was dumni i szczególnie dziękuję Bożence za organizacje serce i zapał. WSZYSCY jesteście wielcy.
 12. Opiekę zdrowotną w tym kraju zapewnia bezpłatnie NFZ. Lekarz który powinien udzielać porad autorom niektórych postów przyjmuje be skierowania.
 13. AgaG i spółka - merytorycznie nie ma sensu odpowiadać bo was nic nie przekona ze białe jest białe a czarne jest czarne. Miałam nadzieję (choć płonną), że wasz ton, obelgi, charakter wypowiedzi są spowodowane mimo wszytko troska o zwierzęta. Niestety przynaje z ogromnym żalem, że dużo w tym pieniactwa, leczenia własnych kompleksów i "schiz" . Jako argument na poparcie waszych też przywołujecie materiał z udziałem lekarza powiatowego i jego wypowiedz , która była delikatnie mówiąc pomyłką (żeby nie powiedzieć kłamstwem wynikającym z braku przygotowania do rozmowy). Pisałam, że są dowody na tą pomyłkę - tylko ze nikt tego nie przyjmuje do wiadomości. Kilkakrotnie prosiłam o zaprzestanie nazywania nas oszustami, kłamcami, handlarzami etc. Kolejnego razu nie biedzie, nie będzie z wszystkimi konsekwencjami art 212 KK dla nas i dla was. Powinnieście pamietać takze o tym że formułowanie bezpodstawnych oskarżeń i wprowadzanie organów ścigania w błąd rodzi konsekwencje prawne. Wy mieliście wiedzę i możliwość zweryfikowania swoich podejrzeń ale tego nie uczyniliście. Gdzie jest dobra wola? Jeżeli w w oodpowiedz Głównego Lekarza Weterynarii Niemiec i naszego Głównego Lekarza Weterynarii wasze zarzuty po przeprowadzonym dochodzeniu nawet częściowo się nie potwierdzą to co dalej? Zmienicie charakter oskarżeń? Cierpliwie proszę o wskazanie prokuratury prowadzącej dochodzenie i sygnatury akt po raz trzeci.
 14. [quote name='AgaG']przypominam, iż domagamy się i to od dłuższego czasu od MTOZ-u mieleckiego, którym jak rozumiem nie jest ani amikat ani "wolontariuszki z Mielca":) [LIST] [*]treści wszystkich umów i aneksów, na podstawie których mieleckie schronisko wysyłało psy do Niemiec w latach 2007-2011; [/LIST] [LIST] [*]dokumentacji dotyczącej poszczególnych transportów zwierząt, w tym kompletnych list psów wysyłanych do Niemiec w latach 2007-2011; [/LIST] [LIST] [*] szczegółowego wykazu odnośnie imion, nazwisk i adresów osób, które zaadoptowały w Niemczech psy wywiezione z mieleckiego schroniska w latach 2007-2011; [/LIST] [LIST] [*]szczegółowego wykazu, obejmującego losy i adresy pobytu wszystkich psów wywiezionych z mieleckiego schroniska w latach 2007-2011, które nie zostały adoptowane w Niemczech; [/LIST] [LIST] [*]pełnej dokumentacji na temat stosowanych przez schronisko procedur i wyników kontroli wobec dalszych losów psów wywiezionych do Niemiec w latach 2007-2011. [/LIST] W związku z faktem, że MTOZ, jako instytucja korzystająca ze środków publicznych, jest zobowiązana do udzielania informacji publicznej, na odpowiedź oczekujemy w trybie i terminie ustawowym. lilith27 akurat teraz sie mylisz, pisząc, ze "osoby na tym wątku nie są prawnikami, nie muszą więc znać konkretnych ustaw, a tym bardziej ich poszczególnych jednostek redakcyjnych (paragrafów, ustępów, artykułów)". :)[/QUOTE] Nawet nie wiesz jak się ciesze że ktoś zauważył iż my jako Fundacja nie mamy nic wspólnego z MTOZEM. Zadeklarowałam natomiast pełne w wsparcie prawne, merytoryczne i każde inne dla "wolontariuszy mieleckich". Umowy, adresy wyadoptowanych psów z Mielca do Niemiec są w posiadaniu MTOZU i Urzędników Mieleckich. Nie wiem natomiast czy są dokumenty dotyczące adopcji do domów w Polsce z tego miejsca pominięciem tych w których brali udział "mieleccy wolontariusze"
×