Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

8 minut temu, Nesiowata napisał:

20 zł stałej. Czy wpłata na konto Anuli?

Nesia,będzie założony wspólny wątek dla trzech szczeniaków bo osobno nie dam rady prowadzić i rozliczenie będzie jedno i wtedy mogą do mnie docierać pieniążki.Chwilkę poczekaj z przelewem.Ja jak zwykle jestem skarbnikiem.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Na każdym założonym wątku w temacie piszę jaki jest koszt hoteliku aby wszyscy byli poinformowani,że nasze psy nie są w BDT.

Anulka, ja nie zawsze zaglądam na 1 stronę wątku, mam tego tyle do codziennego przegladania, nie zawsze wszystko ogarniam...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

Nesia,będzie założony wspólny wątek dla trzech szczeniaków bo osobno nie dam rady prowadzić i rozliczenie będzie jedno i wtedy mogą do mnie docierać pieniążki.Chwilkę poczekaj z przelewem.Ja jak zwykle jestem skarbnikiem.

W porządku.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Onaa napisał:

A gdzie są teraz te cztery zabrane szczeniaczki ? W jakiej miejscowości ?

A czy wiadomo coś o ich stanie zdrowia ?

Szczeniaki są pod Zamościem u p. Oli, u której w BDT był nasz Adaś, Karmelka (została na stałe), teraz jest Kredka i Koksik.

P. Ola zalogowała się na dogo jako DT Karmelki, jest na wątku zamojskim:).

Zabraliśmy szczeniaki dzisiaj, żeby nie były dnia dłużej w schronie.

Dziewczyny mają po 10 tyg., są zapchlone, zostały odrobaczone; nic więcej wetka nie stwierdziła.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Anula napisał:

Nesia,będzie założony wspólny wątek dla trzech szczeniaków bo osobno nie dam rady prowadzić i rozliczenie będzie jedno i wtedy mogą do mnie docierać pieniążki.Chwilkę poczekaj z przelewem.Ja jak zwykle jestem skarbnikiem.

Tak Anulko,wątek jeden.Pomyślałam,że aby być uczciwym w stosunku do osób,które zadeklarowały tu pomoc dla trzeciej suni,to jeżeli któraś z nich pierwsza trafi do ds. to będzie  sygnałem do zaprzestania wpłacania deklaracji stałej.Chyba,że deklarowicz zadecyduje inaczej i zechce  wspomóc te,które pozostaną jeszcze w hoteliku

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam u siebie na fb zdjecia szczeniąt i fotkę wilczaczki. Wysłałam zgłoszenie do grupy wilczaków w potrzebie, jak zostanę przyjęta, to ją tam pokażę. Pokazałam też Colę w tej samej budzie, to teraz sunieczki są i  na zdjeciach z nowego domu. Może to kogoś zmotywuje do adopcji. Chciałam jej cudne zdjecia wstawić na dogo, ale mi nie wchodzą, bo chyba za małe. Jak coś, to mozna popodziwiać Colę na moim profilu. Dla mnie wygląda jak podenco.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Tola said:

Szczeniaki są pod Zamościem u p. Oli, u której w BDT był nasz Adaś, Karmelka (została na stałe), teraz jest Kredka i Koksik.

P. Ola zalogowała się na dogo jako DT Karmelki, jest na wątku zamojskim:).

Zabraliśmy szczeniaki dzisiaj, żeby nie były dnia dłużej w schronie.

Dziewczyny mają po 10 tyg., są zapchlone, zostały odrobaczone; nic więcej wetka nie stwierdziła.

Jestem :)

Mam bardzo mało czasu, więc będzie w telegraficznym skrócie:

Maluchy przyjechały zarzygane od stóp do głów, do tego przed kąpielą jedna czarna kilkakrotnie wytarzała się w biegunce...

Teraz wszystkie są już wykąpane ale być może rano będzie powtórka. Czarne mają baardzo wzdęte brzuszki, dostały espumisan. Zaraz lecę je odrobaczyć, zgodnie z instrukcjami z lecznicy.

Dziewczyny robią rzadkie kupy i sikają na wyścigi, jesteśmy chyba na 8 podkładzie.  Na razie wsyzstkie trzymam na kwarantannie w łazience, co bardzo nie podoba się Kremówce i większej czarnej.  Jej dwie mniejsze siostry zajęły strategiczne miejsca za toaleta i tylko na mnie poszczekują.

Nie wiem czy dam radę dziś zrobic im zdjęcia, teraz lecę zająć się moim stadem i podać Kredce tabletki na ruję.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, DT-Karmelki napisał:

Jestem :)

Mam bardzo mało czasu, więc będzie w telegraficznym skrócie:

Maluchy przyjechały zarzygane od stóp do głów, do tego przed kąpielą jedna czarna kilkakrotnie wytarzała się w biegunce...

Teraz wszystkie są już wykąpane ale być może rano będzie powtórka. Czarne mają baardzo wzdęte brzuszki, dostały espumisan. Zaraz lecę je odrobaczyć, zgodnie z instrukcjami z lecznicy.

Dziewczyny robią rzadkie kupy i sikają na wyścigi, jesteśmy chyba na 8 podkładzie.  Na razie wsyzstkie trzymam na kwarantannie w łazience, co bardzo nie podoba się Kremówce i większej czarnej.  Jej dwie mniejsze siostry zajęły strategiczne miejsca za toaleta i tylko na mnie poszczekują.

Nie wiem czy dam radę dziś zrobic im zdjęcia, teraz lecę zająć się moim stadem i podać Kredce tabletki na ruję.

O matusiu! To jednym słowem szczenięcy sajgon...Czy takie maluchy mają szansę przetrwać w schronie? :( Ludzie bez serca tam pracują z zerem empatii dla zwierząt :( Przecież to dzieciaczki i nie ważne,że psie...Ale dzieciaczki przecież :(

DT-Karmelki, całego serca dziękuję,że zechciałaś je przyjąć do siebie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek trzech suń-szczeniaczków.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349383-trzy-czarne-szczeniaczki-czekają-na-transport-do-hoteliku/

Na wątku wspaniała propozycja od Poker dla Jasnej suni.Trzeba tylko pomóc Poker w załatwieniu miejsca w hoteliku u szafirki.Cztery sunie by pojechały jednym transportem a p.Ola by miała wolne dla kolejnych szczeniaczków może.

Link to comment
Share on other sites

Po uzgodnieniu z mężem decyduję się na zabranie 4. suni o ile jest miejsce u Szafirki. Oczywiście założę jej wątek i będę odpowiadać za całość. Myślałam o tej jasnej z tyłu, w lewym , górnym rogu.

f2d9326ae0efe407med.jpg

Tolu , możesz się dowiedzieć czy jest miejsce u szafirki ?

elik , to Anula napisała dobrze.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Anulko ja na tą dodatkową sunię daję 20zł miesięcznie ale będę płacić po 20zł aż ostatnia z tej trójki nie znajdzie domku:)

Chociaż tak Wam pomogę bo sama już nie podejmę się opieki nad psiakiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, b-b napisał:

Anulko ja na tą dodatkową sunię daję 20zł miesięcznie ale będę płacić po 20zł aż ostatnia z tej trójki nie znajdzie domku:)

Chociaż tak Wam pomogę bo sama już nie podejmę się opieki nad psiakiem.

Wszystkim na razie nie dam rady podziękować ale to zrobię na wątku sunieczek jak uporządkuję zaoferowaną pomoc.Tobie bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

A mnie do głowy wlazło to kremowe maleństwo, co wystawia gówkę z budki....

010e49bff86a2f88gen.jpg

Z  tego co mówi Tola jest mkroskopijna, deptana przez pozostałe szczeniaki....

Myślę.....

Faktycznie jest maleńka :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Poker, nawet nie wiesz jak się cieszę!!! 

Suszyłam głowę Toli cały wieczór, szukamy miejsca...a tu taka niespodzianka!!!!Huraaaaanastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0234

tylko w sumie nie wiem która , no i Karmelka pisała ,że może byc kłopot z transportem dla więcej niż dwóch.

Przed chwilą, Jo37 napisał:

Tylko ta wybrana wcześniej zostaje na lodzie.

zawsze któryś pies zostaje na lodzie i serce boli ,że nie da się pomóc wszystkim.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...