Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 9.02.2022 o 19:57, GatoNegro22 napisał:

Ale powinna dotrzeć w poniedziałek, chyba że coś namieszałam.  Ale poczekajmy do jutra.

Tak, są wpłaty poniedziałkowe, nie sprawdzałam dzisiaj wszystkich przelewów, tylko zerknęłam na najpóźniejsze wpłaty robiąc przelew. Zaktualizowałabym jutro, przepraszam, mam ostatnio mało czasu i na bieżąco nie zawsze się wyrabiam..:/ Ale dobrze, że czuwasz 😘 Bardzo dziękuję Tobie i Bgrze i Rucie za wpłaty dla Gucia 😘❤️💚💙🤎

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2022 o 21:28, agat21 napisał:

Tak, są wpłaty poniedziałkowe, nie sprawdzałam dzisiaj wszystkich przelewów, tylko zerknęłam na najpóźniejsze wpłaty robiąc przelew. Zaktualizowałabym jutro, przepraszam, mam ostatnio mało czasu i na bieżąco nie zawsze się wyrabiam..:/ Ale dobrze, że czuwasz 😘 Bardzo dziękuję Tobie i Bgrze i Rucie za wpłaty dla Gucia 😘❤️💚💙🤎

Dlatego napisałam zaczekajmy do jutra, nie musiałaś sprawdzać od razu 😀 dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 19:38, agat21 napisał:

A Guciosław pokazuje coraz mocniej swój przywódczy charakter 😁 Dzisiaj stał w przedsionku przy dwóch workach nowo przybyłej karmy i nikomu nie wolno było podejść. Żadnemu psiulowi. Tylko kierownik mógł pilnować! 😆

Mój chrześniak :-)) Niech wiedzą kto tu jest bossem 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 19:38, agat21 napisał:

A Guciosław pokazuje coraz mocniej swój przywódczy charakter 😁 Dzisiaj stał w przedsionku przy dwóch workach nowo przybyłej karmy i nikomu nie wolno było podejść. Żadnemu psiulowi. Tylko kierownik mógł pilnować! 😆

To znaczy warczał? Ciekawe jak Gucio szczeka  🥰

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 21:40, GatoNegro22 napisał:

To znaczy warczał? Ciekawe jak Gucio szczeka  🥰

 

Dnia 12.02.2022 o 21:15, Aska7 napisał:

Cienko : ), poszczekiwał po drodze.

 

Dnia 12.02.2022 o 21:17, agat21 napisał:

Toście trochę pogadali 😉😊

632288634_miech2.gif.5759387c748820003a232b1c1a00d90e.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 23:06, GatoNegro22 napisał:

Nie ta to inna...  😎

Chudziutki Gucio nadal, nic dziwnego, że musi jedzenia pilnować.  🧡

Możesz mieć rację 😅

A chudziutki to jeszcze pewnie przez jakiś czas będzie, mimo, że je dużo. On był bardzo wyniszczony przez głód i robale. Nie odbuduje się tak szybko. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 22:09, agat21 napisał:

.. i niestety niestety! Limonko! - zaczął się rozglądać za babami! 🤭

Wiedziałam że to tylko kwestia czasu 😲

Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że jest zwolennikiem nieformalnych związków...

Dnia 13.02.2022 o 23:06, GatoNegro22 napisał:

Nie ta to inna...  😎

    😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2022 o 08:54, limonka80 napisał:

Wiedziałam że to tylko kwestia czasu 😲

Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że jest zwolennikiem nieformalnych związków...

    😕

Myślę, że tak. Po co mu się wiązać ślubem na stare lata? Potem jeszcze musiałby majątkiem się z żoną dzielić.. A on - jak już wiadomo - majątku potrafi pilnować 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...