Jump to content
Dogomania

Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)


Livka

Recommended Posts

Dnia 25.10.2021 o 11:20, konfirm31 napisał:

Szkoda. Dzięki, Asiu

Dzwoniłam jeszcze do tego hoteliku, gdzie jest Toudi od Ali123

Psia Rodzina hotel dla psów u psiej mamy | Facebook

Pani w tej chwili nie przyjmie dużego, czarnego psa. Ma bardzo lękliwa sunię, która źle reaguje na takie duże psy. Jeśli sunia pójdzie do adopcji, to przyjmie, trzeba pytać. 

Koszt to 500zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gdyby udało się zebrać deklaracje dla zamojskiej onki, to na wątku zamojskim Aska7 zaoferowała jej transport. Wówczas mogłybyście rozszerzyć poszukiwania hoteliku np na Śląsk, bo może zgodziłaby się go tez zabrać ze schroniska. Tu na pewno łatwiej szukać domu, zorganizować transport niz z okolic Lublina czy Zamościa. Tylko czy uda się pomoc once? na razie na jedną deklarację i jeszcze nie ma wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 21:57, Karen116 napisał:

Dobry wieczór, bardzo, bardzo się cieszę, ze piesek dostanie szanse! Ela napisała mi o nim i dzięki Niej tutaj trafiłam i przyznam, ze serce pęka, kiedy się patrzy na ten rozdzierający smutek. Ode mnie 100 PLN stałej dla niego, na pewno będzie miał wydatki.

Dziękuję za Waszą pomoc dla tych potrzebujących biedaków:)

Co do hoteliku, to nie mam dużego doświadczenia. Szkoda, ze u Dexterki nie ma miejsca. Ona ma doświadczenie z dużymi psami. 

Kasiu kochana witaj u niufeczka  1539633293_zsercem.jpg.b63eda54d6e866ccddbb9b655ffce1cc.jpg  

Bardzo serdecznie dziękuję Ci Kasiu za deklarację dla niego. Jest kilka psów, które zapadły głęboko w moje serce, a on należy do czołówki      967877433_buziaczki8.jpg.f47f6c015f2320935a1b7657ec587300.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 21:57, Karen116 napisał:

Dobry wieczór, bardzo, bardzo się cieszę, ze piesek dostanie szanse! Ela napisała mi o nim i dzięki Niej tutaj trafiłam i przyznam, ze serce pęka, kiedy się patrzy na ten rozdzierający smutek. Ode mnie 100 PLN stałej dla niego, na pewno będzie miał wydatki.

Dziękuję za Waszą pomoc dla tych potrzebujących biedaków:)

Co do hoteliku, to nie mam dużego doświadczenia. Szkoda, ze u Dexterki nie ma miejsca. Ona ma doświadczenie z dużymi psami. 

Dziękuję serdecznie ❤️

Dnia 24.10.2021 o 22:26, Tola napisał:

Dopiero dotarłam do zamojszczaka, bardzo się cieszę, że dostał szansę na wyjście ze schroniska.

To nie jest miejsce dla żadnego psa, a niufek wyjątkowo tam rozpaczał.

Przynoszę też informację o kolejnej stałej deklaracji  - od Iwony z Sosnowca - 25 zł.

Wielkie dzięki ❤️

Dnia 25.10.2021 o 11:58, Keyuta napisał:

Czy możecie się dowiedzieć w schronisku np. czy jest wykastrowany, czy zgadza się z innymi psami, jak reaguje na człowieka? 

W tej sprawie możemy liczyć na Alaskan, obiecała pojechać do schronu i dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 11:58, Keyuta napisał:

Czy możecie się dowiedzieć w schronisku np. czy jest wykastrowany, czy zgadza się z innymi psami, jak reaguje na człowieka? 

Na drugiej stronie wątku są zdjęcia,które wskazują,że niufek w boksie jest w stadzie.Podejrzewam gdyby był agresywny to by go oddzielili.I chyba ktoś napisał,że daje się głaskać pracownikowi.Natomiast kastracja to raczej powinna być przeprowadzona bo schron jest do tego zobowiązany.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 18:48, Anula napisał:

Na drugiej stronie wątku są zdjęcia,które wskazują,że niufek w boksie jest w stadzie.Podejrzewam gdyby był agresywny to by go oddzielili.I chyba ktoś napisał,że daje się głaskać pracownikowi.Natomiast kastracja to raczej powinna być przeprowadzona bo schron jest do tego zobowiązany.

Kastracja na pewno jest, bo był na kwarantannie,  teraz jest w boksie ogólnym, a trafiają tam psy po zabiegach.

 Oczywiście trzeba to sprawdzić.

Lubi sobie poszczekać, ale może to tylko kwestia atmosfery danego dnia  w boksie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2021 o 18:20, Alaskan malamutte napisał:

Jutro po 12 podjadę i postaram się czegoś dowiedzieć. 

Dziękuję. 

Czekam z niecierpliwością. 

 Martwi mnie ten nasz czarny olbrzymek.  Gdzie go umieścić  ?

Dziewczyny poradźcie kogoś...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 08:10, betka napisał:

W tej drugiej grupie napisałam post, ale Administratorzy jeszcze go nie zatwierdzili. Nie wiem czy będę w stanie drugi raz powtórzyć tekst, a nie zapisałam go sobie. Może ktoś pokaże niufka na tej pierwszej grupie.

Link to comment
Share on other sites

A hotel w Grabowcu pod Zamościem Brutus? Nie wiem, czy hotel nadał działa... Parę lat temu byłyśmy tam z Akaskan, bo miały tam trafić na miesiąc Hana i Suzi z zamojskiego schroniska. Właścicielka na pewno przyjmowała duże psy. Na FB ostatni wpis jest z lipca...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 08:20, Tola napisał:

A hotel w Grabowcu pod Zamościem Brutus? Nie wiem, czy hotel nadał działa... Parę lat temu byłyśmy tam z Akaskan, bo miały tam trafić na miesiąc Hana i Suzi z zamojskiego schroniska. Właścicielka na pewno przyjmowała duże psy. Na FB ostatni wpis jest z lipca...

Zadzwoniłam tam. Bardzo sympatyczna pani z wielką empatią mówiła o psach. Niestety nie może przyjąć psa prosto ze schroniska, nie ma możliwości przeprowadzenia kwarantanny, a ma w hotelu psy prywatne. Podała mi 2 numery telefonów, gdzie mogę zapytać. Będę dzwonić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Szukając w necie jednego z tych hoteli znalazłam hotel w Krakowie z bardzo dobrymi opiniami.

Opinie z Google
Joanna Kordys
3 tygodnie temuNowa
Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość
Słowa nie mogą wyrazić mojego zadowolenia z pracowników i całego hotelu. Mój pies mieszkał w hotelu przez 43 dni! I moge stwierdzić że było mu tam wspaniale. Mój pies ma problemy z zachowaniem, lubi gryść ludzi bez powodu, atakować inne …Więcej
 
 
Volodymyr Batiar
4 dni temuNowa
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Wartość
Gorąco polecam!!! Dzięki wielkie, życzę dużo klientów i wszystkiego najlepszego! Nord pozdrawia i tęskni!)
 
 
Monika Gądek
3 dni temuNowa
Fajny hotel, bardzo pomocna obsługa.
Wyniki wyszukiwania w internecie
Hotel dla Twojego Pupila. ... „Fuks jest podekscytowany pobytem w Szariktonie, pomimo swojego charakterku, świetnie bawi się z innymi psami i opiekunami.
Hotel „Szarikton” to uśmiechnięte psy i spokojni właściciele Bochenka 6, 30-693 Kraków.
https://www.facebook.com › Hotel-dla-psów-Szarikton-185629788140384Hotel dla psów "Szarikton" - Home | Facebook

Hotel „Szarikton” to uśmiechnięte psy i spokojni właściciele Bochenka 6, 30-693 Kraków, Poland.

Mogę tam zadzwonić i zapytać czy przyjęliby tam naszego niufka. Jeśli tak, to pojechałabym zobaczyć na własne oczy panujące tam warunki.

Zadzwonić?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 09:04, Livka napisał:

Zadzwoń eliku jak możesz ...

Proszę !

Nie mogę, tylko muszę  🙂    Przyznam, że nie słyszałam dotychczas o tym hotelu i jestem szczerze zdziwiona, że na "moim" terenie jest hotel dla psów. Za chwilę wszystko się wyjaśni.

EDIT

Nikt nie odbiera telefonu, ale mogą być zajęci pracą przy psach. Będę dzwonić.

Ps.

Na zdjęciach widoczne są boksy, ale jest też budynek. Dopytam czy z tych boksów jest wejście do budynku.

Link do tego hotelu

http://szarikton.pl/

Link to comment
Share on other sites

Niestety nikt nie odbiera telefony pomimo, że na stronie hotelu jest napisane, że można dzwonić 8:00-10:00 i 17:30-19:30.  Ponownie będzie można dzwonić od 17:30 tylko czy wtedy ktoś odbierze?

Co robimy?  Czekać do 17:30, czy dzwonić pod te 2 numery, które dostałam od pani z hotelu Brutus?

A może ktoś inny zadzwoni do tych hoteli? Jeden z nich jest jeszcze bardziej na wschód niż hotel Brutus.

791 365 019

603 307 271

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...