Jump to content
Dogomania

Właścicielka oddała go do schroniska, bo wyjeżdżała do Szwecji, a on rozpaczał, tęsknił, tylko nikt tego nie zauważał. Teraz Wolfik zamieszkał w Katowicach:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 10.04.2022 o 12:17, Anula napisał:

Marto posprawdzaj w ogłoszeniach telefony,może źle podane.Taki piękny pies aż nie możliwe,że telefony nie urywają się.

Anulko, wszystko jest dobrze w ogłoszeniach, jest mój nr tel, tylko nie dzwoni i nikt nie pyta o Wolfika.

Mnie tez trudno to zrozumieć, ale taki stan trwa od początku:(

Pocieszam się, że Wolfik wie, na jaki dom czeka i ze wkrótce ta jego rodzina go wypatrzy.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2022 o 19:45, Aska7 napisał:

I ładnie jeździ samochodem. Żadnych pawi 😄

To Tola powinna koniecznie zaznaczyć w ogłoszeniu, ze żadnych pawi w aucie 😆 Na poważnie, w swoim dodam, że lubi jazdę samochodem i nie ma choroby lokomocyjnej. Sporo ludzi przy odbiorze szczeniaka mnie o to pyta. Kolejny plusik.

I podam imię Misiek. Dla nas oklepane, ale to popularne imię, ludziom moze sie dobrze  kojarzyć z ich poprzednim psem i juz moze zawieszą oko. Ja do dzis mam słabość do Sar. Miałam 3 sunie, które trafiły do mnie  o tym imieniu i czwarta była Sara/Sali.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.04.2022 o 00:54, Tyśka) napisał:

Podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu Misia. Może faktycznie poprzednie się upatrzyły 🙂

https://www.olx.pl/d/oferta/cudowny-zadbany-mis-3lata-13kg-ideal-dla-aktywnej-rodziny-CID103-IDNby8O.html

Bardzo dziękuję:)

Dzisiaj miałam telefon o Wolfika z Wrocławia - młoda kobieta z 17 miesięcznym dzieckiem, nie miała nigdy psa, natomiast miała dwa koty, które zginęły tragicznie w ciągu ostatnich miesięcy.

Mówiła o tym w taki sposób, jakby koty ginące tragicznie to była codzienność i nie trzeba się tym przejmować.

Dzwoniła też starsza,  kulturalna  pani z Poznania (nie wiem jak starsza);  całe życie miała psy - wystawowe yorczki, a teraz  chce kundelka i  Wolfik miałby u niej jak w raju.

Właściwie oprócz tego, że  miałby jak w raju i że pani jest w świetnej kondycji, niewiele więcej wiem, chociaż rozmawiałyśmy dwa razy, pani bardzo skutecznie omijała moje pytania.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2022 o 09:46, Sowa napisał:

Ale są wreszcie telefony... Może zmiana imienia pomogła?

Telefony są faktycznie, ale domu na razie z tego nie będzie. Dzisiejsze zapytanie - ma pani jeszcze tego wilkowatego, bo ja bym przyjechał po niego. 😏

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2022 o 14:26, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie na olx z ogłoszenia na Wrocław:

Dzień dobry, czy mogłabym uzyskać więcej informacji o piesku? Czy posiada problemy zdrowootne lub alergie?

 

 

Nic nam o takich schorzeniach nie wiadomo....

Link to comment
Share on other sites

U mnie od początku Wolfik ogłaszany jest ze starym imieniem (Misiek), ale dopiero teraz jak zmieniłam zdjęcia pojawiło się zapytanie (standard: Czy aktualne i prośba o kontakt, bo Pani jest zainteresowana). Odesłałam do kontaktu telefonicznego. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2022 o 21:55, Tyśka) napisał:

U mnie od początku Wolfik ogłaszany jest ze starym imieniem (Misiek), ale dopiero teraz jak zmieniłam zdjęcia pojawiło się zapytanie (standard: Czy aktualne i prośba o kontakt, bo Pani jest zainteresowana). Odesłałam do kontaktu telefonicznego. 

 

Rzeczywiście standard. I pewnie wysyłane zapytanie do 20 osób.   Proszeni o telefon, prawie nigdy nie dzwonią  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2022 o 10:12, Jaaga napisał:

Rzeczywiście standard. I pewnie wysyłane zapytanie do 20 osób.   Proszeni o telefon, prawie nigdy nie dzwonią  

Zapewne tak jest, bo w ogłoszeniu Wolfika mam na końcu wzmiankę, że ogłoszenie jest grzecznościowe i proszę nie pisać do mnie, lecz od razu dzwonić:). No cóż. Ludzie nie czytają ogłoszeń uważnie, do końca.

Link to comment
Share on other sites

Zapytanie na olx:

Pan: jestem chętny do adopcji

Ja: wszelkie informacje są w treści ogłoszenia

(M.in. o tym że ogłoszenie grzecznościowe I należy zadzwonić...)

Pan: to proszę o kontakt

Eh. Odpisuję, że proszę zadzwonić. Ja tylko ogłaszam. Podaję numer do Toli.

edit. Właśnie pan odpisał, cytuję:

"tylko ze ja nie mam nic na koncie. Proszę o kontakt". No cóż. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.04.2022 o 21:12, Tyśka) napisał:

Zapytanie na olx:

Pan: jestem chętny do adopcji

Ja: wszelkie informacje są w treści ogłoszenia

(M.in. o tym że ogłoszenie grzecznościowe I należy zadzwonić...)

Pan: to proszę o kontakt

Eh. Odpisuję, że proszę zadzwonić. Ja tylko ogłaszam. Podaję numer do Toli.

edit. Właśnie pan odpisał, cytuję:

"tylko ze ja nie mam nic na koncie. Proszę o kontakt". No cóż. 

 

 

Rece mi opadły. Pobiłaś tym rekord i naprawdę jesteś cierpliwa. Ostatnio możemy sobie robić wszystkie ranking durnot z olx.

Link to comment
Share on other sites

Teraz bardzo dużo osób zadaje pytania o szczeniaki na olx, a jak proszę o kontakt telefoniczny, to cisza, podejrzewam, że powód jest ten sam :(.

Dawno nie miałam tak durnowatych zapytań jak teraz o te szczeniaki spod granicy:(

Link to comment
Share on other sites

Tolu, ukazało się ogłoszenie 

 https://www.adoptujpsiaka.pl/arni/

psa malinois z krakowskiego schronu, którego pomagałam przygotować do adopcji, trochę z nim pracowałam, sprawdzałam, co pies potrafi, także czy nie był rozdrażniany, bo to często ludzie robią w tej rasie.. Ludzie dzwonią, umawiają się, i nie przychodzą, nawet nie informując że się rozmyślili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...