Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Bellissimo prezentuje sie bardzo okazale ! Jest wyjątkowo urodziwy. Marysia pojechała do domu a ja miałam w jej spr. zapytanie. Pani szuka szylkretki i Marysia bardzo przypadła jej do gustu. Czy mamy jeszcze jakąś szylkretkę do wydania? Obiecałam, że dam znać, jak będziemy miały takową.

Link to comment
Share on other sites

O 12.12.2016 o 14:26, Havanka napisał:

Bellissimo prezentuje sie bardzo okazale ! Jest wyjątkowo urodziwy. Marysia pojechała do domu a ja miałam w jej spr. zapytanie. Pani szuka szylkretki i Marysia bardzo przypadła jej do gustu. Czy mamy jeszcze jakąś szylkretkę do wydania? Obiecałam, że dam znać, jak będziemy miały takową.

Kolejnej szylkretki nie ma. Na dom czekaja te maluchy, które są na zdjęciach w ogłoszeniu elik, Lolek  i  Białasek, o którego od paru miesięcy nie miałam ani jednego zapytania.

7.jpg

No i Pierzasta

DSCN4575.JPG

Link to comment
Share on other sites

O 11.12.2016 o 19:29, Alaskan malamutte napisał:

Pamiętacie malutkiego Bellissimo, znalezionego przeż TZ Toli na ulicy??

Tak teraz wygląda!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,23_bc_orig. Kotka rezydentka zaakceptowała w końcu malucha i dlatego domek tymczasowy stał sie domkiem stałym. 

1481478505064_PART_1481478504996.jpg

 

Bellissimo piękny!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tola napisał:

Kolejnej szylkretki nie ma. Na dom czekaja te maluchy, które są na zdjęciach w ogłoszeniu elik, Lolek  i  Białasek, o którego od paru miesięcy nie miałam ani jednego zapytania

No i Pierzasta

DSCN4575.JPG

O tą właśnie kotkę miałam zapytanie, ale to było w niedzielę, wtedy kiedy napisałam post. Nie odpowiedziałam, bo nie dostałam odpowiedzi. Nie wiem czy to jeszcze jest aktualne. Chcieli więcej zdjęć koteczki.

Zapytałam czy prośba jest jeszcze aktualna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2016 o 10:14, Havanka napisał:

No to DT się nie popisał. Po takim czasie zmienił zdanie. Kiedy był mały, miał duże szanse na dom. Ech...

Wiem i zdaje sobie sprawę, ze teraz znależć maluchowi dom będzie jeszcze trudniej http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/b671bd1000b9_sM_orig.gif

Tutaj nowe zdjęcia - możesz spróbować robić ogłoszenia - dla Pedro...

Don Pedro.jpg

IMG_8773.JPG

IMG_8831.JPG

Petro(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...