Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach- KORI ma dom w Bielsko-Biała <3 <3 Do odważnych świat należy...po 3 latach w Radysach i 3 miesiącach u Dexterki ....nieudana adopcja i zwrot...znów w hoteliku czeka na DOM


kiyoshi

Recommended Posts

35 minut temu, uxmal napisał:

Niech się Pani nie denerwuje, bo nerwy nie pomogą.

Jeśli nawet w najgorszym wypadku wynik będzie na Nie, to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

:)

oczywiście...tzn. Natalia po krótkiej rozmowie telefonicznej widze, że też jest pozytywnie nastawiona i zaciekawiona- co to za dom?

Sądzimy obie że tu nie będzie rozmyślań CZY to dobry dom w ogóle...a raczej czy to dobry dom dla tego konkretnego Korcia...być może trzeba będzie doradzić mniejszą i mniej wymagającą psinke.

Martwimy się z Natalią jak Kori odnajdzie się znów chodząc na smyczy, w terenach gdzie jest duzo rowerów, biegaczy, psów...jak pamietacie- u młodych pseudo-właścicieli był problem z ciągnięciem na smyczy....prosiłam Natalie by o tym wspomniała....zobaczymy. Próbowałam przekazać wszystko- cała prawde i Pani i wizytatorce...

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, kiyoshi napisał:

oczywiście...tzn. Natalia po krótkiej rozmowie telefonicznej widze, że też jest pozytywnie nastawiona i zaciekawiona- co to za dom?

Sądzimy obie że tu nie będzie rozmyślań CZY to dobry dom w ogóle...a raczej czy to dobry dom dla tego konkretnego Korcia...być może trzeba będzie doradzić mniejszą i mniej wymagającą psinke.

Martwimy się z Natalią jak Kori odnajdzie się znów chodząc na smyczy, w terenach gdzie jest duzo rowerów, biegaczy, psów...jak pamietacie- u młodych pseudo-właścicieli był problem z ciągnięciem na smyczy....prosiłam Natalie by o tym wspomniała....zobaczymy. Próbowałam przekazać wszystko- cała prawde i Pani i wizytatorce...

Czy dobrze pamiętam? U Pani Ani jest już piesek? West?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

To i ja muszę też trzymać kciuki tylko jakoś mam wątpliwości aby Kori odnalazł się w blokowisku bo teraz jest w całkiem innych warunkach i widać,że jest szczęśliwy.

Wszystko zależy od opiekunki. Mój pies jest trudny, z agresją lękową i do ludzi i do psów i absolutnie nie do bloku. Schronisko jednak mi go wydało. I dajemy radę, tylko musiałam wypracować "system" wychodzenia z klatki tak aby nikogo nie spotkać. Da się, ale trzeba uporu (i miłości do psa). Przecież mieszkanie jest i tak tylko do wypoczynku i spanka. Szaleństwa są na spacerach.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

To i ja muszę też trzymać kciuki tylko jakoś mam wątpliwości aby Kori odnalazł się w blokowisku bo teraz jest w całkiem innych warunkach i widać,że jest szczęśliwy.

Hmmm jeśli znajdzie się osoba która by opłacalna 300 zł co.m-c na stałe i na zawsze to może zostać w hoteliku a ja zamknę wątek i będę zadowolona :) 

To nie jest typowe blokowisko. To bardzo bardzo fajna i zielona okolica idealna na długie spacery zpsem

PS bardzo wątpię by dla Koriego jedynym wyznacznikiem szczęścia bylo posiadanie domu z ogrodem. Spacery są przecież dużo ciekawsze. W hoteliku ma dobre warunki ale jest jednym z kilkudziesięciu psow

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ja uważam, że blok wręcz motywuje do spacerów z psem, gdzieś dalej, gdzieś w głuszę :) Ogród rozleniwia. Jestem dobrej myśli.

Masz rację tylko czy ludzie będą mieli na to czas latami i nie będą zważać na pogodę.Ja w tej chwili tylko tak polemizuję,absolutnie nie mam nic złego na myśli.Chcę dla psiaków jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Masz rację tylko czy ludzie będą mieli na to czas latami i nie będą zważać na pogodę.Ja w tej chwili tylko tak polemizuję,absolutnie nie mam nic złego na myśli.Chcę dla psiaków jak najlepiej.

hmmm...to w ten sposób można każdy dom ocenić i nikomu psa do bloku nie oddać. A czy Ci w domku nie wybudują kojca i nie zamkną psa jak im zacznie uciekać albo kopać z nudów?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...