Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

21 godzin temu, Havanka napisał:

Zaryzykujmy i zostawmy oba. Najwyżej sami usuną.

Ok, moje cały czas jest;)

Lucek dzisiaj pojechał do DT do p. Jadwigi do Zwierzyńca, nie wiem co byśmy zrobili, gdyby p. Jadwiga nie zgodziła się...

Tak więc Pucek i Lucek w jednym są domku;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.08.2017 o 23:55, Tola napisał:

Ok, moje cały czas jest;)

Lucek dzisiaj pojechał do DT do p. Jadwigi do Zwierzyńca, nie wiem co byśmy zrobili, gdyby p. Jadwiga nie zgodziła się...

Tak więc Pucek i Lucek w jednym są domku;)

Pucek i Jagienka mają OLX na Kraków, Lucek - na Warszawę.

Wciąż cisza:(

A kolejne koty oczekują pomocy - 4 osierocone bezdomne kociaki w Zwierzyńcu, i 9 kotów u jakiejś starszej kobiety, podobno jedzą chleb z wodą (40 km od Zamościa) :(

 Zgłoszenie dostaliśmy od kobiety z Chorzowa, która była w naszych stronach na urlopie.

Do tych 9 podjedziemy dzisiaj  z TZ i zawieziemy karmę, ale co dalej:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, malagos napisał:

Co tam się dzieje u Was z tymi porzuconymi kociakami....dramat....Chyba i ja kiedyś dorosnę do tymczasowania kotów, na razie są na tapecie psy, u nas od wczoraj kolejna suczka, eh!

 

Z kotami to prawdziwy dramat - dzisiaj kolejne zgłoszenia -  o małym kociaku i o rozmnażającym się od paru lat stadzie na jednym z osiedli:(

 Jak pomóc kolejnym, jak nie uporaliśmy się jeszcze z tym sobotnim zgłoszeniem:(

Dzisiaj jezdziliśmy z TZ do Zwierzyńca zabrać małego Pucka do lecznicy na leczenie szpitalne - niestety dotychczasowe  leki nie pomogły i maluch wciąż ma rzadkie stolce:(

Bardzo mi szkoda Pucka, tak dzisiaj rozpaczał, jak został w szpitalnej klateczce:(

 

Link to comment
Share on other sites

Oczko Jaśminka reaguje na światło, ale taki mleczny kolor już niestety pozostanie:(

Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu kociaków, zwłaszcza Jaśminka - kocurek piękny, ale obawiam się, ze ze względu na to oczko może być problem z adopcją:(

Może ktoś napisze wzruszający tekst, który zwiększy szansę na adopcję?

Kociaki mają po ok. 2 mies.,  są odrobaczone, wolne od od FIV+FeLv.

Maluchy wciąż przebywają w gabinecie u wet. każdy dzień pobytu to 10 zł/ doba za każdego malca:(

 

Link to comment
Share on other sites

Z jaśminkiem może być trudno :( Nie wygląda jeszcze na zdrowego radosnego kociaka :( Myślę, że konieczne są nowe zdjęcia, na których wyglądałby  na wesołego, a przynajmniej nie na niezadowolonego z życia, jak na tych zdjęciach. Wyraźnie mu coś dolega :(  Czy on na pewno jest juz zdrowy ?

W ujmujących tekstrach niezastąpiona jest Tysia, ale czy da rade w natłoku obowiązków ?

Jak będzie tekst mogę ogłosić kociaki na OLX i Gumtree.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...