Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

 
 
Szanowni Państwo. Jestem na emeryturze. Nie stać mnie więc na pomoc finansową. Jednak mogę zaoferować dom tymczasowy jednemu, starszemu pieskowi. Mieszkam w Warszawie. Jeśli taka forma pomocy może się przydać, proszę dać mi znać na priv. Pozdrawiam.
 
Ciotki, moze uda sie z ta pania hotelik dla malucha. Doloze sie, mysle, ze szybko znajdzie dom, zwlaszcza, ze hotelik bedzie w Warszawie. Dodam, ze ogloszenie bylo na facebooku
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 12:45, teresaa118 napisał:
 
 
Szanowni Państwo. Jestem na emeryturze. Nie stać mnie więc na pomoc finansową. Jednak mogę zaoferować dom tymczasowy jednemu, starszemu pieskowi. Mieszkam w Warszawie. Jeśli taka forma pomocy może się przydać, proszę dać mi znać na priv. Pozdrawiam.
 
Ciotki, moze uda sie z ta pania hotelik dla malucha. Doloze sie, mysle, ze szybko znajdzie dom, zwlaszcza, ze hotelik bedzie w Warszawie. Dodam, ze ogloszenie bylo na facebooku

Ale byłoby super.Jakis grosik z nowego bazarku mogę obiecać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 22:28, Alaskan malamutte napisał:

Tysiu, Marta z Biłgoraja już szuka dla niego pomocy. Odezwała się jakaś fundacja, ale na razie cisza...

To nieduży psiak, waży może 10, 12 kg...starutki...śleputek

To którego psiaka masz na myśli? Tego małego szpica czy 12 kg "Fenisia"? 

Widziałam że Marta ogłasza tego psiaka większego, mam nadzieję że ktoś właściwy go zauważy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 21:23, Aska7 napisał:

Asia mi dzisiaj mówiła, że to Feniś 2. W schronie od 2011. POMOCY, PROSZĘ 😫 Najbardziej o miejsce, kasę wyżebrzę.

Jeśli chodzi Ci o miejsce, to gdyby nie miał gdzie jechać, może do nas przyjechać, tylko ostatnio problem jest z deklaracjami 😞 Do nas musiałby być wcześniej w schronisku zaszczepiony, bo już nie mogę mieć powtórki z "rozrywki".

Dwunasty rok w schronisku, to straszne... Mam nadzieje, ze uda się jednak dla niego coś na już znaleźć. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 21:23, Aska7 napisał:

Asia mi dzisiaj mówiła, że to Feniś 2. W schronie od 2011. POMOCY, PROSZĘ 😫 Najbardziej o miejsce, kasę wyżebrzę.

Wygląda tragicznie - to pewne. Poza schronem miałby choć trochę spokoju na koniec życia. I ciepło i opiekę. Jaaga, uratowałabyś go biorąc do siebie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 23:14, Jaaga napisał:

Jeśli chodzi Ci o miejsce, to gdyby nie miał gdzie jechać, może do nas przyjechać, tylko ostatnio problem jest z deklaracjami 😞 Do nas musiałby być wcześniej w schronisku zaszczepiony, bo już nie mogę mieć powtórki z "rozrywki".

Dwunasty rok w schronisku, to straszne... Mam nadzieje, ze uda się jednak dla niego coś na już znaleźć. 

To ja deklaruję 30zł stałej + coś.

Zeby było jasne na każdego osobno .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...