Jump to content
Dogomania

Karen116

Members
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

About Karen116

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dawno mnie nie było na wątku, a tu proszę, już po operacji! Dzielny chłopak z naszego Trevorka! Na pewno z każdym dniem jest lepiej. Najgorsze ma już za sobą. Powodzenia, puchatku i szybkiego powrotu do zdrowia:)
 2. Znam takie sytuacje, moja sunia miała operowane więzadła w odstępie 5 miesięcy. Ledwie wygoiło się jedno, trzeba było operować drugie. Metoda TTA jest bardzo droga, to prawda, ale z tego co wiem, piesek szybciej dochodzi do siebie niż po tradycyjnej operacji. Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko się udało i piesek jak najszybciej wrócił do pełnego zdrowia:) Na pewno wszystko będzie dobrze! Proszę dać znać jak się czuje sunia. I oczywiście zapraszam do śledzenia losów Kapsla, szczęściarza nad szczęściarzami:)
 3. Nic dziwnego, ze Kapsel miał tyle emocji - w końcu to prawie jak Gwiazdka, tyle prezentów:) Nawet nie umiem powiedzieć, jak się cieszę z tych wiadomości, bo widać, ze wszystko jest jak powinno być i Państwo i piesek dobrali sie idealnie:) To bardzo wzruszające:) Super, ze Kapsel tak ładnie sobie radzi i z windą, i ze schodami, i z psami, i w ogóle ze wszytkimi nowościami w swoim życiu. Legowisko bardzo stylowe, wygląda rzeczywiście na wygodne! A te biedne zabawki często tak kończą, mój pies wykończył nieskończoną liczbę piłek, zabawek, gryzaków itp. Bardzo dziękuję za takie dobre wiadomości i czekamy na dalsze nowiny:)
 4. Królewska wyprawka i królewskie życie ma Kapsel:) Widzę, ze on się już zupenie zadomowił - garnie się do swojej Pani, czuje się swobodnie, a z kością od razu pomaszerował na swoje posłanie. Tylko ławy szkoda, bo podrapie:( Bardzo mnie cieszy widzieć pieska tak szczęśliwego, ze swoimi Ludźmi przez duże "L"! A jak jego zachowanie? Czy nadal znakuje teren? Jak się zachowuje na spacerze? Czy juz się oswoił z windą i schodami? Bardzo jestem ciekawa!
 5. To jest własnie Kapsel - nawet jak za pierwszym razem coś jest dla niego trudne, to za drugim już sobie poradzi. Mnie bardzo ujął od pierwszego zobaczenia i naprawdę warto go było uratować! Bardzo szybko się uczy, myślę, ze raz-dwa opanuje wszystkie umiejętności potrzebne do życia w mieście. Bardzo się cieszę, ze trafił na tak wspaniałych ludzi!
 6. Piękne zdjęcia i dobre wiadomości - no, może poza znakowaniem terenu, ale to normalne na początku. Widać, ze Kapsel od początku dobrze się czuje w nowym domu:)
 7. Serce rośnie, kiedy się czyta takie wiadomości:) I kiedy się patrzy na szczęśliwego Kapsla, już nie bezdomnego, tylko ze swoimi wspaniałymi właścicielami:) Bardzo serdecznie Państwu dziękuję, ze daliście dom Kapslowi i życzę, aby był tym najlepszym psim przyjacielem! Trzymam kciuki!
 8. Wspaniała nowina! Dzisiaj rozmawialiśmy w domu o Kapslu, że jest taki wspaniały, a tu proszę, taka wiadomość! Mocno trzymam kciuki za dobrą adopcję!
×
×
 • Create New...