Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

53 minuty temu, b-b napisał:

Eeee....nie lubię czegoś takiego :(

Oby się coś za chwilę nie okazało :( - takie czarne myśli mi przez głowę przeleciały:/

Ja też czegoś takiego nie lubię, oglądanie, przebieranie, wybieranie, a potem nic z tego.

Już taką sytuację "przerabiałam"

Czekamy na ten jeden, jedyny, właściwy dom dla Dosi

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Ja też czegoś takiego nie lubię, oglądanie, przebieranie, wybieranie, a potem nic z tego.

Już taką sytuację "przerabiałam"

Czekamy na ten jeden, jedyny, właściwy dom dla Dosi

Musi coś zaiskrzyć za pierwszym spojrzeniem. Jeśli tego nie ma, to nic dobrego z takiej adopcji dla psiaka nie wyniknie.

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze pędzę z życzeniami do Dosi, raczej chyba powinno być 'pełznę' bo cały dzień musiałam nadrobić zaległości ,które mi się porobiły jak siedzieliśmy z maluszkiem w lecznicach... ciężko było, ale dałam radę okok.gif   maluszek zaopiekowany u ULV niezawodna ciocia, najpierw mnie op..... a troszeczkę a później ... powiedziała ,że pomoże!  jak już ta Świąteczna gonitwa dobiegnie końca, to opiszę wszystko po kolei, wczoraj nawet późnym popołudniem zajrzałam szybciutko z  podziękowaniami dla Anecik, Kiyoshi, Alaskan malamutte , Konfirm31... napisałam się ...rzetelnie i serdecznie! kliknęłam w odpowiedz.....i Frrrruuu!...poszło w eter :(    więc jeszcze raz!..

Dnia 29.03.2018 o 11:13, Alaskan malamutte napisał:

Judyta ratuje skatowane, chore szczeniaczki..Mam nadzieję że i temu maluszkowi się uda!! Taki podły strat w życie, serce pęka...Kciuki trzymam... 

 

Dnia 30.03.2018 o 11:32, kiyoshi napisał:

Aniczko chyba trzeba im zostawic wiadomosc przez fb. Ja kiedys pisalam do nich w sprawie karmy to prawie od razu odpisali

Wiem ze masz konta ale jak wstawisz co chcesz napisa i zdjecia pieska to juz wyslac przez fb moze ktokolwiek

Judyta zabierala chorego szczeniaka z przytuliska od moich kolezanekz oni naprawde dzialaja i pomagaja 

 

Dnia 30.03.2018 o 11:38, konfirm31 napisał:

To może napisz dokładnie co i jak, podaj kontakt telefoniczny do siebie i zdjęcia maluszka, to wyślę w messengerze Pani Małgosi.  Oczywiście, inne rozwiązania, też warto mieć na uwadze. 

...Pięknie podziękuję za pomockwiatek.gif

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
Składam wszystkim , Najlepsze życzenia, Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anica napisał:

Jeszcze pędzę z życzeniami do Dosi, raczej chyba powinno być 'pełznę' bo cały dzień musiałam nadrobić zaległości ,które mi się porobiły jak siedzieliśmy z maluszkiem w lecznicach... ciężko było, ale dałam radę okok.gif   maluszek zaopiekowany u ULV niezawodna ciocia, najpierw mnie op..... a troszeczkę a później ... powiedziała ,że pomoże!  jak już ta Świąteczna gonitwa dobiegnie końca, to opiszę wszystko po kolei, wczoraj nawet późnym popołudniem zajrzałam szybciutko z  podziękowaniami dla Anecik, Kiyoshi, Alaskan malamutte , Konfirm31... napisałam się ...rzetelnie i serdecznie! kliknęłam w odpowiedz.....i Frrrruuu!...poszło w eter :(    więc jeszcze raz!..

 

 

...Pięknie podziękuję za pomockwiatek.gif

To wiem o jakim maluchu pisałaś - taki czarny puchaty? Widziałam na FB :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anecik napisał:

To wiem o jakim maluchu pisałaś - taki czarny puchaty? Widziałam na FB :(

Tak Anetko, nie wiem co bym zrobiła gdyby nie ULV! a maluszek, przecudny! przekochany! przemądry! spróbujemy zawalczyć o niego! mam nadzieję ,ze wszystko będzie dobrze! musi być! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Tak Anetko, nie wiem co bym zrobiła gdyby nie ULV! a maluszek, przecudny! przekochany! przemądry! spróbujemy zawalczyć o niego! mam nadzieję ,ze wszystko będzie dobrze! musi być! :)

Trzymam kciuki za maluszka! Musi sie udać! To taki wyjatkowy czas...Dobrze, że jest ktoś taki jak ULV..divers2288.gif

Myślę, że Dosia nie obrazi się, jak pokażesz nam słodziaka na jej wątku.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosia dziękuje za życzenia świąteczne oraz wpłatę od uxmal - 20 zł. 

Odejmij Aniu 18 zł na olx dla Alaskan

Kiyoshi, Gabi ile mam zwrócić za Wasze ogłoszenia?

 

Serdecznie Wam dziękuję za ogłoszenia dla Dosieńki.  A Dosia nadal rozpacza, ale zakolegowała się z Tigrą i jeszcze jednym kolegom - chociaż tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2018 o 11:32, kiyoshi napisał:

Aniczko chyba trzeba im zostawic wiadomosc przez fb. Ja kiedys pisalam do nich w sprawie karmy to prawie od razu odpisali

Wiem ze masz konta ale jak wstawisz co chcesz napisa i zdjecia pieska to juz wyslac przez fb moze ktokolwiek

Judyta zabierala chorego szczeniaka z przytuliska od moich kolezanekz oni naprawde dzialaja i pomagaja 

 

Dnia 30.03.2018 o 11:32, Alaskan malamutte napisał:

A jak maluszek dzisiaj?? 

Do Judyty bardzo trudno sie dodzwonić...ja kiedyś dopiero po 22  uzyskałam połączenie....

Może ktoś na fb sie z nią skontaktuje?? ja niestety nie fejsbukowa :-(((

 

Bardzo dzięku...ję za chęć pomocy ,za to że jesteście ze mną!  pokażę maluszka w podziękowaniu, opiszę wszystko ale już może po Świętach, ponieważ u mnie się tak wszystko nawarstwiło!w domciu i w pracy! ,że musiałam "coś" zrobić ,ponieważ dwóch lekarzy strzeliło 'durną' diagnozą ,że to duża przepuklina i jest konieczność 2-3lub więcej operacji i nie wiadomo czy nie będzie komplikacji?  być może ... lepiej byłoby uśpić maluszka! kto wie czy gdyby go ,tak odwieźć do schroniska czy by go nie uśpili?  :(  jesteśmy umówieni jeszcze na wizytę do chirurga ale jest to lekarz , którego nie znam, nie mam nawet żadnych opini, znam jedynie dwa zabiegi ,które robił, udane! ale...  ponieważ wieczorem po tych ,wizytach w lecznicach ,otrzymałam mejla od pana u którego zostawiłam szczeniaczka... ile jeszcze piesek ma być u nas? 'bałam się ,że... jakiś głupi pomysł moze przyjść do głowy ?  pani? lub panu? :(   szukam pomocy u Ulv, ponieważ jest to osoba ,która ma ogromną wiedzę jeśli chodzi o takie zabiegi, lekarzy i ogólnie .. wie co ma robić!  ... ja już nie wyrabiam na zakrętach, co za tym idzie gubię się i popełniam błędy!... Nie zamierzam ryzykować zdrowiem...a może nawet życiem ,tego maluszka!  już wystarczająco został skrzywdzony :(

Link to comment
Share on other sites

Dzień doberek poŚwiętach, życzę Wszystkiego Spokojnego!mruga.gif  ... nadrabiam cały czas zaległości!  ale najpierw do Dosi, lecę biegusiem się przywitać :) zaglądam a tu... mój post z przed kilku dni, który mi wcześniej'wcieło'eek.gif  czy też tak Wam się zdarza?   ... różne figle dogo płata ale żeby zachować posta, sprzed kilku dni?  Pięknie dziękuję za życzenia Świąteczne i życzę również wszystkiego dobrego poŚwiąteczniebuzki.gif

Dnia 1.04.2018 o 00:10, Alaskan malamutte napisał:

Trzymam kciuki za maluszka! Musi sie udać! To taki wyjatkowy czas...Dobrze, że jest ktoś taki jak ULV..divers2288.gif

Myślę, że Dosia nie obrazi się, jak pokażesz nam słodziaka na jej wątku.. k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Przydadzą się! Oj, przydadzą! ...też dziękuję Panu Bogu, że są tacy ludzie jak Magda! :)  tylko ...świadomość że ją 'ładuję' w kolejne problemy, których ma przecież tak wiele!.. jest dla mnie nie do zniesieniacrybaby.gif

... pokażę jasne, że pokażę! ... kabelka zapomniałam zabrać do pracy, bo już bym pokazała 'chłopczyka' :)

Link to comment
Share on other sites

Słoneczkiem witamy się z Wrocławiaslonko.gif  wreszcie Wioooosna!!!  wiosennego nastroju, wszystkim życzę ;) już się biorę za rozliczenie, Anetko przepraszam ,wczoraj przeczytałam, ktoś mnie odwołał od komputera i ... zapomniałam :) 

Dnia 2.04.2018 o 23:57, Anecik napisał:

Dosia dziękuje za życzenia świąteczne oraz wpłatę od uxmal - 20 zł. 

Odejmij Aniu 18 zł na olx dla Alaskan

Kiyoshi, Gabi ile mam zwrócić za Wasze ogłoszenia?

 

Serdecznie Wam dziękuję za ogłoszenia dla Dosieńki.  A Dosia nadal rozpacza, ale zakolegowała się z Tigrą i jeszcze jednym kolegom - chociaż tyle :)

Uxmal, pięknie dziękuję za pomoc ,razem z Dosiąbuziak.gif

... pędzę dopisać i naliczyć pieniążki za ogłoszenia :)

Biedna moja Dosia, tak bardzo tęskni do człowieka... żeby jak najszybciej zadzwonił TEN telefonprosi.gif

Link to comment
Share on other sites

Przywitam się u Dosi...Telefon nadal milczy??? 

Ogłoszenie słodziaka u mnie wygląda tak: 

 

Od: dzisiaj 
Do: 21 kwi

683298449_7_94x72_bede-cie-kochac-calym-

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie...

Za darmo

  0
 Promowane do 21 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1487
 Tel: 14
 Obserwuje: 11
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o maluszka to niestety okazuje się że jest skrajnie zaniedbany ,wychudzony, zapchlony okrutnie /pomimo że był kąpany/ przy takiej ilości pcheł i jakiś dziwnych jaj na futrze ,jest prawdopodobne że maluch może mieć tasiemca i raczej w tym stanie nie powinien być operowany , rzecz jasna w tej kwestii wypowie się chirurg i jego zdanie będzie tutaj decydujące! najpierw pełna diagnostyka!  i jeszcze kwestia zgłoszenia na policję!  jestem ZA!  wczoraj podałam numer telefonu ludzi u których piesek był te parę dni,celem ustalenia szczegółów ,jak słucham Ulv cieszę się bardzo że 'kudłaty'  trafił w najlepsze 'ręce'  serduszka2.gif

Kudłaty się pokazuje :)

67407638552258d0med.jpg

Cudny jest! prawda :)

f26523c4de76254cmed.jpg

Wygląda jak puchata kuleczka-zabaweczka, a jest taki chudziutki...

d52195e82608e0b2med.jpg

Chciałam jeszcze pokazać tą przepuklinę! jest naprawdę duża :(

7589f5f0e4288d1dmed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Przywitam się u Dosi...Telefon nadal milczy??? 

Ogłoszenie słodziaka u mnie wygląda tak: 

 

Od: dzisiaj 
Do: 21 kwi

683298449_7_94x72_bede-cie-kochac-calym-

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie...

Za darmo

  0
 Promowane do 21 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1487
 Tel: 14
 Obserwuje: 11

Witamy serdecznie biggrin.gif czy widziałyście już takie statystyki? rolleyes.gif  może teraz ? po Świętach?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Maluszek cudny, w moim typie, czyli kudlacz!! 

67407638552258d0med.jpg

Kciuki za niego! Jest w dobrych rękach, zaopiekowany, bedzie tylko lepiej...

A tym, którzy tak zaniedbali i wyrzucili malucha to nie wiem co bym zrobiła...image.jpeg.e2baeeb4201d4fe2d72699bd776b9579.jpeg....

... dlatego spodobał mi się pomysł, zgłoszenia na policję!  Magda wytłumaczyła mi że trzeba narobić szumu ze zgłoszeniem!... że coraz więcej wyroków zapada za bestialstwo wobec zwierząt! żeby przestraszać! żeby się bali!  żeby widzieli że to jest ścigane prawem! że tak nie wolno!  że są przecież .. schroniska... ogłoszenia...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.04.2018 o 23:57, Anecik napisał:

Dosia dziękuje za życzenia świąteczne oraz wpłatę od uxmal - 20 zł. 

Odejmij Aniu 18 zł na olx dla Alaskan

Kiyoshi, Gabi ile mam zwrócić za Wasze ogłoszenia?

 

Serdecznie Wam dziękuję za ogłoszenia dla Dosieńki.  A Dosia nadal rozpacza, ale zakolegowała się z Tigrą i jeszcze jednym kolegom - chociaż tyle :)

Anetko uaktualniłam wpłatę Uxmal ale wydatki mam po prawej stronie i nie mogę odjąć pieniążków  na OLX  dla Alaskan malamutte? co robię nie tak?

Pytanie czysto techniczne, nie radzę sobie ze swoją prawą stroną ekranu?  po tych ostatnich problemach na dogo, teraz mam podzieloną stronę ,po lewej wątek i mogę pisać a po prawej po od góry "ogłoszenia" "popularni autorzy" "statystyki forum"  czy można to jakoś zamknąć ?  czy to wszyscy mają?  to powoduje ... 'jakby ograniczoną stronę'?  'nie minimalizuje' tylko ogranicza!  czy macie może jakieś pomysły?  jak sobie z tym radzicie? proszę o pomocprosi.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...