Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

13 godzin temu, Havanka napisał:

Eluś - pięknie dziękuję za Lucka i Jaśminka http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Nie mogę zacytować Twojego postu z linkami do ogłoszeń Jaśminka

Link to comment
Share on other sites

2.JPG

Z tego zdjęcia dwie suczki pojechały po nowe lepsze życie, a ta czarna sunia ? Pewnie już o niej pisałyście gdzieś na wątku ale ja ostatnio niewiele na dogo jestem., a jakoś tak żal tej biduli :(, pewnie jest starsza , bo pyszczek siwy z daleka widać, i pewnie w schronie długo siedzi bo taka zupełnie niepozorna:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.09.2017 o 20:21, Anula napisał:

Tolu a to jest chyba piesek.Wcześniej go opisywałaś jako pies nie suczka.Hania wie o psie bo tak jej opisałam.No nic pojadą dwie suczki Do Hani.

P1280751.JPG

Ten czarny maluch zapadł mi w serce . Niestety nie dam rady wziąć pod opiekę 4-go psa :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2017 o 14:12, Alaskan malamutte napisał:

Malutka Zulcia, sunia Toli ma usuwany kamień, pod narkozą. Prosimy o kciuki i cieple myśli...

 

Dnia 11.09.2017 o 14:48, konfirm31 napisał:

Trzymam z całej siły :). 

 

Dnia 11.09.2017 o 16:06, Anula napisał:

Będę myślami z Zulką i Tolą.Oby nie było powikłań to będzie super.

 

Dnia 11.09.2017 o 16:12, elficzkowa napisał:

Kciuki za Zulkę zaciśnięte.

 

Dnia 11.09.2017 o 16:44, elik napisał:

Trzymam kciuki za obie Dziewczyny    59b6a12eca527_kciuki1.jpg.e32ba9511a5055a7e0f98de3a5d90890.jpg

 

21 godzin temu, Jo37 napisał:

Zulka już po zabiegu i wróciła do domu.

Dziękuję Wam kochane:)

Decyzja o usuwaniu kamienia została podjęta wczoraj  - Zulcia miała badanie krwi, potem echo serca no i kardiolog nie widział przeciwskazań...

Zabieg odbył się w narkozie wziewnej, Zulcia ma usunięte 10 ząbków i wczoraj była bardzo bidniusia http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Dzisiaj jest lepiej i mam nadzieję, ze wszystko złe ma za sobą.

Bardzo przezywałam ten wczorajszy dzień.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, mdk8 napisał:

Ten czarny maluch zapadł mi w serce . Niestety nie dam rady wziąć pod opiekę 4-go psa :(

 

Dnia 10.09.2017 o 21:16, Onaa napisał:

2.JPG

Z tego zdjęcia dwie suczki pojechały po nowe lepsze życie, a ta czarna sunia ? Pewnie już o niej pisałyście gdzieś na wątku ale ja ostatnio niewiele na dogo jestem., a jakoś tak żal tej biduli :(, pewnie jest starsza , bo pyszczek siwy z daleka widać, i pewnie w schronie długo siedzi bo taka zupełnie niepozorna:(

Jak Alaskan dojdzie do siebie, to podjedziemy do schronu, porobimy nowe zdjęcia i wypytamy o psiaki.

Może i ich los uda się zmienić, bo inaczej czeka ich prawdopodobnie dożywocie w schronie http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/beksa_V6_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...