Jump to content
Dogomania

~ Nika, wyżełka, już w swoim domku :)


malagos

Recommended Posts

Dnia 11.02.2022 o 21:54, Tyśka) napisał:

Hurra, bądź szczęśliwa w nowym domku 🙂 Czyli ogłoszenie można zdjąć? 

Tak, Tysiaku, zdejmij! 🙂 Ode mnie też miała 3 różne, może podmienię na jakiegoś psiaka, bo szkoda wyróżnień. Nasz kojcowy Misiek ma dwa, to może na innego psa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 10:24, Poker napisał:

Ale njus !!! malagoska z cicha pękła. Bardzo się cieszę z adopcji, nie pęknięcia 🙂

He, he, bo jakoś tak niespodziewania ten pan zadzwonił, kilka razy rozmawialiśmy, i tak wyszło 🙂

Na razie nie dzwonił, więc jest ok 🙂

W zamian w kojcu wylądowało wczoraj cudowne stworzenie! Młodziutkie, wiotkie, delikatne, chudziutkie aż piszczy!... Sunia z ogonem na brzuszku, czołgająca się, cichutka...

20220212_131240.jpg

20220212_131336.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 18:37, Mazowszanka13 napisał:

Sympatyczne stworzonko:) Jak rozumiem nie z tej groźnej bandy ?

Nie, choć to ona się złapała na naszą sprytną pułapkę z karmą i zamykanymi drzwiczkami szopki. 

Dnia 12.02.2022 o 18:43, Tyśka) napisał:

Ojjj, znajdzie domek migusiem. Ślicznota z niej!

Pokazałam ją na fb, juz dwie osoby się interesują. Muszę poczekać na rozwój sytuacji - czy będę musiała odebrać babie małą suczkę (wtedy muszę ją zabrać do siebie), czy nie, wtedy zabiorę tę chudzinkę 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 18:00, malagos napisał:

He, he, bo jakoś tak niespodziewania ten pan zadzwonił, kilka razy rozmawialiśmy, i tak wyszło 🙂

Na razie nie dzwonił, więc jest ok 🙂

W zamian w kojcu wylądowało wczoraj cudowne stworzenie! Młodziutkie, wiotkie, delikatne, chudziutkie aż piszczy!... Sunia z ogonem na brzuszku, czołgająca się, cichutka...

20220212_131240.jpg

20220212_131336.jpg

Jaka cudna..... tak bardzo "w moim typie" !!! Na tych zdjęciach wygląda jak mój niedawny tymczas Tuliś, też był taki chudziutki i czołgający się.

Bardzo się cieszę z domku Niki, szczęścia jej życzę i dalej wpatruję się w rude cudo...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2022 o 20:07, malagos napisał:

Nie, choć to ona się złapała na naszą sprytną pułapkę z karmą i zamykanymi drzwiczkami szopki. 

Pokazałam ją na fb, juz dwie osoby się interesują. Muszę poczekać na rozwój sytuacji - czy będę musiała odebrać babie małą suczkę (wtedy muszę ją zabrać do siebie), czy nie, wtedy zabiorę tę chudzinkę 

Wysłałam protokół z interwencji do tej kobiety z nakazem poprawy warunków i możliwością zrzeczenia się suczki - absolutnie nie chce słyszeć o tym! Więc zabiorę tę rudzielkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 15:18, Isiak napisał:

Jaka cudna ta ruda!

Rudzielec był u nas od poniedziałku do wczoraj, do soboty i pojechała pod Opole do domu tymczasowego Fundacji Warta Goldena.

Wyżełka Nika zadomowiła się w nowym miejscu i zmieniam tytuł wątku.

W gminnym kojcu nadal duży poczciwiec Misio i od kilku dni dość duży śliczny czarny pies.

Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~ Nika, wyżełka, już w swoim domku :)
Dnia 20.02.2022 o 14:32, agat21 napisał:

Misio już od miesiąca jest, prawda? Nikt z ogłoszeń się nie odezwał? 😕 A jak on w ogóle się miewa? Nadal taki przytulak do człowieka?

Tak, Misiulec dobrze wygląda, błyszczący, i nadal przytulak i kochane psisko.  Jest w kojcu gminnym od 14 stycznia.

Link to comment
Share on other sites

Całe życie miałam duże psy, uwielbiam je, dopiero na starość przestawiłam się na średniaki ale tęsknię za dużymi tylko rozsądek mnie przed nimi powstrzymuje bo am juz 81 lat więc muszę myśleć logicznie bo nawet te średniaki mają dużo siły.

A koszty są nieważne, teraz wydałam ponad 4 tysiące na ratowanie mojej suczki i nie żałuję bo żyje i jest zdrowa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 19:10, agat21 napisał:

Niby tak, kosztowniejsze, chociaż jak widzę panie z mojego osiedla z maltańczykami lub yorkami wystrojonymi codziennie w inne ubranko, to nie wiem..

No jak ktoś lubi wydawać na fizdrygały i się lansować, to wydaje, ale nie musi. Na porządne żarcie i leki gdyby co i te kleszcze i robaki dla dużego psa to jest majątek. Znaczy w moim pojęciu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie nie ma nic ważniejszegoi niż bezpieczeństwo i zdrowie moich psow mimo, że jestem emerytkas. Ale strojenie psów w idiotyczne ubranka jest głupie, pieniądze lepiej wydać na dobra karme a nie męczyć biedne psiaki. To nie lalki tylko żywe stworzenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...