Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Dnia 24.10.2022 o 12:15, Ewa Marta napisał:

Na zdjęciach brakuje Peruszki, ale ona najchętniej śpi pod łóżkiem w sypialni. Ma tam swoje miękkie poslanko i święty spokój.

Balutek już całkowicie wygojony prezentuje na zdjęciu szew po kastracji 🙂

 

U mnie też niektóre psiaczki maja swoje ulubione miejsca - "norki", gdzie trudno im zrobić zdjęcia :)

Balutek przesłodki, zrelaksowany, a taki widok psa od tej prezentowanej strony lubię najbardziej - bez jakichś "paskudztw" szpecących, tylko ewentualnie szew widoczny przez krótki czas:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Praca w takich warunkach jest chwilami trudna, ale nie zamieniłabym tych warunków na nic innego 🙂 Wyszłam na moment zrobić sobie herbatę i już nie miałam jak wrócić do biurka. Mój i tak nieduży pokoik biurowy w ciągu dnia jest zasłany posłankami psiaków. One wszystkie są ze mną jak pracuję, a że sie dzieciakom nudzi, to tak się właśnie bawią.

Balutek niedawno dopiero został przyjęty do tych zabaw, więc teraz nie śpi cały dzień, tylko czuwa i czeka na zabawę. Sunie pobawią się i idą spać, a on cały czas w gotowości. To powoduje, że na nocny spacer już nie ma siły wychodzić. Czeka do ostatniej chwili, bo a nuż o nim zapomną i nie będą kazali wyjść 🙂 Wyśle Eluni filmik z takiego nocnego wychodzenia na spacer 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Do określenia "łamaczka serc" w stosunku do Luśki doszło dzisiaj nowe "łamaczka rąk". Jakiś czas temu biegając z inna sunią Luka wpadła na moją koleżankę i podcięła ją. Właściwie obie ją podcięły. Koleżanka złamała rękę. Wczoraj rozmawiałam akurat z Alaskan, kiedy wchodziłam do domu. Luka tak się ucieszyła, że skoczyła na mnie. Zrobiła to tak nagle, że za nią poleciał mój mały palec u ręki - wygiął się.  Bolało tak mocno, że w końcu Jacek wymusił na mnie pojechanie na dyżur. Mam złamanie śródręcza, ale nadal kocham tego łobuza 🙂

 

reka.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O rany! Mam nadzieję, że szybko się zrośnie. Czy cała ręka Cię boli czy możesz jednak coś nią robić? Ja dostawałam szału, kiedy nie mogłam używać ręki. Z gipsem wytrzymałam kilka godzin, po czym w środku nocy byłam na ostrym dyżurze z żądaniem natychmiastowego go zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...