Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

To też są spore, starsze  suczki, na pewno ponad 20 kg. W schronisku "od zawsze"....Miłe, przyjazne, zawsze pierwsze podchodzą do siatki, wsuwaja pysie do glaskania...bardzo spragnione kontaktu z człowiekiem...

O taką przyjacielską, przytulaśną sunię mi chodzi. Moja Sara była moim nieodłącznym cieniem. Wazyła trochę ponad 20 kg. Zmarła 06.12 na przerzut nowotworu do serca.  Moje małe są jak dzieci, pozostałe adopciaki nie są tak kontaktowe, to psy po przejściach, dwójka dzika, brakuje mi przyjaciólki. Boję się, że żaden inny pies mi Sary nie zastąpi, ale tak nieśmiało rozglądam się. Sara była podobna do tej buraski, tylko miała stojące uszy. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości
Dnia 31.12.2017 o 13:59, Jaaga napisał:

O taką przyjacielską, przytulaśną sunię mi chodzi. Moja Sara była moim nieodłącznym cieniem. Wazyła trochę ponad 20 kg. Zmarła 06.12 na przerzut nowotworu do serca.  Moje małe są jak dzieci, pozostałe adopciaki nie są tak kontaktowe, to psy po przejściach, dwójka dzika, brakuje mi przyjaciólki. Boję się, że żaden inny pies mi Sary nie zastąpi, ale tak nieśmiało rozglądam się. Sara była podobna do tej buraski, tylko miała stojące uszy. 

Masz rację, żaden pies nie zastąpi tego, który odszedł, ale wypełni dziurę w sercu i da zajęcie rękom, poczucie więzi i psiej wierności. Jeśli tylko masz warunki do adopcji suni, nie zastanawiaj się :)  Jestem w stu procentach pewna, że nie będziesz żałowała, że adoptowałaś. Możesz jedynie żałować, że zwlekałaś z decyzją.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

O taką przyjacielską, przytulaśną sunię mi chodzi. Moja Sara była moim nieodłącznym cieniem. Wazyła trochę ponad 20 kg. Zmarła 06.12 na przerzut nowotworu do serca.  Moje małe są jak dzieci, pozostałe adopciaki nie są tak kontaktowe, to psy po przejściach, dwójka dzika, brakuje mi przyjaciólki. Boję się, że żaden inny pies mi Sary nie zastąpi, ale tak nieśmiało rozglądam się. Sara była podobna do tej buraski, tylko miała stojące uszy. 

Przepraszam, że się "wcinam".

Jaaga widziałaś Hanę?

Od szczeniaka była w zamojskim schronisku.

Jest w DT u anecik (woj. śląskie).

To sunia ideał, przytulanka kochająca cały świat.

 

Link to comment
Share on other sites

Nowy Rok - nowe decyzje .

Zdecydowałam się już ostatecznie na zabranie jeszcze tego psiaczka

IMG_20171230_125216.jpg

IMG_20171230_125515.jpg

 

Tym bardziej,że chłopak przestraszony siedział wciąż  - jak to pisały Dziewczyny - przyklejony w do ściany "budzie".

Po niedawnej sterylizacji i wpuszczeniu do innych psiaków chłopak nie mógł się odnaleźć.

 

Może jeszcze jakaś dobra Duszyczka wspomoże nas grosikiem?

Gdyby choć udało się zebrać deklaracje na opłacenie hoteliku jednemu psiakowi :)

Z resztą dam sobie jakoś rady.

Jest jeszcze Teoś, który szuka TEGO naj naj naj domku.

Niestety pierwszy okazał się nie dla niego.

 

Chłopak jest na jednym wątku z zabieraną przez mnie sunią 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was i dla psiaczków! Chciałam zapytać, czy w schronisku przydadzą się koce i inne rzeczy na legowiska? Mam mozliwość zakupienia z hurtowni uzywanej odzieży dużych worów kocy, poszew, kołderek (nie z pierza). Znajoma pani szykuje mi takie pod kątem psów. Jeśli macie transport do schroniska ze Śląska, to mogę zamówić. Przyszło mi to do głowy, bo skoro tymczasujecie tu swoje psy, to pewnie ktoś jeździ.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Jaaga napisał:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was i dla psiaczków! Chciałam zapytać, czy w schronisku przydadzą się koce i inne rzeczy na legowiska? Mam mozliwość zakupienia z hurtowni uzywanej odzieży dużych worów kocy, poszew, kołderek (nie z pierza). Znajoma pani szykuje mi takie pod kątem psów. Jeśli macie transport do schroniska ze Śląska, to mogę zamówić. Przyszło mi to do głowy, bo skoro tymczasujecie tu swoje psy, to pewnie ktoś jeździ.

Trochę się wcinam ale to nie jest schron, który dba o psiaki. Takie dary nie trafią do psów tylko będą leżały w magazynie " na pokaz".

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was i dla psiaczków! Chciałam zapytać, czy w schronisku przydadzą się koce i inne rzeczy na legowiska? Mam mozliwość zakupienia z hurtowni uzywanej odzieży dużych worów kocy, poszew, kołderek (nie z pierza). Znajoma pani szykuje mi takie pod kątem psów. Jeśli macie transport do schroniska ze Śląska, to mogę zamówić. Przyszło mi to do głowy, bo skoro tymczasujecie tu swoje psy, to pewnie ktoś jeździ.

Jaaga, mogę zapytać, ale z tego co wiem schronisko kocy ani kołderek nie pzryjmuje....Tam w budach jest słoma....

Natomiast wiem, że Fundacja dla szczeniąt Judyta prosiła o takie dary, typu koce, poszewki, kołderki...Może napisz do nich.."Nasze"  szczeniaki tam niedawno pojechały..z tego wątku:

Adres fundacji:

https://pl-pl.facebook.com/Fundacja-dla-Szczeniąt-Judyta-304551119750449/

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Nowy Rok - nowe decyzje .

Zdecydowałam się już ostatecznie na zabranie jeszcze tego psiaczka

IMG_20171230_125216.jpg

IMG_20171230_125515.jpg

 

Tym bardziej,że chłopak przestraszony siedział wciąż  - jak to pisały Dziewczyny - przyklejony w do ściany "budzie".

Po niedawnej sterylizacji i wpuszczeniu do innych psiaków chłopak nie mógł się odnaleźć.

 

Może jeszcze jakaś dobra Duszyczka wspomoże nas grosikiem?

Gdyby choć udało się zebrać deklaracje na opłacenie hoteliku jednemu psiakowi :)

Z resztą dam sobie jakoś rady.

Jest jeszcze Teoś, który szuka TEGO naj naj naj domku.

Niestety pierwszy okazał się nie dla niego.

 

Chłopak jest na jednym wątku z zabieraną przez mnie sunią 

 

Ale się dzieje, dla tej 6 szczęśliwców Nowy Rok będzie początkiem nowego życia, b- b ogromne uznanie dl ciebie i Twojej decyzjihttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Jaaga, mogę zapytać, ale z tego co wiem schronisko kocy ani kołderek nie pzryjmuje....Tam w budach jest słoma....

Natomiast wiem, że Fundacja dla szczeniąt Judyta prosiła o takie dary, typu koce, poszewki, kołderki...Może napisz do nich.."Nasze"  szczeniaki tam niedawno pojechały..z tego wątku:

Adres fundacji:

https://pl-pl.facebook.com/Fundacja-dla-Szczeniąt-Judyta-304551119750449/

To nie ma sensu kupować, jak psy i tak nie skorzystają. Dlatego pytałam, bo byłam juz świadkiem kiedyś w schronisku, jak pracownik pieknymi kocami z darów palił w piecu co. Łatwiej było spalić, niż rozścielać u psów. Jesli ktos potrzebuje takie rzeczy, to mogę kupic. Problem jest tylko w tym, zeby był jakiś transport z Katowic, bo ja jestem bez samochodu, a to pakowane jest w duże worki. Jesli możecie, to podpytajcie u tych szczeniąt i dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Jaaga napisał:

To nie ma sensu kupować, jak psy i tak nie skorzystają. Dlatego pytałam, bo byłam juz świadkiem kiedyś w schronisku, jak pracownik pieknymi kocami z darów palił w piecu co. Łatwiej było spalić, niż rozścielać u psów. Jesli ktos potrzebuje takie rzeczy, to mogę kupic. Problem jest tylko w tym, zeby był jakiś transport z Katowic, bo ja jestem bez samochodu, a to pakowane jest w duże worki. Jesli możecie, to podpytajcie u tych szczeniąt i dajcie znać.

Ja chętnie kupiłabym takie koce dla psiaków - mieszkam okolo 30 km od centrum Katowic.,

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anecik napisał:

Ja chętnie kupiłabym takie koce dla psiaków - mieszkam okolo 30 km od centrum Katowic.,

Postaram się na dniach pojechać tam i poproszę w takim razie o kilka worków. Czasem są gotowe, czasem trzeba poczekac na skompletowanie. Tylko tam nie są same koce, ale też poszwy, małe kocyki czy kołderki. Za to tanio. Odezwę się na priv, jak bedę je miec lub coś wiedzieć.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...