Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 12.12.2016 o 14:26, Havanka napisał:

Bellissimo prezentuje sie bardzo okazale ! Jest wyjątkowo urodziwy. Marysia pojechała do domu a ja miałam w jej spr. zapytanie. Pani szuka szylkretki i Marysia bardzo przypadła jej do gustu. Czy mamy jeszcze jakąś szylkretkę do wydania? Obiecałam, że dam znać, jak będziemy miały takową.

ala123 ma szylkretkę do oddania (ostatni post):

http://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/?page=89

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Malutka, wystraszona "mimronka"", już po sterylizacji. Grzeczniutka i uległa...Bidunia... beksa_V6_orig.gifRatunku!!!

IMG_20161218_110950_resized_20161218_123415069.jpg

IMG_20161218_110955_resized_20161218_123356057.jpg

Jeśli Emi znajdzie dzisiaj domek i darczyńczy zgodzą się kontynuować deklaracje to zabiorę malutką. Nie wiem tylko czy Murka znajdzie miejsce w domu dla małej. Ewentualnie będzie miejsce w kojcu wewnętrznym, zawsze to lepiej niż w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Sara2011 napisał:

Jeśli Emi znajdzie dzisiaj domek i darczyńczy zgodzą się kontynuować deklaracje to zabiorę malutką. Nie wiem tylko czy Murka znajdzie miejsce w domu dla małej. Ewentualnie będzie miejsce w kojcu wewnętrznym, zawsze to lepiej niż w schronie.

Sara2011, byłoby cudownie!! Malutka będzie uwzględniona w następnym bazarku!! No i po Nowym roku jakiś "grosik" przeznaczymy na sunieczkę!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...