Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
 • Content Count

  1,084
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Filipki

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozdrowienia od Brugusia. Świeta spędza z całą gromadką, więc po wspólnych harcach pora odpocząć pod choinką. Życzymy wszystkim wesołych Świąt i dużo szczęścia i radości w Nowym Roku
 2. Filipki

  HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)

  Ach jakie te Święta męczące. Byli pensjonariusze Hoteliku życzą wszystkiego najlepszego. Poznajecie nas? To Brugo vel Misio , który opuścił hotelik ponad rok temu i Amik . Jego już chyba mało kto kojarzy, bo mieszka z nami już prawie 11 lat. Mordka posiwiała i teraz jest dostojnym starszym panem.
 3. A wiecie ,że 17 listopada minął rok jak Bruguś przybył do Wrocławia? Było trochę obaw jak to będzie no bo blok, duże miasto , a tymczasem jest świetnie, nawet tramwajem Brugo jechał. A jak tam Braszka ? Sprawdza się w roli Niani?
 4. Brugo jest grzeczny jak zostaje w domu, najczęściej śpi , czasem bawi się swoimi zabawkami. Szczeka tylko jak usłyszy innego psa, ale raczej nikomu to nie przeszkadza, bo to bardzo psiolubny blok. Rano ma krótki spacer, a dłuższe później.We wrocławskim schronisku jest takie motto "Lepiej samemu 10 godzin w domu niż całe życie w schronisku". Oczywiście 10 godzin to on nigdy nie jest sam , tak najwyżej 6 i chyba mu to nie przeszkadza.Jak widać śpi sobie gdzie chce, ale ostatnio ulubione miejsce to fotel. Nie niszczy, jest po prostu bardzo fajnym psem.
 5. Zimne jesienne wieczory najlepiej spędzać w ciepłym domku, ale na spacerki lubię chodzić.
 6. Bruguś jest teraz we Wrocławiu i czuje się świetnie.Zdjęcia oczywiście umieścimy ale musimy trochę dojść do siebie po śmierci naszego kochanego Łatusia. Odszedł wczoraj , miał 17,5 roku i był z nami od zawsze.Wiemy ,że taka jest kolej życia ale to bardzo boli.
 7. Wszystko w porządku. Pojechał już do Wroclawia.Tereny spacerowe na Wielkiej Wyspie ma świetne . On chyba woli być jedynakiem , bo w domu był troszkę zazdrosny o inne psy. Filip niedługo wrzuci zdjęcia .
 8. Irysek na pewno znajdzie dom, gdybyśmy nie byli zapsieni na maksa, to byłby nasz .I tak dobrze, że dziewczyna się tak zachowała, a nie jak np właściciele Zorki. Mam jeszcze taką sprawę , mam trochę fantów, głównie zabawek w bardzo dobrym stanie, część nowych i chciałabym je przeznaczyć na bazarek dla Iryska, Niestety z powodów głównie czasowych nie jestem w stanie się ty zająć, gdyby ktoś wystawił bazarek ,to chętnie prześlę, ale dopiero pod koniec tygodnia (czas). Ewentualnych chętnych proszę o kontakt
 9. Właśnie wpłaciliśmy 50 zł dla Iryska. Takie kudłate bezdomne maluchy zawsze mnie rozczulały, w dodatku to dług wdzięczności za naszego Brugusia, który jeszcze kilka miesięcy temu był w sytuacji Iryska. Proszę zapisać to jako deklarację stałą.
 10. Też myślimy, że Bruguś jest szczęśliwy, ale to nie nam należą się podziękowania ale Tobie. Zajęłaś się nim ,kiedy najbardziej tego potrzebował. A jak się miewa córeczka i czy Braszka się już przyzwyczaiła do nowej sytuacji?
 11. Pozdrowienia od Brugusia. Teraz opuścił Wrocław i jest w domu na wakacjach. Zdjęcia są trochę pomieszane , część z Wrocławia a część z Dębicy, ale myślę ,że to nie przeszkadza. Ukochana budka jeździ razem z Brugusiem.
×