Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

 

3 minuty temu, Poker napisał:

Cholera, że też nikt nie może się zająć maluchem . Wy już nie macie czasu , ani możliwości. Nie ma nikogo innego  , nawet za pieniądze?

Słuchajcie - mam super wiadomość.  Supergoga zgodziła się zabrać całą czwórkę do siebie.

Musimy tylko zorganizować transport no i pomóc w utrzymaniu szczeniaków.

Operacja łapki też będzie kosztować.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

 

Słuchajcie - mam super wiadomość.  Supergoga zgodziła się zabrać całą czwórkę do siebie.

Musimy tylko zorganizować transport no i pomóc w utrzymaniu szczeniaków.

Operacja łapki też będzie kosztować.

Podajcie konto do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

A transport dokąd? Kiedy sunia będzie miała operację,czy na miejscu,czy u supergogi.

Czy te psiaki są jakoś zabezpieczone w tej chwili? Widziałam na zdjęciu chyba budę,jeżeli tam nadal są to potrzebna jakaś kołdra,koce i zagrodzenie ich aby nie rozłaziły się.

Link to comment
Share on other sites

Transport jest załatwiony. Dzisiaj ok 12:00 wyjeżdżają z Zamościa do Warszawy ( bezpłatny transport ). Ja odbieram maluchy, 

wiozę do Pruszkowa i dalej jadą z chłopakiem PatiC do Poznania. Trasa Pruszków- Poznań płatna.

Zabieg będzie w Poznaniu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jo37 napisał:

Transport jest załatwiony. Dzisiaj ok 12:00 wyjeżdżają z Zamościa do Warszawy ( bezpłatny transport ). Ja odbieram maluchy, 

wiozę do Pruszkowa i dalej jadą z chłopakiem PatiC do Poznania. 

Zabieg będzie w Poznaniu.

Dziękuję za wiadomość.To bardzo dobra wiadomość.Trzymam kciuki za maluszki.Aby takich przypadków już nie było bo się można wykończyć.Beznadziejni ludzie żyją na tym świecie a my niestety wśród nich się kotłujemy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Transport jest załatwiony. Dzisiaj ok 12:00 wyjeżdżają z Zamościa do Warszawy ( bezpłatny transport ). Ja odbieram maluchy, 

wiozę do Pruszkowa i dalej jadą z chłopakiem PatiC do Poznania. Trasa Pruszków- Poznań płatna.

Zabieg będzie w Poznaniu.

Czy wiadomo ile za transport?

Jeśli będą miały wątek to zawsze by można bazarek  kilometrowy i na ich utrzymanie coś zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny dramat porzuconych maluchów...:( Dobrze,że udało się znaleźć dt i transport.

Myślę,że maluchy powinny mieć swój wątek i oczywiście skarbnika.Wszystko było by bardziej przejrzyste i nie zgubi się pomiędzy kolejnymi postami.Przecież zbierając pieniądze trzeba też wstawiać rachunki,paragony, jak również informacje o stanie zdrowia,terminie i przebiegu operacji itd.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Jo37 napisał:

 

Słuchajcie - mam super wiadomość.  Supergoga zgodziła się zabrać całą czwórkę do siebie.

Musimy tylko zorganizować transport no i pomóc w utrzymaniu szczeniaków.

Operacja łapki też będzie kosztować.

Jesteś wielka i co za szybkość działania

(też pomyślałam o supergodze ale dopiero z  godzinę temu :()

 

zastanawiam się czy można byłoby przeznaczyć cześć pieniędzy zebranych na poprzednie szczeniaki na te czarnulki skoro tamte już zaopiekowane

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Aldrumka napisał:

Jesteś wielka i co za szybkość działania

(też pomyślałam o supergodze ale dopiero z  godzinę temu :()

 

zastanawiam się czy można byłoby przeznaczyć cześć pieniędzy zebranych na poprzednie szczeniaki na te czarnulki skoro tamte już zaopiekowane

Oczywiście, że tak. Musimy tylko odliczyć na sterylizację i karmę dla mamusi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam kochane, ze jesteście, martwicie się, doradzacie.

My  tutaj na miejscu cały wczorajszy wieczór, do północy spędziliśmy przy telefonie na szukaniu kogoś, kto zaopiekowałby się sunią ze złamaną łapką i jej siostrami - niestety bezskutecznie. 

Byliśmy tu wszystcy załamani.

Dopiero około północy Jo37 otrzymała odpowiedz od supergogi, ze szczeniaki moga przyjezdzać!!!

 

Ponieważ dzisiaj do Warszawy jechał znajomy, postanowiliśmy wykorzystać transport, to kawał drogi no i gratis!

Dzisiaj od rana mój TZ dogrywał wyjazd; istne szaleństwo,  bo Marcin wyjezdzał do Warszawy ok 11 - na szczęście wszystko się udało!

Z tego co wiem, to maluchy już w drodze do Poznania, są już bezpieczne, ale pomoc wciąż potrzebna!

Wątek już jest,  bardzo prosimy o obecność u suniek.

Goga -  ogromne podziękowania - to  kolejne szczeniaki z Zamościa, którym właściwie ratujesz życie, Jo37 - dziękuję za pomoc w szukaniu ratunku dla szczeniaków i za pomoc transporcie

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...