Jump to content
Dogomania

Sara już swoim domku :D Sabcia sunia ze schroniska w Zamościu liczy na zmianę swojego losu. Prosimy o pomoc!


b-b

Recommended Posts

2 minuty temu, Onaa napisał:

. Ona taka mniejsza mi się wydaje niż na tych zdjęciach schroniskowych

Mnie też... nie wiem czemu, ale tak samo było z Sisi... ciekawe jak z resztą psiaczków...

A Sabunia piękna ;) Przypomina mi troszkę Perełkę, która na dogomanii też miała swój wątek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, szafirka napisał:

Saba nie mogła się nacieszyć zapachami trawy, spacerowała wszędzie, ale miała mnie cały czas na oku. Jest trochę nieśmiała, ale spragniona dotyku.

Sabcia ma coś z łapką. Wczoraj w schronisku p. Piotr powiedział, że jakiś iny pies musiał ją dziabnąć, bo było trochę krwi, że zauważyli to i Saba dostała jakiś zastrzyk. Mam nadzieję, że łapka jest po prostu obolała, ale cała, jak ją dotykam i poruszam, to Saba mi jej nie wyrywa, nie skomli. Jutro skonsultuję to  wetem.

IMG_20180228_144003_800x600.jpg

Mam nadzieję że z łapką będzie oki.

Sunia jest prze-pię-kna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Saba nie mogła się nacieszyć zapachami trawy, spacerowała wszędzie, ale miała mnie cały czas na oku. Jest trochę nieśmiała, ale spragniona dotyku.

Sabcia ma coś z łapką. Wczoraj w schronisku p. Piotr powiedział, że jakiś iny pies musiał ją dziabnąć, bo było trochę krwi, że zauważyli to i Saba dostała jakiś zastrzyk. Mam nadzieję, że łapka jest po prostu obolała, ale cała, jak ją dotykam i poruszam, to Saba mi jej nie wyrywa, nie skomli. Jutro skonsultuję to  wetem.

 

IMG_20180228_143939_800x600.jpg

IMG_20180228_143941_1_800x600.jpg

IMG_20180228_143945_800x600.jpg

IMG_20180228_144003_800x600.jpg

Bidulka. 

Ciekawe która jej to zrobiła? :(

Haniu niech wet dobrze łapeczkę obejrzy.

 

 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Biedna Sabcia, to dobrze że już zaopiekowana. Ona taka mniejsza mi się wydaje niż na tych zdjęciach schroniskowych. A pycholek ma jak pluszowy miś.

Całkiem inaczej na zdjęciach ze schroniska a inaczej u Hani wyglądają.

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie też... nie wiem czemu, ale tak samo było z Sisi... ciekawe jak z resztą psiaczków...

A Sabunia piękna ;) Przypomina mi troszkę Perełkę, która na dogomanii też miała swój wątek.

 

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Mam nadzieję że z łapką będzie oki.

Sunia jest prze-pię-kna.

Musi być!

Prawda? Śliczna ale wszystkie psiaki są śliczne :D

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Śliczna sunia.Coś się chyba dzieje z przednią. lewą łapką.

Poleciało 5 dyszek.

Została dziabnięta jeszcze w Zamościu przez innego psiaczka.

Dziękuję Poker!

Link to comment
Share on other sites

Łapkę trzeba dobrze sprawdzić bo może być głęboka niewielka rana i może się paprać.Koniecznie trzeba obserwować ranę.Ja miałam taki przypadek z moim psiakiem,nawet nie wiedziałam,że został dziabnięty przez psa,dopiero za kilka dni okazało się,że rana zaczęła ropieć.To był otwór po zębie głęboki.

Sabcia nie jest dużym psiakiem nawet nie średniakiem.Na zdjęciach wyszła taka puchata,śliczna.

Nie wiem co tam się dzieje.Sporo psiaków ma poucinane ogonki.Sisi też ma i Bambi.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Anula napisał:

Łapkę trzeba dobrze sprawdzić bo może być głęboka niewielka rana i może się paprać.Koniecznie trzeba obserwować ranę.Ja miałam taki przypadek z moim psiakiem,nawet nie wiedziałam,że został dziabnięty przez psa,dopiero za kilka dni okazało się,że rana zaczęła ropieć.To był otwór po zębie głęboki.

Sabcia nie jest dużym psiakiem nawet nie średniakiem.Na zdjęciach wyszła taka puchata,śliczna.

Nie wiem co tam się dzieje.Sporo psiaków ma poucinane ogonki.Sisi też ma i Bambi.

Wiesz Anulko ...jeśli zaczniemy się nad tym zastanawiać to czasem możemy...ześwirować :(

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla Sabuni i tych wszystkich psiaczków ze schronu, kontakt z trawą, nawet tą zmarzniętą, to na pewno coś wyjątkowego. Niektóre z nich latami przymarzają do lodowatego betonu a latem, pieką się na rozgrzanym. Tym bardziej się cieszę, że przynajmniej ta grupa szczęśliwców opuściła ten przybytek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Dla Sabuni i tych wszystkich psiaczków ze schronu, kontakt z trawą, nawet tą zmarzniętą, to na pewno coś wyjątkowego. Niektóre z nich latami przymarzają do lodowatego betonu a latem, pieką się na rozgrzanym. Tym bardziej się cieszę, że przynajmniej ta grupa szczęśliwców opuściła ten przybytek.

Dobrze,że chociaż im się udało.

Teraz tylko wspaniałe domki trzeba szukać.

Szkoda,że Bobik nie trafił jeszcze na swojego człowieka :(

 

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

B-b, to ja się przyznam, że czytam wątek od początku i zachwycam się urodą Sabci.

A teraz, jak zobaczyłam fotki od Szafirki, to jeszcze bardziej. wub.gif

Trzymam kciuki za jej biedną łapkę...

Witaj Kochana :)

Zachwycaj się do woli ;)

Mam nadzieję, że z łapeczką będzie wszystko OK :)

3 godziny temu, Havanka napisał:

Boguniu, prześlij mi numer konta do wpłaty. Mam pieniążki od Poker.

Podesłałam Elu :)

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu i ja poproszę o numer konta. Obiecałam grosik dla ślicznotki. Mam nadzieję, że z tą łapką to nic poważnego....

Czyli dogo siadło.

Wysłałam PW  w niedzielę po 22.00 do wszystkich - takie wspólne  i Ty i Poker nie dostałyście go :(

Podsyłam jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Śliczna Sabcia i widać jak bardzo chce być blisko człowieka :)

Zdrówka Haniu i nie daj się choróbsku!

 

10 godzin temu, Poker napisał:

Zdrówka, zdrówka.

Sunia jest śliczna. Trochę mi przypomina Jack Pearson teriera.

Oby życzenia powrotu do zdrowia poskutkowały!

 

 

U nas już 3 tydzień się zaczyna jak choróbsko nie chce przejść.

Te bakterie jakieś bardziej wredne są a i człowiek nie ma czasu odleżeć chorobę :/

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ja chyba za Bogusią drepczę, przywitam ciepło wszystkich :)

Sliczna sunia i naprawdę , wygląda jak szczeniaczek :) przy ostatnim przeziębieniu, pomógł mi olejek pichtowy :) ja wolę zawsze takie naturalne sposoby na leczenie... zawsze to jak nie pomogą ,to i również nie zaszkodzą oczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, anica napisał:

Dzisiaj ja chyba za Bogusią drepczę, przywitam ciepło wszystkich :)

Sliczna sunia i naprawdę , wygląda jak szczeniaczek :) przy ostatnim przeziębieniu, pomógł mi olejek pichtowy :) ja wolę zawsze takie naturalne sposoby na leczenie... zawsze to jak nie pomogą ,to i również nie zaszkodzą oczko2.gif

Aniu gonisz mnie ? ;)

My też staramy się nie brać antybiotyków i może przez to to się tak ciągnie bo do pracy chodzić trzeba.

Muszę poczytać o tym olejku :)

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, b-b napisał:

Aniu gonisz mnie ? ;)

My też staramy się nie brać antybiotyków i może przez to to się tak ciągnie bo do pracy chodzić trzeba.

Muszę poczytać o tym olejku :)

Coś dzisiaj ,faktycznie... gonięoczko2.gif  jeśli nie znasz to ,proponuję poczytaj! to jest naturalny olejek z sosny syberyjskiej!  naturalny antybiotyk :)  niestety nie każdy może go przyjmować!  mój syn twierdzi ,że jest mu niedobrze po nim z uwagi na okropny smak :(   mąż twierdzi ,że pół dnia odbija mu się choinkąkwasny.gif  ja nie mam z tym problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...