Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Fundacji ZEA,  wszystkim  zamojskim Cioteczkom zrzeszonym i nie,  wszystkim dogomaniakom i fejsbukowiczom wspierającym zamojskie psy i koty, składam najgorętsze,  najbardziej serdeczne życzenia świąteczne.  Zdrowia,  szczęścia,  pomyślności dla Was i Waszych Rodzin,  psów,  kotów i wszego Stworzenia! Wesołych świąt!! 

IMG_20161221_231600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Tolu, czemu tak piszesz ? Dlaczego miałoby być po raz ostatni ?

 

9 godzin temu, Onaa napisał:

 

 

9 godzin temu, Anula napisał:

Tola wcześniej wstawiałaś już tego psiaka,pisałaś,że jest średniej wielkości suczka,czy to jest ta sama?

P1260311.JPG

Pisałaś także,że 18 psiaków jest po zabiegach,czy one nadal są w jednym boksie,czy już rozmieszczone po innych boksach?

 

 

8 godzin temu, anecik napisał:

Właśnie, czemu wogóle może po raz ostatni?

 

 

7 godzin temu, Bogusik napisał:

Tolu kochana,mnie też bardzo zmartwił Twój wpis...???

Kochane - chwila słabości, już to wykasowałam

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Tola wcześniej wstawiałaś już tego psiaka,pisałaś,że jest średniej wielkości suczka,czy to jest ta sama?

 

Pisałaś także,że 18 psiaków jest po zabiegach,czy one nadal są w jednym boksie,czy już rozmieszczone po innych boksach?

 

Psiaki są już w różnych boksach ogólnych.

Anulka - to jest piesek;

P1260310.JPG

P1260311.JPG

P1260312.JPG

 

A to suczka

 

P1260258.JPG

P1260262.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jestem spokojna o los Dafi, ale teraz siedzi mi w głowie te 18 suczek po sterylizacji :( Przecież już nie powinni robić tych zabiegów przy tak niskich temperaturach ! Co to za lekarze i co to za ludzie z tych schroniskowych wetów ! Zero empatii dla tych biednych zwierzątek :(

Link to comment
Share on other sites

Tola, Alaskan malamutte jesteście wspaniałe i trudno wyrazić wdzięczność za to, co robicie dla tych wszystkich biedaków.

Święta i znów będą żywe prezenty... Wiele razy oglądałam filmik, ale zawsze ściska mi się gardło, a oczy wilgotnieją :-(

http://blog.theanimalrescuesite.com/thegiftdog/?utm_source=jg&utm_medium=fb&utm_term=20150609&utm_campaign=thegiftdog

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, elik napisał:

Jestem spokojna o los Dafi, ale teraz siedzi mi w głowie te 18 suczek po sterylizacji :( Przecież już nie powinni robić tych zabiegów przy tak niskich temperaturach ! Co to za lekarze i co to za ludzie z tych schroniskowych wetów ! Zero empatii dla tych biednych zwierzątek :(

Elu, Dafi była najmniejsza z tych wszystkich suczek i piesków, które były sterylizowane. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...