Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Z pieniędzy od Limonki opłacę zabezpieczenie szczepionkami tymczasowiczów bez swoich wolnych środków, czyli ukraińskich Loni i Maxima. Nie wiem, jak finansowo stoją Bea i Brawurka? Koffi i szczeniaczka zostały wczesniej zaszczepione. Laima, Linda, Baryton zostały rozliczone na swoich watkach z pieniędzy, jakie mają zebrane. Borys był szczepiony w lipcu, więc go nie doszczepiłam.

Link to comment
Share on other sites

Zapłaciłam za pełne badanie krwi dla Bei, jest opisana jeszcze jako Lusia i na badaniu i na fakturze. Anula, p. doktor dopisała to do zbiorowej faktury fundacji.  Jeśli mozesz, wpłać proszę te 130 zł na ZEA., bo oni muszą całą kwotę faktury zwrócić mi na konto. Nie da się zwrotu rozbić. 

Fakturę wysłałam na maila fundacyjnego.

Za leczenie suczki w Pawłowicach, założenie wenflonu i kroplówkę zapłaciłam 100 zł.

Nie mam jeszcze więc tylko faktury za szczepienia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2021 o 15:18, Jaaga napisał:

Zapłaciłam za pełne badanie krwi dla Bei, jest opisana jeszcze jako Lusia i na badaniu i na fakturze. Anula, p. doktor dopisała to do zbiorowej faktury fundacji.  Jeśli mozesz, wpłać proszę te 130 zł na ZEA., bo oni muszą całą kwotę faktury zwrócić mi na konto. Nie da się zwrotu rozbić. 

Fakturę wysłałam na maila fundacyjnego.

Za leczenie suczki w Pawłowicach, założenie wenflonu i kroplówkę zapłaciłam 100 zł.

Nie mam jeszcze więc tylko faktury za szczepienia.

 

   
 
 
1.badanie i leczenie kota Pippi + szczepienie - 130 zł (inny wątek)
2.leczenie szczenięcia- 400 zl surowica+ 100 zł leczenie, kroplówka, wenflon -  500 zł
3.badanie krwi Brawurka 70 zł (inny wątek)
4.Pełne badanie krwi Lusia - 130 zł (niech na konto ZEA wpłaci Anula)
5. probiotyk 60 zł
cleardot.gif

Skan_20211124.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mąż Jagny rozmawiał z wetem - pogorszenia nie ma, sunia nie jest osowiała, od wczoraj nie ma biegunki, natomiast wciąż utrzymuje się odruch wymiotny.

Tak rozmawiałyśmy z Jagną,  że może to już podrażnienie? opuchchnięcie?  przełyku z tych wymiotów...

Kciuki i ciepłe myśli wciąż potrzebne suni, niech Dobre Anioły wciąż nad nią czuwają.

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wieści z przychodni: mala nie robiła jeszcze kupy i nie wymiotowała w nocy Trzeba czekać na kupę i apetyt. Jeśli będą, to będzie poprawa. Na razie jest stan stabilny. U nas tez ok. Mama i siostra z apetytem, prawidłowymi kupami i energią. Chca się wydostać z pokoju i postanowiły we dwie zjeść drzwi. Wczoraj zdziwiłam się po otwarciu drzwi, co tak ładnie pachnie w pokoju sosną, dopóki nie zobaczylam podłogi  usłanej odgryzionymi wiórami. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2021 o 21:56, Poker napisał:

A niech to. Oby dała radę.

Może za szybko dostała jeść nie to co trzeba?

Ona jest tylko na koplówkach. Nic nie je. Lekarz nie karmi jej na siłe, a sama nie chce. Wiesci z dziś. Sunia nie wymiotuje, kupa jest cześć z krwią, ale przeplatana fragmentami bez krwi.

Niestety, po tygodniu przestała jeść jej siostra. Już wczoraj zaczynaliśmy oddychać głębiej, ale wieczorem nie zjadła kolacji. Nie wymiotuje, rano kupa była luźniejsza, ale normalnego koloru i nie cuchnąca. Trzymajcie kciuki.

Musimy zakupić kolejne dawki surowicy. Dziś bedę dzwonić i szukać. Bardzo prosze, jesli ktoś może wesprzeć jeszcze dziewczyny np .bazarkowo. Koszt jednej dawki surowicy dla Andżeli to 140 zł, jeszcze potrzebuje trzeciej dawki dla szczeniaków. wszystkie maluchy muszą miec ją podaną trzeci raz.

Jesli sunia u nas nie polepszy się, to tez ją musimy dac na szpitalik. Nie może zostać w domu. ja jadę z maluchami na surowicy do katowic, a mąż zostanie tu sam z dorosłymi, zaszczepionymi.

Link to comment
Share on other sites

Musze ogarnąć rozliczenia. Wet policzył sobie 50 zł za rękawiczki, które odsprzedał. Na szczęście nie otworzylismy paczki i mu je oddamy. Kupiłam w sklepie Belli za 15,99 zł. wstawiam screen faktury. Faktura z przychodni za 8 szczepionek do zabezpiecznia tymczasowiczów wynosi więc 280 zł . Mąż odbierze dziś, jak będzie w Zabrzu.

Niestety, ale przy aktualnych kosztach paliwa, każdy wyjazd do Zabrza od nas to koszt 60 zł.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2021 o 09:15, Jaaga napisał:

Bardzo prosze, jesli ktoś może wesprzeć jeszcze dziewczyny np .bazarkowo. Koszt jednej dawki surowicy dla Andżeli to 140 zł, jeszcze potrzebuje trzeciej dawki dla szczeniaków. wszystkie maluchy muszą miec ją podaną trzeci raz.

20.11. zakończyłam bazarek, z którego 40% maja dostać Bea i Kofi, a po 30% moje chore staruszki Sarunia i Miłeczek. Sartcia i Miluś muszą poczekać, nie potrzebują kasy tak, jak potrzebują jej teraz maluszki. Cały zysk z bazarku przekaże dla Bei, Kofi i jej maluszków. Czekam jaszcze na jedną wpłatę. W sumie będzie około 400,00 zł

Na czyje konto przelać kasę, Jaaga, czy Fundacja ZEA?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.11.2021 o 10:20, elik napisał:

20.11. zakończyłam bazarek, z którego 40% maja dostać Bea i Kofi, a po 30% moje chore staruszki Sarunia i Miłeczek. Sartcia i Miluś muszą poczekać, nie potrzebują kasy tak, jak potrzebują jej teraz maluszki. Cały zysk z bazarku przekaże dla Bei, Kofi i jej maluszków. Czekam jaszcze na jedną wpłatę.

Na czyje konto przelać kasę, Jaaga, czy Fundacja ZEA?

Dziękuję w imieniu maluchów. Wpłac proszę na ZEA. ja rozliczę wpłaty na moje konto.

Surowica jest dostepna pod czeską granicą w Gołkowicach. jednak jest potrzebna recepta. Mąż zaniedługo więc pojedzie do przychodni do Pawłowic, żeby wziać receptę i potem do Gołkowic po surowicę. Muszę mieć 4 butelki. Jedna jest po 65 zł, wiec to 260 zł.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zrobić rozliczenie wpłat  na moje konto i wydatków.

Otrzymałam na konto wpłaty:

700 zł Limonka80 ( na opłaty, których nie da się rozliczyć z konta fundacji)

315 zł agat21

340 zł agat21

200 zł Limonka80

100 zł ona03

----------------

Razem: 1655 zł

 

Wydatki z dzisiejszymi:

 15,99 zł rekawiczki ochronne

 60 zł - szczepienie Koffi i jednej małej

163 zł  niedzielna wizyta na dużurze  w Mikołowie+ test snap na parwo

170 zł paliwo (Jarząkowice -Pawłowice, Jarząbkowice - Połomnia, Jarząbkowice- Pielgrzymowice {dom wetki, na wenflon} Jarząbkowice- Zabrze dowóz małej, Jarząbkowice Zabrze - dowiezienie surowicy)

 16,90 zł - dezynfekator do rak

100 zł prąd do gotowania prania i mopa parowego

 11,98 - 2 domestosy  w promocji

260 zł  4x Canglob P z Gołkowic

 90 zł  paliwo  Jarząbkowice - Gołkowice, Jarząbkowice-Zabrze ( dziś , czyli 26.11)

107,95 zł - dezynfekcja (sucha na wybieg Suvi i Virkon do domu)

140 zł szczepienia ochronne tymczasowiczów( Brawurka, Maxim, Lonia, Bea) - faktura bedzie wystawiona na 280 zł, ale szczepionki 4 innych psów_ Laimy, Lindy, Barytona i Amely zostały rozliczone z zebranych dla nich pieniędzy. Rozliczenia tych 4 psów są na ich wątkach.

 Razem 1135,85 zł

Zostało na moim koncie: 519,15 zł. jesli nie bedzie już żadnych wydatków, to w poniedziałek wpłacę te pieniądze na konto ZEA .

Do zapłaty przez ZEA jest faktura za:

leczenie rudej szczeniaczki i surowice - 500 zł ( zapłaciłam gotówką)

 probiotyki - 60 zł (zapłaciłam gotówką)

leczenie w szpitaliku w Zabrzu ?

Surowicę dla Andżeli chciałabym rozliczyć choć cześciowo z wpłat na nią, jakie są z mojego FB. Już na ZEA wpłyneło 80 zł od Marzeny L. Dzis ma też dotrzeć druga wpłata od pani J. Tola da znac, jaka to kwota.

Bardzo wszystkim pomagającym dziękuję.

Nie wpłacajcie już proszę na moje prywatne konto, tylko na ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...