Jump to content
Dogomania

Sara już swoim domku :D Sabcia sunia ze schroniska w Zamościu liczy na zmianę swojego losu. Prosimy o pomoc!


b-b

Recommended Posts

6 minut temu, anica napisał:

Elu, jak Supergoga kogoś poleci ,to tak samo jakby , ona sama to zrobiła!  to ja jestem spokojna , że będzie wizyta przeprowadzona jak się należy!.. to teraz ,kciuki na pokład za wynik wizytyokok.gif

... przynajmniej u Sabci ,nie będziemy narzekać że ...adopcje stoją!oczko.gif

Aniu, ja nie w tym sensie, czy wizytatorka odpowiednia, tylko czy już jest pewne, że się podjęła wykonania wizyty :)

Link to comment
Share on other sites

Kiedy będzie wizyta PA nie wiem bo nie dostałam informacji.

 

Dzisiaj rozmawiałam z domkiem,który chce Sabunie.

Moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne. Państwo mieli już 2 pieski. Pierwszego pani adoptowała w wieku16 lat ze schroniska i wniosła w posagu mężowi. Piesek odszedł ze starościn. Mieli 7 lat przerwy . Panni na śmietniku znalazła karton z dwoma psiakami. I tak nagle zostałam panią suni a chłopczykiem zajęła się jej koleżanka. Okazało się, że ktoś poił maluchy piwem. Taką woń wyczuła wetka. No i przez długi czas bo latami oba psiaki miały problemy  z wątrobą . Gdy wyniki były nas tyle dobre sunia przeszła sterylkę.

Niestety sunia dostała raka odbytu. Przeszła dwie operację. I kiedy stan suczki był już dla niej ciężki uśpili ją. O ile nic nie pokręciłam to sunia była u nich 12 lat. Jeździła z nimi wszędzie.

Sabcia ujęła Panią oczami. Pani już wiedziała , że to TEN psiak.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Kiedy będzie wizyta PA nie wiem bo nie dostałam informacji.

Dzisiaj rozmawiałam z domkiem,który chce Sabunie.

Moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne. Państwo mieli już 2 pieski. Pierwszego pani adoptowała w wieku16 lat ze schroniska i wniosła w posagu mężowi. Piesek odszedł ze starościn. Mieli 7 lat przerwy . Panni na śmietniku znalazła karton z dwoma psiakami. I tak nagle zostałam panią suni a chłopczykiem zajęła się jej koleżanka. Okazało się, że ktoś poił maluchy piwem. Taką woń wyczuła wetka. No i przez długi czas bo latami oba psiaki miały problemy  z wątrobą . Gdy wyniki były nas tyle dobre sunia przeszła sterylkę.

Niestety sunia dostała raka odbytu. Przeszła dwie operację. I kiedy stan suczki był już dla niej ciężki uśpili ją. O ile nic nie pokręciłam to sunia była u nich 12 lat. Jeździła z nimi wszędzie.

Sabcia ujęła Panią oczami. Pani już wiedziała , że to TEN psiak.

A czy masz potwierdzenie od osoby, która ma zrobić wizytę PA, że podjęła sie tego ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Chyba się pogubiłam...czy Bogusiu rozmawiałaś z Małgosią?

Ja zrozumiałam tak, że z supergogą b-b rozmawiała tylko nie wiem, czy rozmawiała z osobą, która supergoga poleciła.

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczyny. Napisałam PW do supergogi prosząc o wizytę i podając swój nr tel oraz na prośbę dane do wizyty. Wizytę jak da radę przeprowadzi albo supergoga lub doświadczona wolontariuszka. Nic więcej nie wiem .

P.S. Właśnie dostałam PW. Wizyta będzie zrobiona przez wolontariuszkę,ktora mieszka w okolicy☺

Jestem strasznie ciekawa odczuć na żywo ☺

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, b-b napisał:

Kochane dziewczyny. Napisałam PW do supergogi prosząc o wizytę i podając swój nr tel oraz na prośbę dane do wizyty. Wizytę jak da radę przeprowadzi albo supergoga lub doświadczona wolontariuszka. Nic więcej nie wiem .

P.S. Właśnie dostałam PW. Wizyta będzie zrobiona przez wolontariuszkę,ktora mieszka w okolicy☺

Jestem strasznie ciekawa odczuć na żywo ☺

Ja też :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani jest zielone światło od wizytatorki ! :D

Bardzo dziękuję Gosi oraz Paulinie za przeprowadzoną wizytę, która jak się okazało mieszka niedaleko i znała z widzenia sunie Pani :)

Teraz muszę jeszcze porozmawiać z Hanią, dać znać Pani no i zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

Kochani jest zielone światło od wizytatorki ! :D

Bardzo dziękuję Gosi oraz Paulinie za przeprowadzoną wizytę, która jak się okazało mieszka niedaleko i znała z widzenia sunie Pani :)

Teraz muszę jeszcze porozmawiać z Hanią, dać znać Pani no i zobaczymy :)

To teraz trzymamy kciuki za szybką przeprowadzkę Sabci :).

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Wygląda na to ,że jest w porządku.Superasto.

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Bardzo mocno trzymam kciuki za Sabunię. Oby życie w nowym domu ułożyło sie jak najlepiej !

 

18 minut temu, Onaa napisał:

To teraz trzymamy kciuki za szybką przeprowadzkę Sabci :).

Będzie miała kochający, świadomy domek...ale strach zawsze gdzieś tam głęboko zostaje...Niestety :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

 

Będzie miała kochający, świadomy domek...ale strach zawsze gdzieś tam głęboko zostaje...Niestety :(

... ja też tak mam! zawsze zazdroszczę optymistom... pracuję cały czas nad sobą, bo te lęki, strasznie utrudniają życie :(  ... a z drugiej strony jak tu zaufać ludziom??

... kciukam nadal za domek Sabciokok.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...