Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 29.12.2017 o 14:21, Tola napisał:

Ja bym tak bardzo nie była pewna, ze maluch to agresor; on tam nowy, najmniejszy, przerażony.

Z taka opinią domu nie znajdzie, będziemy go obserwować.

Pracownik bardzzo chwalił inneg małego psiaka z tego boksu, ale niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia - ma uszy jak fenek, typ chudzielca na dłuższych nóżkach

 

To ten piesek, był w schronie już we wrześniu

P1280963.JPG.a95fa29a4df1195ccd36e31ae83f8a52.JPG

1 godzinę temu, elficzkowa napisał:

Wcześniej na zdjęciach pojawiła się sunia z widocznym guzem na brzuszku. Czy zauważyłyście ja teraz ? 

 

57 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Nie było jej na wybiegu, ale pytałyśmy o nią i powiedziano nam, że jest. 

 

54 minuty temu, elficzkowa napisał:

Mam nadzieję, że nie cierpi. To straszne, że trzeba wybierać któremu pomóc...

Sunia jest, beka prosiła, aby wysłać jej zdjęcie suni...

Trzeba byłoby szukać dla niej jakiegoś miejsca, nawet nie wiadomo, jaki jest jej stan:(

P1290091.JPG.434eca204b5a2cd3d7f0eb687dd19861.JPG

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, kombinuję, myślę...jest iskierka nadziei..kciuki potrzebne...

Trzymam z całych sił!

6 minut temu, Tola napisał:

Wieś ci z drogi do Warszawy- onek  jedzie, spokojny, pochrapuje sobie czasami.

Zea zakupi karmę dla owczarka i opłaci opiekę weta, TZ już rozmawiał z Beatą

Widać na zdjęciach jaki spokojniutki :).Kochany oneczek mimo tego,że został skrzywdzony przez człowieka to jednak ufa mu nadal....

Link to comment
Share on other sites

Onuś sierść ma w opłakanym stanie,rzadko się spotyka w  takim stanie,jest matowa,nie wiadomo czy z brudu czy jakieś choróbsko zaatakowało.A uszy oby nie było normą bo przeważnie tam onki mają chore uszy. Najważniejsze,że jedzie i tak szybko otrzymał pomoc.Piękny,dostojny pies.

IMG_20171230_132436.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Anula napisał:

Onuś sierść ma w opłakanym stanie,rzadko się spotyka w  takim stanie,jest matowa,nie wiadomo czy z brudu czy jakieś choróbsko zaatakowało.A uszy oby nie było normą bo przeważnie tam onki mają chore uszy. Naważniejsze,że jedzie i tak szybko otrzymał pomoc.Piękny,dostojny pies.

Tak, juz na niego czekają, rozmawiałam przed chwilka z Agnieszką z Warszawy, to ona organizuje pomoc dla onków na FB, zabrała od nas owczarka Tango rok temu

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Tak, juz na niego czekają, rozmawiałam przed chwilka z Agnieszką z Warszawy, to ona organizuje pomoc dla onków na FB, zabrała od nas owczarka Tango rok temu

Tola dziękuję za każdy wpis o Onusiu.Bardzo mi zapadł w serce.Czy on rzeczywiście ma problem z tylnymi łapami,czy to tylko tak wyglądało w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

Tola dziękuję za każdy wpis o Onusiu.Bardzo mi zapadł w serce.Czy on rzeczywiście ma problem z tylnymi łapami,czy to tylko tak wyglądało w schronie.

Wszystko będziemy wiedzieć po wizycie u weta. W boksie zdecydowanie ten jego chód wyglądał żle no i  pies chodził przy ścianie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...