Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 27.11.2021 o 09:58, Jaaga napisał:

Nie jest źle.  Dostaja Fosprenil. Dzis nie było biegunek ani wymiotow. Rozmawialam z panią która nimi się zajmuje. Lekarz będzie po 13.00, dzis chcą próbować tej pierwszej podawać coś do jedzenia. Tola zrobi na fb ogłoszenie o dom dla drugiej szczeniaczki. Kto ma fb to proszę o udostępnianie. Mała jest w dobrej kondycji , wiec jej pobyt w przychodni to pewnie kwestia kilku dni.

 

Dnia 27.11.2021 o 10:53, Ewa Marta napisał:

A nie dałoby rady poprosić DT dla tej pierwszej o przygarnięcie też siostrzyczki?

 

Dnia 27.11.2021 o 11:32, Poker napisał:

Dobry pomysł. I tę w  lepszym stanie zabrać jak najszybciej, żeby nie nabijać kosztów..

Ogłoszenie o poszukiwaniu kolejnego DT zrobiłam na FB, bo pierwszy raz było sporo udostępnień, ale po informacji Jagny, że chory szczeniak bardzo ucieszył się z przyjazdu siostry, zadzwoniłam do rodziny, która pomogła mi znaleźć miejsce i opiekę dla pierwszej suni.

Wyobraźcie sobie, że przyjmą też drugą dziewczynkę!

Czekają tylko na sygnał i przyjadą do Zabrza nawet dwukrotnie, jesli szczeniaki nie będą mogły opuścić lecznicy razem!

 

  • Like 7
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 17:18, Tola napisał:

 

 

Ogłoszenie o poszukiwaniu kolejnego DT zrobiłam na FB, bo pierwszy raz było sporo udostępnień, ale po informacji Jagny, że chory szczeniak bardzo ucieszył się z przyjazdu siostry, zadzwoniłam do rodziny, która pomogła mi znaleźć miejsce i opiekę dla pierwszej suni.

Wyobraźcie sobie, że przyjmą też drugą dziewczynkę!

Czekają tylko na sygnał i przyjadą do Zabrza nawet dwukrotnie, jesli szczeniaki nie będą mogły opuścić lecznicy razem!

 

Fantastyczna wiadomość, cudowni ludzie!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 17:18, Tola napisał:

Wyobraźcie sobie, że przyjmą też drugą dziewczynkę!

Czekają tylko na sygnał i przyjadą do Zabrza nawet dwukrotnie, jesli szczeniaki nie będą mogły opuścić lecznicy razem!

Co za wspaniali, empatyczni Ludzie. Zasługują na wielkie słowa uznania i podziękowania. Szkoda, że nie można Ich sklonować  🙂

Dzieciaki wracać mi szybko do zdrowia, domek wspaniały czeka!  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 17:22, Isiak napisał:

Fantastyczna wiadomość, cudowni ludzie!

Tak,  wspaniali ludzie, to p. Magda i jej mąż, którzy adoptowali od nas Bezę vel Moli z tego wątku WĄTEK.

Oboje są bardzo zaangażowani w pomoc zwierzakom; to oni  sponsorowali odzywki i witaminy do Jagny dla ukraińskich szczeniaków, karmę dla Reszki i jej maluszka i dla Jeżynki do hoteliku szafirki no i to p. Grzegorz, jak była potrzeba dowozu Jeżynki do hoteliku w Nowej Soli, bez wahania zrobił tak długą trasę.

To u siostry p. Grzegorza w Krakowie  szczeniaki będą dochodziły do zdrowia.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.11.2021 o 18:14, elik napisał:

W sumie na leczenie szczeniaczków z bazarku przelałam 500,00 zł.

Z tego bazarku 40% miało być na Beę i Kofi, a po 30% na Sarcię i Miłeczka, moje chore staruszki, ale w tej sytuacji całość postanowiłam przekazać na leczenie dzieciaczków Kofi. Moje staruszki na razie nie potrzebują tak bardzo, jak małe.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to SZCZENIAKi MAJĄ PARWO, RATUNKU! Naprogramowo 2 szczeniaki:( Koffi i Bea, dwie cudne, wrażliwe malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.

Wieści z dzisiaj. Tola dostala jedzenie w małych ilościach i nie wymiotuje. Lekarz powiedział że za 2-3dni może jechać do domu. Kupki są gęściejsze, bez krwi. Druga sunia jest teraz w najgorszym okresie. Leje się z niej wodnista kupa w ogromnych ilosciach, ale bez krwi. Jest osowiała i bardzo biedna. Pojechala do szpitalika szybciej, wiec dopiero teraz jest na etapie rozwoju choroby. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2021 o 11:38, agat21 napisał:

Czy kolejne wpłaty z bazarku cegiełkowego przekazać na konto Zea?

Tak, bardzo proszę. Jestem w Katowicach ze szczeniakami tylko z telefonem, jak zużyję limit internetu to zostanę bez kontaktu ze światem 😉 dlatego prosiłam o kierowanie wplat bezpośrednio do fundacji. Na razie trzymam na swoim koncie pieniądze, jakie mi pozostaly na wypadek nagłych potrzeb. Jeśli nic takiego nie nastapi, to tą  kwotę tez wpłacę na ZEA. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...