Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

Dzień dobry :)   ... żeby tylko, był dobryprosi.gif ten "nasz" maluszek ma jakąś okropną przepuklinę, na klatce piersiowej, jest duża jak śliwka :(    chyba dla tego go wyrzucili.... masakra... nie ma domku na razie jest u chłopaka ,który go znalazł ale żona się buntuje bo mają swojego pitbulla i chyba troje dzieci, ubłagałam go na dzień ,dwa... ale nie przewidziałam że jest taki problem... a tu Święta ... później napiszę może coś chirurg powie mądrego bo wczoraj cały dzień "stracony"  u lekarza do którego go zawieźliśmy powiedział ,że może operować ale mały może nie przeżyć:(   ... a tu w domu nic nie zrobione i pretensje i żeby było jeszcze 'lepiej' w pracy też się nawarstwiło... i ten biedny maluszek, zdany na nas... wyć się chce! :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Dzień dobry :)   ... żeby tylko, był dobryprosi.gif ten "nasz" maluszek ma jakąś okropną przepuklinę, na klatce piersiowej, jest duża jak śliwka :(    chyba dla tego go wyrzucili.... masakra... nie ma domku na razie jest u chłopaka ,który go znalazł ale żona się buntuje bo mają swojego pitbulla i chyba troje dzieci, ubłagałam go na dzień ,dwa... ale nie przewidziałam że jest taki problem... a tu Święta ... później napiszę może coś chirurg powie mądrego bo wczoraj cały dzień "stracony"  u lekarza do którego go zawieźliśmy powiedział ,że może operować ale mały może nie przeżyć:(   ... a tu w domu nic nie zrobione i pretensje i żeby było jeszcze 'lepiej' w pracy też się nawarstwiło... i ten biedny maluszek, zdany na nas... wyć się chce! :(

No, to rzeczywiście "siła złego, na jednego"..... Może spróbuj poprosić o pomoc dla szczeniaka DT dla Szczeniaków Judyta? Pani Małgosia wie, gdzie i u jakich wetów szukać ratunku dla takich biedaków.  

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, witamy kolejny przedŚwiateczny dzionek :)  z nadzieją! ....

21 godzin temu, konfirm31 napisał:

No, to rzeczywiście "siła złego, na jednego"..... Może spróbuj poprosić o pomoc dla szczeniaka DT dla Szczeniaków Judyta? Pani Małgosia wie, gdzie i u jakich wetów szukać ratunku dla takich biedaków.  

Dziękuję :)   gdzie szukać p Małgosi?...  wolałabym tego nie pisać!  ... ale rokowania ... nie są dobre :(

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

Dzień dobry, witamy kolejny przedŚwiateczny dzionek :)  z nadzieją! ....

Dziękuję :)   gdzie szukać p Małgosi?...  wolałabym tego nie pisać!  ... ale rokowania ... nie są dobre :(

Fundacja dla szczeniąt Judyta - 795890890

Mają FB - Fundacja dla Szczeniąt Judyta

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anica napisał:

Dzień dobry, witamy kolejny przedŚwiateczny dzionek :)  z nadzieją! ....

Dziękuję :)   gdzie szukać p Małgosi?...  wolałabym tego nie pisać!  ... ale rokowania ... nie są dobre :(

Pani Małgorzata Brzezińska, czyli fundacja tymczasowy dom dla Szczeniaków Judyta 

https://www.facebook.com/Fundacja-dla-Szczeniąt-Judyta-304551119750449/

Spróbuj się z Nią skontaktować przez stronę - telefon, messenger. Mam jeszcze jeden telefon    502159114 , ale nie wiem czy aktualny. Telefon lepszy, bo wszystko wyjaśnisz, a messenger pewniejszy, bo nie zawsze jest pod telefonem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Pani Małgorzata Brzezińska, czyli fundacja tymczasowy dom dla Szczeniaków Judyta 

https://www.facebook.com/Fundacja-dla-Szczeniąt-Judyta-304551119750449/

Spróbuj się z Nią skontaktować przez stronę - telefon, messenger. Mam jeszcze jeden telefon    502159114 , ale nie wiem czy aktualny. Telefon lepszy, bo wszystko wyjaśnisz, a messenger pewniejszy, bo nie zawsze jest pod telefonem.

Dziękuję, Konfirm31buziak.gif muszę dzwonić, ...nie jestem na fb, messengera nie mam...

edit... będę próbowała do skutku, na razie... "osoba do której dzwonisz ma wyłączony telefon, bądź jest niedostępna".

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

anico, ja dzwonię do Fundacji Judyta na ten numer: 501 016 996. Próbuj do skutku, pisz sms...Ona jest bardzo zajęta, ale w końcu odbierze..

Dziękuję, Alaskan malamuttebuziak.gif będę dzwoniła do skutku,... ponieważ, powstał pomysł??  jest takie ryzyko?  .. żeby uśpić maluszka :(    nie chcę pisać ,ponieważ to jest jeszcze w trakcie diagnozowania a problemów jest znacznie więcej niestety :(  

Dosiu, jak ja Ciebie przepraszam, maleńka ja już miałam wstrzymać z angażowaniem...z ofiarowaniem pomocy... miałam najpierw poukładać wszystko w domu... pracy...  miałam :(              nie wiedziałam tylko ,że jakaś łajza wyrzuci tego maluszka na śmietnik... że stanie na mojej drodze...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anica napisał:

Dziękuję, Alaskan malamuttebuziak.gif będę dzwoniła do skutku,... ponieważ, powstał pomysł??  jest takie ryzyko?  .. żeby uśpić maluszka :(    nie chcę pisać ,ponieważ to jest jeszcze w trakcie diagnozowania a problemów jest znacznie więcej niestety :(  

Judyta ratuje skatowane, chore szczeniaczki..Mam nadzieję że i temu maluszkowi się uda!! Taki podły strat w życie, serce pęka...Kciuki trzymam... 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, pięknie się witamy i wszystkich pozdrawiamybiggrin.gif

22 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Judyta ratuje skatowane, chore szczeniaczki..Mam nadzieję że i temu maluszkowi się uda!! Taki podły strat w życie, serce pęka...Kciuki trzymam... 

 wczoraj dzwoniłam... z dziesięć razy, napisałam smsarolleyes.gif... i nic! jak rozmawiałam z ludźmi... to ratują szczeniaczki z całej Polski! teraz podobno suki rodzą?!  ...dwa i dwa to musi być cztery!  ...pewnie nie wiedzą ,gdzie ręce wsadzićcrybaby.gif

... szukam innych rozwiązań!

Link to comment
Share on other sites

Aniczko chyba trzeba im zostawic wiadomosc przez fb. Ja kiedys pisalam do nich w sprawie karmy to prawie od razu odpisali

Wiem ze masz konta ale jak wstawisz co chcesz napisa i zdjecia pieska to juz wyslac przez fb moze ktokolwiek

Judyta zabierala chorego szczeniaka z przytuliska od moich kolezanekz oni naprawde dzialaja i pomagaja 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Anecik troszkę się martwi, że Dosia się zasiedzi, a ja uważam, że prędzej czy później ktoś ją pokocha.

Wczoraj wieczorem dostałam wiadomość na olx

 

Dobry wieczor. Czy Dosia nadal szuka domu? Bardzo bysmy chcieli ja adoptowac z mezem. Czy moglibysmy przyjechac jutro? Czy jak wyglada proces adoocyjny? Mamy juz 1.5 rocznego pieska ze schroniska, wiec Dosia nie bylaby sama podczas naszej nieobecnosci. Jestesmy z Krakowa. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Oczywiście, to jeszcze o niczym nie świadczy, ale jednak Dosia przyciąga uwagę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

 

Dobry wieczor. Czy Dosia nadal szuka domu? Bardzo bysmy chcieli ja adoptowac z mezem. Czy moglibysmy przyjechac jutro? Czy jak wyglada proces adoocyjny? Mamy juz 1.5 rocznego pieska ze schroniska, wiec Dosia nie bylaby sama podczas naszej nieobecnosci. Jestesmy z Krakowa. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Oczywiście, to jeszcze o niczym nie świadczy, ale jednak Dosia przyciąga uwagę.

 

TRZYMAM KCIUKI bardzo mocno...

Podobni Państwo byli chyba oglądać Mufke...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

 

TRZYMAM KCIUKI bardzo mocno...

Podobni Państwo byli chyba oglądać Mufke...

Państwo byli oglądać Benie z naszego ogłoszenia, ale podobno zdecydowali się adoptować Mufkę, a teraz z ich odpowiedzi na ogłoszenie Dosi wynika, że chyba są z tych mocno niezdecydowanych.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Państwo byli oglądać Benie z naszego ogłoszenia, ale podobno zdecydowali się adoptować Mufkę, a teraz z ich odpowiedzi na ogłoszenie Dosi wynika, że chyba są z tych mocno niezdecydowanych.

Eeee....nie lubię czegoś takiego :(

Oby się coś za chwilę nie okazało :( - takie czarne myśli mi przez głowę przeleciały:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...