Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

4 minuty temu, anica napisał:

Aaaa... to nie doczytałam, dziękuję :)  ... nie wiem czy się cieszyć? /że ma tyle ogłoszeń, najpiękniejsze chyba jakie w życiu czytałam, jak już wspominałam wcześniejoczko.gif  czy płakać że telefon nie dzwoni? no nic...zaciskamy nadalokok.gif

anico kochana, ja to myślę, że Dosia musi chwilkę poczekać, domek ją znajdzie jestem tego pewna. Już niebawem anecik nam tu napisze, że.....zadzwonił TEN telefon...Musimy uzbroić sie w cierpliwość..happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Dosia ma na Katowice (moje), Wrocław Tyś(ka), Kraków (chyba kyioschi)  i....jeszcze gdzieś Gabi79 robiła, dopytam

Gabi zrobila na Będzin (tak lokalnie :)) - miała zmienić ale chyba zapomniała :) Poproszę ją żeby zmieniła na Częstochowę. Ty Asiu zrób jednak na Katowice - poproszę :)

Wczoraj dzwonila Pani z Zawiercia, miała pogadać z mężem ale chyba się nie dogadali :(

Link to comment
Share on other sites

Pięknie zaczynamy Nowy tydzień! słoneczko świeci, chce się żyć! slonko.gif Dobrego tygodnia wszystkim życzę :)

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

anico kochana, ja to myślę, że Dosia musi chwilkę poczekać, domek ją znajdzie jestem tego pewna. Już niebawem anecik nam tu napisze, że.....zadzwonił TEN telefon...Musimy uzbroić sie w cierpliwość..happy.gif

Super podejście!... no to się uzbrajamwink2.gif

 

10 godzin temu, Anecik napisał:

Dziękuję serdecznie :)

A ja Tobie ,Anetkowink2.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2018 o 09:49, Alaskan malamutte napisał:

anico kochana, ja to myślę, że Dosia musi chwilkę poczekać, domek ją znajdzie jestem tego pewna. Już niebawem anecik nam tu napisze, że.....zadzwonił TEN telefon...Musimy uzbroić sie w cierpliwość..happy.gif

Jestem tego samego zdania. Ten jeden, jedyny, najlepszy domek prędzej, czy później wypatrzy Dosieńkę!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spieszę z radością napisać że ,Figunia wpłaciła dla Dosi 20zł. Dziękujemy pięknie, Figuniu buziak.gif  biegnę uzupełnić wpłatę :)

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jestem tego samego zdania. Ten jeden, jedyny, najlepszy domek prędzej, czy później wypatrzy Dosieńkę!!!

Gabi, ufam Twojemu doświadczeniu i z nadzieją uzbrajam się w cierpliwość jak obiecałam!... czekamy na TEN jeden, jedyny, najlepszy!prosi.gif

Spokojnego wieczoru dla Wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Dotarłam do Dosi bardzo późno, ale lepiej późno, niż wcale :)

To już wtorek więc życzę

1071299986_nawtorek2.jpg.56be6c2dc2d9e0fdb931c4df0a56a1d9.jpg

Witaj Eluniu, jasne że lepiej!  dziękuję że i tak zaglądasz, wiem ile masz na głowie pocieszacz.gif I Tobie również Miłego wtorku :)

8 godzin temu, agat21 napisał:

Miłego i słonecznego ;)

Witamy serdecznie u Dosi i wzajemnie Miłego i słonecznego dzionka papa.gif

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Słońce zawitało na dobre to i Dosi też nie ominie.

Witaj Nesiowata i Ciebie również nie ominieokok.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anica napisał:

Witaj Eluniu, jasne że lepiej!  dziękuję że i tak zaglądasz, wiem ile masz na głowie pocieszacz.gif I Tobie również Miłego wtorku :)

Witamy serdecznie u Dosi i wzajemnie Miłego i słonecznego dzionka papa.gif

. . .

Oj to fakt. Trochę się tego nazbierało, ale powoli zaczynam wychodzić na prostą :)  Ciągle myślę o tym naszym bazarku, na który umawiałyśmy się na po świętach, ale jak to życie, postawiło nowe zadania. Ale po powrocie do domu tj. około 23.04. (wybywam w ten piątek) intensywnie zabiorę się za zrobienie bazarku, bo i Twojej Dosi grosik się przyda, a  i moja Benia też potrzebuje kasy na hotelik.

Znalezione obrazy dla zapytania zdjęcia nurka z kawą
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Może ktoś wyrózni to ogloszenie Dosi?? Proszę....

d: 8 kwi 
Do: 8 maj

691425253_1_94x72_jesli-kochasz-sercem-p

Jeśli kochasz, sercem patrz..Dosia, cudn...

Za darmo

  0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 50
 Tel: 1
 Obserwuje: 1
 

Joasiu wyróźnij proszę.  Jutro zrobię przelewy :)

Link to comment
Share on other sites

Pięknie witamy kolejny słoneczny dzionek z Dosią w tak miłym gronie e055.gif

Dnia 10.04.2018 o 09:26, elik napisał:

Oj to fakt. Trochę się tego nazbierało, ale powoli zaczynam wychodzić na prostą :)  Ciągle myślę o tym naszym bazarku, na który umawiałyśmy się na po świętach, ale jak to życie, postawiło nowe zadania. Ale po powrocie do domu tj. około 23.04. (wybywam w ten piątek) intensywnie zabiorę się za zrobienie bazarku, bo i Twojej Dosi grosik się przyda, a  i moja Benia też potrzebuje kasy na hotelik.

... Eluniu, to tak samo jest u mnie! nawet jeszcze nie zrobiłam jednej foty :(    ... szczerze mówiąc dobrze że przypomniałaś :oczko2:

23 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Może ktoś wyrózni to ogloszenie Dosi?? Proszę....

d: 8 kwi 
Do: 8 maj

691425253_1_94x72_jesli-kochasz-sercem-p

Jeśli kochasz, sercem patrz..Dosia, cudn...

Za darmo

  0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 50
 Tel: 1
 Obserwuje: 1
 

...spróbujemy pamiętać, ale fajnie jak przypomnisz :oczko2:

19 godzin temu, Anecik napisał:

Joasiu wyróźnij proszę.  Jutro zrobię przelewy :)

Super Anetko, spróbuję 'obejrzeć'  inne ogłoszenia, gdzie może jeszcze trzeba by wyróżnić?

15 godzin temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Dosi :).

Witaj serdecznie u Dosi :)

12 godzin temu, b-b napisał:

I ja u niej jestem :)

I Bogusię witamy serdecznie :)

12 godzin temu, Figunia napisał:

Dołączam do grona Cioć, zaglądajacych do kochanego Dosiaczka :)

Oby jak najczęściej Anusiu :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Figunia napisał:

Anusiu, czytam chyba wszystkie wątki, tylko mam jakis okropny pisaniowstret...

Serdeczności!

...rozumiem, wybaczamtongue.gif bo...  ja czasem też tak mam!

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Oj Dosiu... gdzie ten Twój domek?

https://www.olx.pl/oferta/wierna-jak-lassie-sunieczka-o-wielkim-serduszku-CID103-IDt0fxj.html

Trochę statystyki...

Wyświetleń: 213
 Tel: 5
 Obserwuje: 1
 
 

... fajnie to wygląda... statystyki!  tylko dlaczego ... telefon milczymysli.gif

5 godzin temu, elik napisał:

Dzień dobry Dosiu  :)

 

Dzień dobry Elu :)

Link to comment
Share on other sites

mysli.gif  zastanawiam się co się dzieje z przyznaną reputacją?? przynajmniej kiedyś tak się nasze "podziękowanie "nazywało? teraz nie wiem czy to działa?  i jak działa?  wczoraj dziękowałam za odwiedzinki... a dzisiaj nic nie widzę?  mało tego ,nie bardzo wiem jak to jest?  jak kliknę w serduszko ,pojawiają się dwie strzałeczki.. zielona i czerwona... góra to pewnie na plus a dół to chyba zła ocena?   ale dlaczego to znika?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

mysli.gif  zastanawiam się co się dzieje z przyznaną reputacją?? przynajmniej kiedyś tak się nasze "podziękowanie "nazywało? teraz nie wiem czy to działa?  i jak działa?  wczoraj dziękowałam za odwiedzinki... a dzisiaj nic nie widzę?  mało tego ,nie bardzo wiem jak to jest?  jak kliknę w serduszko ,pojawiają się dwie strzałeczki.. zielona i czerwona... góra to pewnie na plus a dół to chyba zła ocena?   ale dlaczego to znika?

popsuło się i nie widać serduszek, strzałki widać

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pięknie się przywitam, forsycje już zakwitły, pomimo trosk i problemów jakoś tak ...wszystko wydaje się .. do pokonania! i tego się będziemy trzymać Dobrego dnia wszystkim życzęwesoly.gif

14 godzin temu, Olena84 napisał:

popsuło się i nie widać serduszek, strzałki widać

.. sprawdzimy później ,kliknęłam w serduszko i po pojawieniu się dwóch strzałek, zielonej i czerwonej... kliknęłam dla Ciebie w zieloną! :)  zobaczymy jutro?

Piękne forsycje zostawiam dla Wszystkich :)

12985436-yellow-forsythia-laburnum-sprin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...