Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Livka napisał:

Dredzik cudowny psiak. Ile ma lat ?

Właśnie Tola mi napisała, że około 6

2 godziny temu, Sara2011 napisał:

Kurczę, pomyślę czy ja jeszcze dam radę zabrać na barki kolejnego psiaka.

Info od Toli, ZEA opłaci fakturę za szczepienia przeciw wirusówkom

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Ok. czekam.

 

Przykro mi, ale nie damy rady.  Zapomniałam, że jeszcze szczeniaczka Ola, jedna z córeczek Bajki zostaje u nas do 17.01. Tak, jak wcześniej napisałam malutki psiaczek mógłby przyjechac, ale ten nie dosć, że spory, to jeszcze długowłosy. Już stale latamy z odkurzaczem i na mopie. Ja to z emocji wzięłabym każdego, ale mąż jest takim moim głosem rozsądku. Mam nadzieję, że szybko coś uda się mu znaleźć i tez wyjedzie ze schroniska. Zapytam jeszcze znajomej, ona zna kogoś z hotelikiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jaaga napisał:

Przykro mi, ale nie damy rady.  Zapomniałam, że jeszcze szczeniaczka Ola, jedna z córeczek Bajki zostaje u nas do 17.01. Tak, jak wcześniej napisałam malutki psiaczek mógłby przyjechac, ale ten nie dosć, że spory, to jeszcze długowłosy. Już stale latamy z odkurzaczem i na mopie. Ja to z emocji wzięłabym każdego, ale mąż jest takim moim głosem rozsądku. Mam nadzieję, że szybko coś uda się mu znaleźć i tez wyjedzie ze schroniska. Zapytam jeszcze znajomej, ona zna kogoś z hotelikiem.

Dzięki Jaago.

Masz rację trzeba mierzyć siły na zamiary.

Popytaj znajomej, będę wdzięczna :)

Ale bardzo żałuję :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Czy ktoś może mnie oświecić, które pieski mają szansę opuścić schronisko i czy już jest organizowany transport?

 

Tolu chciałabym zabrać Dredzika do Dexterki.

Jestem  zainteresowana organizowanym transportem.

Może jakoś dałoby się to połączyć choć częściowo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Livka napisał:

Tolu chciałabym zabrać Dredzika do Dexterki.

Jestem  zainteresowana organizowanym transportem.

Może jakoś dałoby się to połączyć choć częściowo.

Tola zaraz spróbuje wejść na Dogo, Dredzik pojechał by razem z pozostałymi suniami

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Livka napisał:

Tolu chciałabym zabrać Dredzika do Dexterki.

Jestem  zainteresowana organizowanym transportem.

Może jakoś dałoby się to połączyć choć częściowo.

Myślę,że tak.Hotelik jest w Lubieni od Opola 21km na północno-zachodni kierunek.Kierowca prawdopodobnie będzie jechał autostradą k/Opola.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Czy ktoś może mnie oświecić, które pieski mają szansę opuścić schronisko i czy już jest organizowany transport?

Sama nie wyciągnę niestety żadnego tym razem, ale będę kibicować

Witajcie kochane, mam od wczoraj kłopot z netem, albo nie mam połączenia, albo jest bardzo wolny, ale może coś uda mi się napisać.

Na razie TZ zarezerwował sunię dla Anuli i Bogusi, tą w typie foxi;   najprawdpodobniej pojedzie też ta mała starsza sunia, ale co do niej pewność będę miała jutro, na pewno nie jest zarezerwowana przez kogoś obcego. 

Jo37 też weżmie pod swoją opiekę sunię, prawdopodobnie tą buraskę.  

Gabi -  kibicowanie też bardzo potrzebne, to też ogromne wsparcie dla  i psiaków i osób, które są za nich odpowiedzialne

1 godzinę temu, Tianku napisał:

9c4328744c7cf359gen.jpg

Tolu a ten niebieskooki coś o nim może wiesz?  

On jest długo w schronisku, ale nie wiem nic więcej - wydaje się zrównoważony, spokojny;  zawsze jak przyjezdzam on pierwszy podchodzi do siatki - nie szczeka, nie wszczyna kłótni. Mogę dopytać o wiek...

34 minuty temu, Livka napisał:

Tolu chciałabym zabrać Dredzika do Dexterki.

Jestem  zainteresowana organizowanym transportem.

Może jakoś dałoby się to połączyć choć częściowo.

Bardzo się cieszę, myślę ze wszystkie psiaki wyjadą ze schroniska jednym transportem.

Teraz tylko trzeba zastanowić się, na kiedy go planować.

Najlepiej byłoby, aby po psy do Zamościa mógł mógł przyjechać TZ anecik i przekazać je szafirkowi w Katowicach, ale to tylko moja propozycja.

Trzeba też będzie prawdpodobnie dozbierać bazarkiem na transpot.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Nie jestem na 100% pewna ale chyba to będzie transport łączony Arek i Piotrek.Trzeba poczekać na spokojnie na Tolę.

Napisałam post wyżej, tez tak uważam, tylko czy uda się zgrać termin obu kierowców...

Planowałam zabrać jeszcze NUgata do domu w Wadowicach, pani dołożyłaby się do transportu, ale nadal nie ma info co do wizyty PA:(

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Napisałam post wyżej, tez tak uważam, tylko czy uda się zgrać termin obu kierowców...

Planowałam zabrać jeszcze NUgata do domu w Wadowicach, pani dołożyłaby się do transportu, ale nadal nie ma info co do wizyty PA:(

 

To by było super.A w sprawie wizyty nie możesz się skontaktować? Co się dzieje?

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Sowa napisał:

Tolu, na wybiegu z kilkoma dużymi zwierzakami, takze z ON-ami, stoi przy siatce bardzo ładny malinois - to też suka?  

Dowiedziałam się, że w okolicach Hrubieszowa jest ogromna fabryka malinois. Rozmnażane "na eksport", do zagranicznych ośrodków szkolących psy do służb. Te, które nie zostaną sprzedane zagranicę, oferowane są po 200 zł lub wywalane na zbity pysk, podobnie jak suki, które miały już wiele miotów. 

Tianku, jeśli znasz kogoś chętnego na szczeniaka maliniaka z zamojskiego schronu,  poinformuj, że ja oferuję bezpłatną pomoc w podstawach szkolenia. Nie tylko w okolicach Krakowa - mam przyjaciól trenerów na Śląsku, w Rzeszowie i w Gdańsku. Maliniaki bardzo potrzebują od pierwszego dnia ukierunkowania na współpracę z człowiekiem, potem już wszystko jest łatwe.

Tak, to suczka, wczoraj rozmawiałam o niej   z wolontariuszem, który wyprowadza pozostałe malinois, te ktore są oddzielone w kojcach pojedynczych. Podobno ma ok. 1.5 roku, ale nie potrafił mi powiedzieć, dlaczego akurat ona jest zostawiona w boksach ogólnych...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...