Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Przypuszczam, że takie maluszki w miarę szybko znajdą domy. Zadeklaruję 30 zł przez 3 miesiące. Mam nadzieję, ze w tym czasie sunia znajdzie domek. Pomogę też w ogłoszeniach.

 

56 minut temu, elik napisał:

Przepraszam bardzo, nie śledziłam wątku, zabrakło czasu, czy jest ktoś, kto zdecydowałby się przygarnąć sunię i szuka wsparcia finansowego? Jeśli tak, to deklaruję 20,00 zł miesięcznie i uwzględnianie w bazarkach.

 

11 minut temu, elik napisał:

Dorzucę też 20 zetów od "mojej Agnieszki" :) to razem już 7 dyszek.

 

8 minut temu, magenka1 napisał:

20 zł stałej dla szczeniaczka

To jest już 90 złociszów.

Kto dołoży do szansy na lepsze życie kolejnej szczeniorki ???

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

To mamy już 50 zł ...

Bardzo Elu dziękuję w imieniu dziewczynki:)

Zobaczymy, może ktoś zechce wziąć małą pod swoja opiekę z tymi deklaracjami...

Martuniu czy Fundacja będzie w stanie zakupić dla maluszków puszki Animonda junior?

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Przypuszczam, że takie maluszki w miarę szybko znajdą domy. Zadeklaruję 30 zł przez 3 miesiące. Mam nadzieję, ze w tym czasie sunia znajdzie domek. Pomogę też w ogłoszeniach.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Przepraszam bardzo, nie śledziłam wątku, zabrakło czasu, czy jest ktoś, kto zdecydowałby się przygarnąć sunię i szuka wsparcia finansowego? Jeśli tak, to deklaruję 20,00 zł miesięcznie i uwzględnianie w bazarkach.

 

17 minut temu, elik napisał:

Dorzucę też 20 zetów od "mojej Agnieszki" :) to razem już 7 dyszek.

 

13 minut temu, magenka1 napisał:

20 zł stałej dla szczeniaczka

Dziewczyny jesteście naprawdę bardzo kochana! :) Biję się ciągle z myślami dotyczącymi tej trzeciej suni....Mamy jeszcze w hoteliku Czesterka na utrzymaniu,którego czeka jeszcze kastracja.....Może Anula mnie nie zabije za tą decyzję ale inaczej nie mogę i zabieramy trzy czarne siostrzyczki.Warunkiem jednak jest zakup karmy.Hanię zapytałam i myślę,że się zgodzi :) Może jeszcze się ktoś ulituje i coś zadeklaruje...?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bogusik napisał:

.Może Anula mnie nie zabije za tą decyzję ale inaczej nie mogę i zabieramy trzy czarne siostrzyczki.Warunkiem jednak jest zakup karmy.Hanię zapytałam i myślę,że się zgodzi :) Może jeszcze się ktoś ulituje i coś zadeklaruje...?

1945630223_buziaczki4.gif.b8bf570cfc9b93b2655cf133d1012772.gif  brawo.jpg.2f3800ce8b994eaf796f6296f0dedc06.jpg   1482787498_ok3.jpg.f86e3bcfa38200cd7580d6453886f50e.jpg

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, magenka1 napisał:

20 zł stałej dla szczeniaczka

Pięknie dziękuję w imieniu szczeniaczki:)

dziekuje-ruchomy-obrazek-0035
28 minut temu, Bogusik napisał:

Martuniu czy Fundacja będzie w stanie zakupić dla maluszków puszki Animonda junior?

 

 

 

Dziewczyny jesteście naprawdę bardzo kochana! :) Biję się ciągle z myślami dotyczącymi tej trzeciej suni....Mamy jeszcze w hoteliku Czesterka na utrzymaniu,którego czeka jeszcze kastracja.....Może Anula mnie nie zabije za tą decyzję ale inaczej nie mogę i zabieramy trzy czarne siostrzyczki.Warunkiem jednak jest zakup karmy.Hanię zapytałam i myślę,że się zgodzi :) Może jeszcze się ktoś ulituje i coś zadeklaruje...?

Bogusiu - tak jak zawsze - szafirka zamówi, a my pokryjemy koszt:)

 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Bogusik napisał:

Dziewczyny jesteście naprawdę bardzo kochana! :) Biję się ciągle z myślami dotyczącymi tej trzeciej suni....Mamy jeszcze w hoteliku Czesterka na utrzymaniu,którego czeka jeszcze kastracja.....Może Anula mnie nie zabije za tą decyzję ale inaczej nie mogę i zabieramy trzy czarne siostrzyczki.Warunkiem jednak jest zakup karmy.Hanię zapytałam i myślę,że się zgodzi :) Może jeszcze się ktoś ulituje i coś zadeklaruje...?

taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062

 

Anula, Bogusik  - pięknie dziękuję za te 3 psie życiakwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

 
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Wydawało mi się, że ktoś wspominał o tej wystawiającej główkę z budy, ale każda z nich zasługuje na dom więc nie ważne która, ważne żeby jak najwięcej.

To ja Elu. Dopiero zobaczyłam zdjęcie i to maleństwo w budzie. Bardzo mi jej żal. Środek zimy, a ona taka drobinka w schroniskowej budzie. 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Bogusik napisał:

Martuniu czy Fundacja będzie w stanie zakupić dla maluszków puszki Animonda junior?

Dziewczyny jesteście naprawdę bardzo kochana! :) Biję się ciągle z myślami dotyczącymi tej trzeciej suni....Mamy jeszcze w hoteliku Czesterka na utrzymaniu,którego czeka jeszcze kastracja.....Może Anula mnie nie zabije za tą decyzję ale inaczej nie mogę i zabieramy trzy czarne siostrzyczki.Warunkiem jednak jest zakup karmy.Hanię zapytałam i myślę,że się zgodzi :) Może jeszcze się ktoś ulituje i coś zadeklaruje...?

Ano chyba zabije bo 900zł za opłacenie hoteliku to nie wiem skąd weźmiemy.Ja deklaruję po 20zł dla każdego maluszka + uzyskane w tej chwili deklaracje to i tak kropla w morzu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

To ja Elu. Dopiero zobaczyłam zdjęcie i to maleństwo w budzie. Bardzo mi jej żal. Środek zimy, a ona taka drobinka w schroniskowej budzie. 

Tak :( Też zwróciła moją uwagę, ale niestety nie mogę teraz zaproponować pełnej opieki :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Ano chyba zabije bo 900zł za opłacenie hoteliku to nie wiem skąd weźmiemy.Ja deklaruję po 20zł dla każdego maluszka + uzyskane w tej chwili deklaracje to i tak kropla w morzu.

To nie ma zniżki, jak jest karma?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Jaaga napisał:

Ta większa sunia nad nią też ma słodką buzię. Jest spora, to ma jeszcze gorzej. Pewnie w przypadku adopcji ze schroniska trafi na łańcuch czy do kojca :(

 

4 minuty temu, elik napisał:

Tak :( Też zwróciła moją uwagę, ale niestety nie mogę teraz zaproponować pełnej opieki :(

Albo zostanie w schronie na wiele lat...

Tak, jest teraz najstarsza wsród szczeniaków...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Ano chyba zabije bo 900zł za opłacenie hoteliku to nie wiem skąd weźmiemy.Ja deklaruję po 20zł dla każdego maluszka + uzyskane w tej chwili deklaracje to i tak kropla w morzu.

Czasami jednak lepiej,że daleko mieszkam....:D Siostrzyczko najwyżej z torbami pójdziemy i więcej już nie pomożemy żadnemu psiakowi ale te trzy uratujemy! :) Ja też po 20zł na każdą czarną kruszynkę :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Albo zostanie w schronie na wiele lat...

Tak, jest teraz najstarsza wsród szczeniaków...

Tak, w większych miastach maluchy mają większą szansę. Tam pewnie tylko te dwie opcje. Jesli przeżyje, bo przecież nie zostaną zaszczepione na parwo i nosówkę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2019 o 16:41, Tyś(ka) napisał:

Tolu, mogę wstawić post na grupie transportowej na Facebook'u, ale potrzebuję zdjęcia Alutki, informacji czy będzie w transporterku i namiarów - na Ciebie, tak?

 

Dnia 3.02.2019 o 20:52, Tola napisał:

Nie, dziękuję; odezwała się dzisiaj do nas p. Agata, córka pani z Tomaszowa, z którą współpracujemy od wielu lat - wraca jutro do Krakowa i moze zabrać Alutkę.

Na razie kombinujemy, bo kotkę trzeba dostaczyć raniutko do Tomaszowa...

 

Tranpsort już niepotrzebny, dzisiaj TZ zawiózł raniutko Alutkę do Tomaszowa, a stamtąd z p. Agatą i jej rodziną pojechała do Krakowa:)

P. Agato - bardzo dziękujemy:)

Mam już info, że Alutka u siebie:)

Pani czekała długo, bałam się, ze zrezygnuje, ale usłyszałam, ze pani czekała nie na kota, tylko na Alutkę:)

a540354321349dfdmed.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...