Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 17.02.2022 o 11:19, Alaskan malamutte napisał:

Podmieniłam w ogłoszeniu zdjęcia

Cudny piesek do adopcji!! Katowice Śródmieście • OLX.pl

Kto wyróżni??  🙏

 

Dnia 17.02.2022 o 11:21, Alaskan malamutte napisał:

Wyróżnione do 1.03 ogłoszenie Maro podmieniłam na Wolfika ( u mnie Villi) i wrzuciłam na Poznań. 

Piękny piesek w typie szpica wilczego do adopcji. Poznań Grunwald • OLX.pl

No musi w końcu cos ruszyć....

 

Dnia 17.02.2022 o 11:30, Tyśka) napisał:

Bardzo Wam dziękuję kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0157.gif

Za moment wstawię na 1 stronę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2022 o 11:21, Alaskan malamutte napisał:

Wyróżnione do 1.03 ogłoszenie Maro podmieniłam na Wolfika ( u mnie Villi) i wrzuciłam na Poznań. 

Piękny piesek w typie szpica wilczego do adopcji. Poznań Grunwald • OLX.pl

No musi w końcu cos ruszyć....

Na Poznań Grunwald Wolfik ma  promowany  Olx do 13 marca.;-)

https://www.olx.pl/d/oferta/misio-kosmaty-ideal-czeka-na-dom-CID103-IDMcMcy.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2022 o 23:11, togaa napisał:

Na Poznań Grunwald Wolfik ma  promowany  Olx do 13 marca.;-)

https://www.olx.pl/d/oferta/misio-kosmaty-ideal-czeka-na-dom-CID103-IDMcMcy.html

 

Na pierwszej stronie widziałam, że Twoje ogłoszenie jest na Wrocław....

Zmieniłam na Szczecin

Piękny piesek w typie szpica wilczego do adopcji. Szczecin Centrum • OLX.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 22:14, Tola napisał:

Jak go odczarować, ma ktoś  pomysł?

Fotki z człowiekiem, pokazujące psa siedzącego na luźno trzymanej smyczy, przeskakującego na smyczy przez przeszkodę, z zabawką-aportem w pyszczku. Tak udało mi się kiedyś zainteresować ludzi psem z gdańskiego, a teraz z krakowskiego azylu - pokazałam, że pies coś robi z człowiekiem. Nie tylko daje się głaskać.

 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale ja juz naprawdę nie dam rady robić kolejnych sesji jednemu psu. Mam swoje psy, których nie ogłaszam, bo stale adopciakom robię sesje. Wolfik ma już tyle zdjeć, że nie widziałam, zeby na innych wątkach w innych hotelikach ktoś tyle robił. Jesli chcecie, to zapraszam kogoś z aparatem, niech weźmie go na kolejny wyjazd i zrobi mu dodatkową sesję. U nas nie bardzo się da, bo wkoło tylko same zaorane pola.

Ogłoszenie u mnie jest już długo niewyróżnione, niestety nie dostaję żadnych zniżek na ten dział. przychodzą jakies idiotyczne na narzedzia czy inne rzeczy, których nigdy nie ogłaszałam

 https://www.olx.pl/d/oferta/wolfik-przemily-wesoly-mix-szpic-sredni-czeka-na-dom-CID103-IDNfq3g.html?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2022 o 22:58, Poker napisał:

U mnie na Gumtree na Wrocław. Mogę zrobić na OLX.

Bardzo proszę jak możesz

Dnia 21.02.2022 o 09:56, Alaskan malamutte napisał:

 

Dnia 21.02.2022 o 10:06, Jaaga napisał:

To tu upatrywałabym powodu braku zainteresowania. Tolu, koniecznie trzeba powyrózniać ogłoszenia.

Dziewczyny, już to pisałam - jeśli będziecie mieć promocję proszę o wyróżnianie Wolfika, zwrócę wszystkie koszty.

Link to comment
Share on other sites

W sprawie Wolfika nadal cisza,  na wątku piesia również:(.

W piątek odezwała się pani z Dąbrowy G., ale nie zdecydowałam się na dalsze rozmowy -  dom z 2 letnim dzieckiem, Wolfik byłby sam  8 godz. a praktycznie to o wiele dłużej, bo przecież dziecko trzeba odebrać ze żłobka, zaopiekować, a pies by czekał. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2022 o 22:02, Tola napisał:

W sprawie Wolfika nadal cisza,  na wątku piesia również:(.

W piątek odezwała się pani z Dąbrowy G., ale nie zdecydowałam się na dalsze rozmowy -  dom z 2 letnim dzieckiem, Wolfik byłby sam  8 godz. a praktycznie to o wiele dłużej, bo przecież dziecko trzeba odebrać ze żłobka, zaopiekować, a pies by czekał. 

 

Pewnie, że najlepiej, gdy pies ma cały dzień towarzystwo człowieka, ale powiem Ci Martusiu, że przecież ja miałam psy od zawsze, a był czas, że pracowałam i psy podczas gdy ja byłam w pracy, pozostawały w domu same. Uważam, że pomimo to były ze mną szczęśliwe. Psy nie mają poczucia czasu, a poza tym sporą część dnia przesypiają.

Ale ja też szukam domów, w których ktoś jest ciurkiem  🙂 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2022 o 22:47, elik napisał:

Pewnie, że najlepiej, gdy pies ma cały dzień towarzystwo człowieka, ale powiem Ci Martusiu, że przecież ja miałam psy od zawsze, a był czas, że pracowałam i psy podczas gdy ja byłam w pracy, pozostawały w domu same. Uważam, że pomimo to były ze mną szczęśliwe. Psy nie mają poczucia czasu, a poza tym sporą część dnia przesypiają.

Ale ja też szukam domów, w których ktoś jest ciurkiem  🙂 

 

Dnia 28.02.2022 o 05:38, Nesiowata napisał:

Kiedy umarł mój mąż to śp. Aza miała rok. I była przyzwyczajona, że on był cały czas w domu. Ja pracowałam, normalnie nie było mnie w domu około 10 godzin (nienormalnie nawet 12). I nie było żadnych problemów,czekała cierpliwie.

 

Dnia 28.02.2022 o 09:04, Sowa napisał:

Tak, ale dwuletnie dziecko prawdopodobnie będzie traktować psa jak zabawkę. Najłagodniejszy pies może z tym mieć problem.

Ja nie szukam domu, w którym ktoś cały czas będzie, bo w ten sposób nie wyadoptowałabym większości swoich psów. Wiem, że Wolfik prawdopodobnie trafi do rodziny, gdzie ludzie będą jeszcze czynni zawodowo, ale szukam domu, gdzie jednak po tych 8  czy nawet 9 godz. Wolfik  będzie mógł iść chociaż na jeden dłuższy spacer i gdzie inne jego potrzeby też będą zaspokojone. Ten dom, ze względu na tak małe dziecko i rozkład pracy rodziców, nie gwarantował psu należytej opieki i ani jednego dłuższego spaceru. Nie wyobrażam sobie Wolfika, z jego energią i radością wychodzącego przed blok na 5 min. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2022 o 10:10, Tola napisał:

Ten dom, ze względu na tak małe dziecko i rozkład pracy rodziców nie gwarantował psu należytej opieki i ani jednego dłuższego spaceru. Nie wyobrażam sobie Wolfika, jego energia i radością wychodzącego przed blok na 5 min. 

Połączenie praca + małe dziecko faktycznie pochłaniają masę czasu, którego dla psa nie pozostawałoby zbyt wiele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...