Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Wiadomości po pierwszych dokładniejszych oględzinach owczarka Freda

Zero mięśni, szkielet obciągnięty skórą.

Pod skorupą brudu mnóstwo strupów i blizn od pogryzień;  jedno ucho odgryzione, drugie podgryzione.

Na szyi brzydka blizna po wrośniętym łańcuchu albo czymś gorszym. http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

. Fred w SPA

V__1846.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Wiadomości po pierwszych dokładniejszych oględzinach owczarka

Zero mięśni, szkielet obciągnięty skórą.

Pod skorupą brudu mnóstwo strupów i blizn od pogryzień;  jedno ucho odgryzione, drugie podgryzione.

Na szyi brzydka blizna po wrośniętym łańcuchu albo czymś gorszym. http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

.

 

O rany,ale wiadomości.Na szczęście jest w dobrych rękach po za schronem.Mam nadzieję,że jest w pomieszczeniu ciepłym,nie w budzie ani w kojcu bo przecież musi dojść do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Wiolhelm170, rozumiem, że masz trudną sytuację ze względu na problemy zdrowotne, dałaś suni dom to bardzo dużo. Tak pomyślałem, tylko nie wiem na ile jest to u Was realne, ale może dobrym rozwiązaniem byłoby znaleźć jakąś młodą osóbkę , którą kocha psy, a może z różnych względów mieć nie może i która raz dziennie  zabrałaby Waszą sunię na długi spacer, wybawiła i wymęczyła ? Owczarek tragedia, dobrze, że już jego koszmar się zakończył.

Link to comment
Share on other sites

Nie dawała mi dzisiaj spokoju informacja od dziewczyn z Warszawy o tej strasznej bliźnie na szyi Freda... zaczęłam szukać, bo przypomniałam sobie, ze była taka historia...

 I znalazłam - Fred został przyjęty do schroniska z łańcuchem wrośniętym w szyję, ktoś z sąsiadów się chyba ulitował i zawiadomił odpowiednie służby... http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

 Fred w poprzednim życiu  przeżył piekło http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Tutaj zdjęcia

18056990_1296303440488670_3169058138856021631_n.jpg

18119420_1296304323821915_757673996426904896_n.jpg

18157727_1296304423821905_1655976064139967538_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, malagos napisał:

Wreszcie chłopak pożyje, jak należy...

On jest w domowym hoteliku, tak?

Jak się nie mylę to Fred jest u Gajowej w Hoteliku.Nie znam tam warunków.Tak jak napisałam wcześniej,w tej chwili chociaż powinien przez kilka dni a może tygodni przebywać w cieple,w domowych warunkach aby doszedł do stanu normalnego.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, malagos napisał:

Wreszcie chłopak pożyje, jak należy...

On jest w domowym hoteliku, tak?

 

24 minuty temu, Anula napisał:

Jak się nie mylę to Fred jest u Gajowej w Hoteliku.Nie znam tam warunków.Tak jak napisałam wcześniej,w tej chwili chociaż powinien przez kilka dni a może tygodni przebywać w cieple,w domowych warunkach aby doszedł do stanu normalnego.

Jest w DT u Gajowej, bo ona nie prowadzi już hoteliku. Z tego pamiętam, to miała kojce. Fred jest pod doskonałą opieką, jego postępy będziemy wspólnie śledzić. 

22 minuty temu, Anula napisał:

Tola po konsultacji z Bogusik przelejemy na transport Fredzia po 50,00zł  każda.Podaj mi na pw dane do przelewu.Bo 250,00zł to spory wydatek na jedną osobę.

Bardzo Wam kochane dziękuję:).

Link to comment
Share on other sites

Tz był dzisiaj w schronisku odebrać kontenerek i resztę wyposażenia dla psiaków (szeleczki, obrozki i smycze od Anuli i Bogusik).

Udało mu się zrobić zdjęcia małych suczek i piesków, które oczekują na sterylki.

Zobaczcie jaki cuda

IMGP0730.JPG

IMGP0731.JPG

IMGP0732.JPG

IMGP0733.JPG

IMGP0734.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Sunia jest ogłaszana na stronie schroniska..

Udostępniamy!!! Suczka w typie owczarka ze skrzywioną łapką znaleziona na ul. Śląskiej. Poszukujemy właściciela!!!Suczka obecnie przebywa w schronisku.

Zdjęcie użytkownika Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.

TZ mówi, ze suczka to slodycz, oby to było zagubienie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...