Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Zapomniałam jeszcze napisać o naszej Pralince - tej dzielnej koteczce, która w gabinecie wykarmiła swoje maluchy i dwa mioty osieroconych bezdomnych kociątek - Pralinka była w gabinecie prawie 6 mies., trudno było znalezc dom, bo kotka wycofana, bojażliwa.

  I wreszcie sie udało, Pralinka od paru miesięcy u siebie w Warszawiehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Pani nie przeraziła się, podjęła wyzwanie i teraz  Pralinka jest najcudowniejszą, domową  kotką.

Była niedawno na wczasach i na smyczce przeżyła  spotkanie z żabą i konikiem polnym :) to nie to samo, co pluszowe myszki http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

Pralinka we własnym domu - zrelaksowana po wczasach

kicia2.JPG

kicia1.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Łał ale Pralinka cudnie wygląda,uwielbiam takie dobrze wyglądające kociaki a szczególnie duże.

Tola jeżeli nie masz kup filtr do wody Davi albo innej firmy.Nie jest drogi,kosztuje 50,00złJest to taki dzbanek plastikowy w którym jest filt zamontowany(wymienia się go 1 raz w miesiącu)Ja  mam go i bardzo chwalę np.w czajniku nie osadza się kamień,psiaki tylko piją tę wodę.Chodzi mi o Zuleczkę bo ma problemy z kamieniem nazębnym.

Kurcze,10 zębów usuniętych to sporo i spora rana. Oby się szybko goiła. 

Link to comment
Share on other sites

 

2 minuty temu, Anula napisał:

Łał ale Pralinka cudnie wygląda,uwielbiam takie dobrze wyglądające kociaki a szczególnie duże.

Tola jeżeli nie masz kup filtr do wody Davi albo innej firmy.Nie jest drogi,kosztuje 50,00złJest to taki dzbanek plastikowy w którym jest filt zamontowany(wymienia się go 1 raz w miesiącu)Ja  mam go i bardzo chwalę np.w czajniku nie osadza się kamień,psiaki tylko piją tę wodę.Chodzi mi o Zuleczkę bo ma problemy z kamieniem nazębnym.

Kurcze,10 zębów usuniętych to sporo i spora rana. Oby się szybko goiła. 

Anulka - Zulcia od wielu lat nie pije wody z kranu, bo u nas woda bardzo zakamieniona.

Uważamy bardzo, i to jeszcze jak żyła Tolka, bo tez miała problemy z kamieniem nazębnym, ale nie aż takie jak Zula.

 Wczoraj jak usłyszałam o tych usuniętych ząbkach, to się popłakałam, zresztą i tak płakałam i bez tej informacji.

Dzisiaj jest znacznie lepiej, sunia je z apetytem (papki), chodzi sobie  po domu.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2017 o 18:52, Tola napisał:

Jaśminek ma prawdopodobnie własny dom - Havanka zrobiła ogłoszenia, poczarowała i jest efekt:)

Jutro wizyta PA w Warszawie - Havanka, Jo37 - dziękuję http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

 

Havanka - czaruj dalej kochana czaruj, może i Szafrankowi się poszczęści

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2017 o 22:08, Havanka napisał:

Pięknie dziękuję!

Dnia 14.09.2017 o 21:11, mdk8 napisał:

Ciotki szukam osoby do wizyty pa dla Korniczka . gmina Urszulin (między Lublinem a Włodawą).

To spory kawałek drogi od Zamościa, ponad 100 km - zdecydowanie blizej będą miały dziewczyny z Lublina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...