Jump to content
Dogomania

~ Nika, wyżełka, już w swoim domku :)


malagos

Recommended Posts

Pojechaliśmy z Tomkiem do kojca, zabrałam ciepłe gotowane jedzenie. W kojcu Niki wykopana ogromna dziura, zasypana ziemią  miska z karmą. Wyprowadziliśmy ją na spacer. Miałam zrobić nowe zdjęcia Niki, ale tak szalała, tak skakała, tak rwała się do biegania, ze żadne nie wyszło. 

Wróciła do kojca chętnie, bo postawiłam tam miskę z jedzeniem. 

Za to ten nowy pies - oaza spokoju, wielki, misiowaty, liżący po rękach, tulący się do człowieka...  Jest w kojcu od 7 dni. Odrobaczyliśmy go i dostał fiprex na kark. 

20220122_111708.jpg

20220122_111815.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2022 o 13:24, agat21 napisał:

Rany, jaki ten Misiek śliczny! Wielki, wspaniały. Ile może ważyć? 

pewnie tak jak owczarek co najmniej 30 kg, ale nie jest za gruby 😞 powinien jeszcze nabrać ciałka. Ma już kilka lat i siwą bródkę, ale jest taki ciepły, kochany, delikatny...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2022 o 18:36, malagos napisał:

pewnie tak jak owczarek co najmniej 30 kg, ale nie jest za gruby 😞 powinien jeszcze nabrać ciałka. Ma już kilka lat i siwą bródkę, ale jest taki ciepły, kochany, delikatny...

Przepadłam 😞 Czemu nie mogę wziąć kolejnego psiaka? 

Link to comment
Share on other sites

Odbieram dziś pocztę, mam powiadomienie z olx. Ktoś pokazał screen - ogłoszenie o zaginionej suczce, ale to listopad 2019 rok, Lasy Kozłowieckie (lubelskie). I zdjęcie tej poszukiwanej suczki...

Zadzwoniłam pod podany nr tel.do pani Ewy. Zawsze jakiś promil nadziei, że może u nas się znalazła , i to nasza Nika 😞

Pani ogromnie podekscytowana, ale jak powiedziała, że jej suczka był po sterylce, to klops 😞 To nie te same psiaki 😞

Ale pani obiecała, ze poruszy niebo i ziemię i poszuka domu dla Niki. Sama została z noworodkiem, bo mąż za granicą pracuje, a Nika to ADHD...

 

suczka zagubiona.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszono znów 3 bezdomne psy, chodzą stadem, udusiły kobiecinie kilka kur i pogryzły psa przy budzie 😞

Czasem myślę, ze czas już wracać na swoje, czyli do Warszawy 😞 Sprzedać to wszystko, nie patrzeć na tę bezdomność, siedzieć sobie w kawalerce na 7 piętrze i mieć... no właśnie, gdzie te 4 nasze psy i 3 koty się pomieszczą?...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 16:28, malagos napisał:

Zgłoszono znów 3 bezdomne psy, chodzą stadem, udusiły kobiecinie kilka kur i pogryzły psa przy budzie 😞

Czasem myślę, ze czas już wracać na swoje, czyli do Warszawy 😞 Sprzedać to wszystko, nie patrzeć na tę bezdomność, siedzieć dobie w kawalerce na 7 piętrze i mieć... no właśnie, gdzie te 4 nasze psy i 3 koty się pomieszczą?...

Mam to samo.

W Warszawie spokój, jest świetnie działający Paluch, TROP, po ulicach nie biegają bezdomniaki. Ale co z dwoma (trzema ?) psami i kotem wychodzącym ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To chyba już zdradzę tajemnicę - Nika 2 dni temu pojechała do domu stałego!

Pan z Ostrowi Maz. wypatrzył ją na olx, szukał suczki dla towarzystwa swojej rocznej terierki. Dom z dużym ogrodem, dużo miejsca do biegania. Ludzie sympatyczni, od zawsze psy, ostatnia wilczurka umarła na raka.

Czekam jeszcze z zapartym tchem na telefon, czy wszystko gra. Wczoraj relacja - i grało.

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 18:55, malagos napisał:

To chyba już zdradzę tajemnicę - Nika 2 dni temu pojechała do domu stałego!

Pan z Ostrowi Maz. wypatrzył ją na olx, szukał suczki dla towarzystwa swojej rocznej terierki. Dom z dużym ogrodem, dużo miejsca do biegania. Ludzie sympatyczni, od zawsze psy, ostatnia wilczurka umarła na raka.

Czekam jeszcze z zapartym tchem na telefon, czy wszystko gra. Wczoraj relacja - i grało.

Wspaniale! Niech jak najwięcej takich dobrych wieści się pojawia! Dobrego życia suniu w kochającym domu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...