Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 26.01.2022 o 20:12, mari23 napisał:

oj, to prawda, serce rośnie i oczy się pocą.... aż trudno poznać, że to ten sam piesek....

Jak niewiele potrzeba.. A z drugiej strony jednak wiele, bo coraz trudniej o miejsca dla takich zniszczonych obozem psiaków. Ciągle mam w głowie jeszcze co najmniej 3 takie z wątku staruszków i nawet jakbym miała furę kasy, to nie ma gdzie ich umieścić. No chyba, że fura kasy byłaby tak duża, że otworzyłabym własny hotel dla psów po przejściach..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 23:19, Poker napisał:

Mam z bazarku 178 zł dla Gucia. Zobaczyłam, że to bardzo posażny chłopak na obecna chwilę. Czy mogłabym przeznaczyć kasę na jakąś inną biedę?  jeżeli tak, to podpowiedzcie na jaką.

Może dla Samby od Jo37 ?

Do tej pory Jo ją w większości sama utrzymywała teraz Samba musi opuścić miejsce u Murki 😞 co z nią będzie 😞

Zajrzyjcie na wątek 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 19:03, agat21 napisał:

Poker, to Twój bazarek, Twoja praca w niego włożona, od Ciebie zależy na jakiego psa przeznaczysz zebrane pieniądze. 

To prawda, ale wolałabym wspólnie podjąć decyzję, by nikt nie czuł się urażony.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2022 o 12:28, teresaa118 napisał:

Witam, deklarowalam sie dla Edzia 50 zl miesiecznie, ale nie jestem w stanie wziac staruszka (7 psa )na utrzymanie. Wplace jednorazowke

Jasne, dziękuję za informację i chęć wsparcia Gucia jednorazową wpłatą 💛🧡💙

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...