Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

5 minut temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Hani,że transport ma kosztować 490zł.

Żsaden ze szczeniaków nie jedzie, bo będą do odebrania dopiero w przyszłym tygodniu.Takie info otrzymałam od Toli.

Bogusiu czy to koszt calego transportu ? Szkoda ze maluszki nie jadą. Potem znowu trzeba bedzie wylozyc pieniadze na transport.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Bogusiu czy to koszt calego transportu ? Szkoda ze maluszki nie jadą. Potem znowu trzeba bedzie wylozyc pieniadze na transport.

Elu na zapłacenie  transportu TZ Anecik są pieniążki.Arek powiedział,że to będzie 650zł a z poprzedniego bazarku zostało 654zł,więc jeszcze jest 4zł na plusie.Koszt 490zł to jest za trasę,którą ma pokonać Szafirek i tyle trzeba by było uzbierać na bazarku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Livka napisał:

Dotarłam i już wszystko wiem.

Wczoraj miałam wyjęty dzień przez chorobę Mamy.

Czy Dredzik jest wykastrowany, da się to sprawdzić.

Pytam tylko informacyjnie.

Tam wszystkie psy przechodzą kastrację i sterylizację,więc raczej jest.Wydawane są z książeczką,czipem i szczepieniem p/wściekliźnie.Być może nie ma szczepienia na wirusówki bo to szczepienie weszło nie dawno.Na pewno na dzień dobry w hoteliku potrzebne będzie dobre odrobaczenie.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Bogusik napisał:

Elu na zapłacenie  transportu TZ Anecik są pieniążki.Arek powiedział,że to będzie 650zł a z poprzedniego bazarku zostało 654zł,więc jeszcze jest 4zł na plusie.Koszt 490zł to jest za trasę,którą ma pokonać Szafirek i tyle trzeba by było uzbierać na bazarku.

Ok. Teraz juz wszystko jasne. Dzieki Bogusiu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Anula napisał:

Tam wszystkie psy przechodzą kastrację i sterylizację,więc raczej jest.Wydawane są z książeczką,czipem i szczepieniem p/wściekliźnie.Być może nie ma szczepienia na wirusówki bo to szczepienie weszło nie dawno.Na pewno na dzień dobry w hoteliku potrzebne będzie dobre odrobaczenie.

Dzięki za info :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam wiadomość od Hani,że transport ma kosztować 490zł.

Żsaden ze szczeniaków nie jedzie, bo będą do odebrania dopiero w przyszłym tygodniu.Takie info otrzymałam od Toli.

Tak, rano dzwonił wet ze maluchy były szczepione  i  niestety dopiero w następnym tygodniu będą do wydania, bardzo mi smutno z tego powodu:(

Niestety to za daleka trasa, a koszt transportu nie pozwala organizować kolejnego, na przejazd maluchów:(

Ale cały czas o nich myślę i jeśli tylko uda mi się coś dla nich zorganizować to będę starała się je zabrać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Tam wszystkie psy przechodzą kastrację i sterylizację,więc raczej jest.Wydawane są z książeczką,czipem i szczepieniem p/wściekliźnie.Być może nie ma szczepienia na wirusówki bo to szczepienie weszło nie dawno.Na pewno na dzień dobry w hoteliku potrzebne będzie dobre odrobaczenie.

Szczepienie p/chorobom wirusowym dotyczy od stycznia tylko szczeniaków, psy dorosłe nadal nie będą szczepione.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, elik napisał:

Nie bijcie, ale może przełożyć transport psiaków na przyszły tydzień? Psy są  zarezerwowane, oddzielone więc może dla dobra szczeniaków dobrze byłoby odłożyć całą akcję.

 

26 minut temu, Sara2011 napisał:

Też o tym myślałam.

Nie da rady, bo ja też o tym myślałam.

W schronisku nie przetrzymają oddzielnie tak długi  czas tylu psów, zrobiono to tylko dlatego, ze podałam bliski termin wyjazdu.

Nie jestem w stanie tego "odkręcić"...

No i sobota to jedyny termin, kiedy udało się  zgrać TZa anecik i Piotrka szafirka.

Trzeba byłoby odłożyć wyjazd o tydzień, na kolejną sobotę...

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

 

Nie da rady, bo ja też o tym myślałam.

W schronisku nie przetrzymają oddzielnie taki czas tylu psów, zrobiono to tylko dlatego, ze podałam termin wyjazdu.

Nie jestem w stanie tego "odkręcić"...

No i sobota to jedyny termin, kiedy udało się  zgrać TZa anecik i Piotrka szafirka.

Szkoda  :( To jest wielka szansa dla tych malców  :(

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nowy post o malinach zamojskich (obecnie jest ich 4), zaczęłam trochę udostępniać (m.in. dodałam je na grupę psich sportowców oraz grupie psów użytkowych i pracujących), ale proszę o pomoc i innych Fejsbukowiczów. Im więcej osób je pokaże, tym lepiej.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie jadą konno, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, pies i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, tekst, przyroda i na zewnątrz

Obraz może zawierać: pies, na zewnątrz i przyroda

Tak mocno żałuję, że nie mogę pomóc :(

 

9 godzin temu, Anula napisał:

I przy tym cudne.

Mądre, wpatrzone w człowieka, serce pęka, ze nadal bez domu.

Ja tez staram się pokazywać je gdzie tylko mogę; nie jestem na FB, więc możliwości mam ograniczone, ale wysyłam info do osób, które mają wśród znajomych miłośników owczarków.

Dzisiaj pisałam chwilę z Marleną z Gorzyc, która pare lat temu adoptowała  sunię OH z zamojskiego schronu, też prosiłam o pomoc w rozsyłaniu info o zamojskich malinach.

A to Afra vel Carmen, jej się udało.

bae063591222828emed.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jaaga napisał:

Tolu, chodzi mi o tą wilczaczkę w tle. zakładam, że to ta bez ogona i mam nadzieję, że nie ma żadnej więcej w schronisku.

Jutro podjadę znowu do schroniska i dam znać, proszę o kciuki, może i tej suni uda się w sobotę opuścić schroniksowy boks...

Dla wszystkich psów przygotowałam już obroże i smycze, większość jeszcze z zapasów od Anuli, Bogusik i b-b.

W szelkach pojedzie tylko jedna sunia, bo niestety to ostanie szelki, jakie mamy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tianku napisał:

nowe psiaki wyjeżdżają ale niektóre się zasiedziały..

zapraszam na bazarek w części dla zamojskiego Maksia 

klik

na bazarku  byłam, zaglądam tu do zamojszczaków, patrzę na te zdjęcia, na psiaki w boksach  i  serce mi pęka :( :( ryczę patrząc na słodko śpiącego na poduchach Milusia :( chciałabym jeszcze komuś pomóc, ale przeszkody w postaci "NIE" męża nie dam rady pokonać...niby i ja wiem, że psów w domu za dużo :( ale w schronisku tym bardziej za dużo!!! :( :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, mari23 napisał:

na bazarku  byłam, zaglądam tu do zamojszczaków, patrzę na te zdjęcia, na psiaki w boksach  i  serce mi pęka :( :( ryczę patrząc na słodko śpiącego na poduchach Milusia :( chciałabym jeszcze komuś pomóc, ale przeszkody w postaci "NIE" męża nie dam rady pokonać...niby i ja wiem, że psów w domu za dużo :( ale w schronisku tym bardziej za dużo!!! :( :(

Mam tak samo, cieszę się, że kilka psiaków opuści schronisko, a jednocześnie serce mi pęka, gdy widzę te wszystkie, do których nigdy nie uśmiechnie się szczęście

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2020 o 00:02, Tyś(ka) napisał:

Nowy post o malinach zamojskich (obecnie jest ich 4), zaczęłam trochę udostępniać (m.in. dodałam je na grupę psich sportowców oraz grupie psów użytkowych i pracujących), ale proszę o pomoc i innych Fejsbukowiczów. Im więcej osób je pokaże, tym lepiej.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie jadą konno, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, pies i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, tekst, przyroda i na zewnątrz

Obraz może zawierać: pies, na zewnątrz i przyroda

Tak mocno żałuję, że nie mogę pomóc :(

 

Udostępniłam na otwartej grupie facebookowej Forum.owczarkibelgijskie.pl.

Nie będzie im łatwo znaleźć dom. Niestety belgi często wracają z adopcji, bo są za trudne dla statystycznego adoptującego.

A w schroniskach będzie ich coraz więcej, bo się modne robią, a pseudohodowle zaczynają się mnożyć :(

Jeśli ja mam niepełnokrwistego, starego gronka na lekach (a i tak ciekawska żywa petarda!) to ja nie chcę wiedzieć ile energii ma młoda pełnokrwista zdrowa malina....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...