Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 10.02.2022 o 13:26, Tyśka) napisał:

Mialam zapytanie o Dianę z Krakowa. Pan pytał gdzie przebywa sunia i czy da radę robić 15-20km w górach. Odpisałam, zaproponowałam też Maxa Alaskan Malamutte, Enzo z przytuliska łańcuchowego pod Tomaszowem oraz Brego Marty biłgorajskiej. Dianki nie widzę jako podróżniczki górskiej, a i domek w Tomaszowie na razie zapowiada się bardzo dobrze. 

Podesłałam Panu i Wolfika (u mnie Misia), bo i był ciąg dalszy w wymianie wiadomości. Pan mieszka w bloku, miał 8 lat bulteriera, który chorował bardzo. Zależy mu teraz na bezproblemowym towarzyszu, na co dzień spokojnym (mieszka w bloku), ale który chętnie pojedzie w góry i bedzie towarzyszył na dłuższych spacerach. 

Nie wiem czy Wolfik się nada i czy Pan zadzwoni, czy brzmi konkretnie itd. - ale może coś z tego będzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2022 o 20:51, Tyśka) napisał:

Podesłałam Panu i Wolfika (u mnie Misia), bo i był ciąg dalszy w wymianie wiadomości. Pan mieszka w bloku, miał 8 lat bulteriera, który chorował bardzo. Zależy mu teraz na bezproblemowym towarzyszu, na co dzień spokojnym (mieszka w bloku), ale który chętnie pojedzie w góry i bedzie towarzyszył na dłuższych spacerach. 

Nie wiem czy Wolfik się nada i czy Pan zadzwoni, czy brzmi konkretnie itd. - ale może coś z tego będzie.

Dziękuję, że pamiętasz o Wolfiku serce-ruchomy-obrazek-0567.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 10:41, Sowa napisał:

Mam nadzieje, że pan wie, że pies, który ma iść na 20-kilometrowy spacerek w niedzielę, nie powinien w pozostałe dni tygodnia ograniczać się do 100 metrów dookoła bloku...

Nie wiem, to zawsze można sprawdzić, dopytać... Ale pan pisze do mnie nadal i to tak, że sprawia wrażenie, jakby tylko chciał pogadać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 17:45, Tyśka) napisał:

Nie wiem, to zawsze można sprawdzić, dopytać... Ale pan pisze do mnie nadal i to tak, że sprawia wrażenie, jakby tylko chciał pogadać. 

Podaj lepiej tel. do Toli, niech dzwoni. Szkoda Twojego czasu na pisanie. Sa czasem tacy pisarze internetowi. Nie wiem, czy Wolfik jest odpowiedni do bloku, jeśli Pan pracuje, bo jest czujny. Do tego to aktywny na co dzień pies i raczej trudno oczekiwać, że blokowy leniwiec nagle stanie się psem do wędrówek. Lubi jak coś się dzieje, wszędzie chodzi. Trzeba pamiętać, że w pierwszym domu i u nas mial i ma zawsze psie towarzystwo i nie wiem, czy odnajdzie sie w domu z jedną istotą oprócz niego, jeśli Pan jest samotny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 18:20, Jaaga napisał:

Podaj lepiej tel. do Toli, niech dzwoni. Szkoda Twojego czasu na pisanie. Sa czasem tacy pisarze internetowi. 

Dlatego napisalam, że Pan to chyba tylko chciał pogadać, bo podałam namiary do osób odpowiedzialnych za poszczególne psy, z wyjaśnieniem że ja tylko ogłaszam, a Pan wciąż do mnie pisze i różne rzeczy opowiada o sobie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2022 o 18:30, Tyśka) napisał:

Dlatego napisalam, że Pan to chyba tylko chciał pogadać, bo podałam namiary do osób odpowiedzialnych za poszczególne psy, z wyjaśnieniem że ja tylko ogłaszam, a Pan wciąż do mnie pisze i różne rzeczy opowiada o sobie.

Zablokuj. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2022 o 01:22, Poker napisał:

Niestety na moim ogłoszeniu na Gumtree nie ma żadnego zainteresowania. Przydałyby się nowe zdjęcia.  Na starych wygląda jak jeden wielki smutek.

https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/witus-prawie-szpic-czeka-na-domek/10010529512301011380704809

Rozmawiałam z Jagną, poprosiłam o  nowe, radośniejsze zdjęcia, może spróbuje w plenerze...

Wolfik na zdjęciach ze spacerów w schronisku miał bardzo uśmiechnięte zdjęcia, on tam uwielbiał spacery.

Zamówiłam do Jagny zestaw kolorowych bandamek, może się przydadzą do zdjęć psów do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...