Jump to content
Dogomania

Dosia wróciła z adopcjii! ... Proszę o pomoc! Dosia... mam tylko imię! smutne, złe schroniskowe życie za sobą i jeszcze... nadzieję! błaga całą sobą!!! pomóżcie mi!!!


anica

Recommended Posts

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Anecik, może uda ci się zrobić kilka fotek Dosi?? Przydałoby sie dodać w ogłoszeniu...

U mnie ma ponad 900 wyświetleń i 15 pobrań tel.  Nikt nie dzwonił sensowny??

Ani sensowny ani nikt :( nie dzwonił

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ to prezent od Osób, które zawsze wyróżniają moje ogłoszenia -tym razem nie wiem, która to z tych Dobrych Dusz, ale bardzo dziękuję!
Pieniążki zachowaj na inne potrzeby Dosi :)

Serdecznie dziękuję Tysiu :)

 

DSC_4477.jpg.9b4010f6162b146c89a61c30497c9029.jpg

 

DSC_4485.jpg.3058f3b4e0f5146ccff4cf86b5eaef2a.jpg

 

DSC_4491.jpg.9cfd20264125035ab664941b8af2f1e1.jpg

 

DSC_4504.jpg.65d0c4073547f67dfd81ce507c560068.jpg

 

DSC_4507.jpg.c3956289ea45810d4ed1677b4dc746e2.jpg

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zdjęcia już sobie podkradłam, zaraz dorzucę na olx

 

Będziesz umiała przyciąć? Poproszę :) :)  :)

 

Dosieńka w domu nie umiała się uspokoić, biegała, tuliła się do mnie cały czas - dlatego kiepskie trochę te zdjęcia.

DSC_4554.jpg.81d2caf47458a4275f0b47643ddedb80.jpg

 

DSC_4555.jpg.63ba7cd29c8121f31ef404fe0d9f4173.jpg

 

DSC_4558.jpg.666cdc9634099e558a8b5458e378e5e3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

hello.gifWitamy poniedziałkowo , Dobrego tygodnia życzę dla wszystkich :) ale super zdjęcia! tysiąc!!!!  cały tysiąc wyświetleń!  mam nadzieję ,że jak już wszystko porobią do Świąt!  telefon będzie dzwonił :)... nam zależy ,tylko na jednym! oczko2.gif

13 godzin temu, uxmal napisał:

Pomyślałam jeszcze o Klarze :)))))))) Mam zły tytuł ogłoszenia - mimo wyróżnień- mało ludzi wchodzi :(((((((

przepraszam za offf ale szukam natchnienia :)))

.. prawda!  tekst taki... pisany prosto z sercaokok.gif

Anetkobuziak.gif  jak patrzę na Dosię... nie poznaję!  serce mi rośnie! ... pomyślałam sobie... tak działa vit M w krótkim czasie, taka zmiana!  niesamowite!...

Link to comment
Share on other sites

 

Taką Dosia ma oglądalność :-)) 

 

Od: dzisiaj 
Do: 21 kwi

683298449_5_94x72_bede-cie-kochac-calym-

Będę cię kochać całym sercem, tylko mnie...

Za darmo

  0
 Promowane do 21 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 1143
 Tel: 11
 Obserwuje: 11
 

 

Link do ogłoszenia: 

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-przytul-adoptuj-CID103-IDsZPGd.html

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Dosi w biegu,  cieszę się że ma taką ogromną oglądalność bo to chyba dobrze wróży!prosi.gif dobrze że dogo wróciło...   ktoś wyrzucił na śmietnik w zaklejonym kartonie małego szczeniaczka :(    ... ręce opadają!  nie wiem co mam zrobić???...

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, anica napisał:

Zaglądam do Dosi w biegu,  cieszę się że ma taką ogromną oglądalność bo to chyba dobrze wróży!prosi.gif dobrze że dogo wróciło...   ktoś wyrzucił na śmietnik w zaklejonym kartonie małego szczeniaczka :(    ... ręce opadają!  nie wiem co mam zrobić???...

Do mnie tez zawitał szczeniak wywalony pod śmietnikiem. Jakiś dupek wywalił w okolicznej miejscowości 4 szczeniaki - każdy w innym śmietniku. Na jednego natknęła się znajoma osoba i mamy kurdupla na pokładzie . Ma około 7, 8 tygodni........i też nie wiem co mam robić......nigdy nie miałam szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

le

12 minut temu, kiyoshi napisał:

teraz wysyp szczeniaków, u nas też 2 w przytulisku (a 2 inne tyle co wyadoptowane), u dziewczyn w przytulisku obok teraz 3 szczeniaki ale jeszcze niedawno miały ponad 10!! :(

 

Czy ja nie obiecałam czasem Dosi ogłoszeń, w tym wyróznionego olxa??

Ale dla mnie szczeniak to spore wyzwanie :)

 

Obiecałaś ale nawet nie mam kiedy zadzwonić i poprosić :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anecik napisał:

Ale dla mnie szczeniak to spore wyzwanie :)

 

Obiecałaś ale nawet nie mam kiedy zadzwonić i poprosić :)

Fakt, ze szczeniakami mimo wszystko jest gorzej- zwłaszcza, żeby je dobrze wydać:(

Zaraz sobie pobiore zdjęcia. A Dosia ma olx na jakie miasta??? tylko na Katowice tak?

 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, kiyoshi napisał:

Fakt, ze szczeniakami mimo wszystko jest gorzej- zwłaszcza, żeby je dobrze wydać:(

Zaraz sobie pobiore zdjęcia. A Dosia ma olx na jakie miasta??? tylko na Katowice tak?

 

Ma na Katowice i na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

U mnie Dosia ma mało wyświetleń ogłoszenia... :( Ale ja nie mam pomysłu na tytuł. :(

Szczeniaków sporo, teraz wracam do domu rodiznnego i mam dziwne przeczucie, że jeden spacer do lasu skończy się powrotem z co najmniej jednym dodatkowym futrem...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

U mnie Dosia ma mało wyświetleń ogłoszenia... :( Ale ja nie mam pomysłu na tytuł. :(

Szczeniaków sporo, teraz wracam do domu rodiznnego i mam dziwne przeczucie, że jeden spacer do lasu skończy się powrotem z co najmniej jednym dodatkowym futrem...

jeśli tak będzie to nie wahaj się...zabierz to futro a potem ogarniemy....

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

jeśli tak będzie to nie wahaj się...zabierz to futro a potem ogarniemy....

Akurat tutaj to u mnie zawsze wygrywa serce i zawsze potem mam ciche dni w domu :) Mam jednak nadzieję, że jednak spacery będa spokojne... i będę mogła się skupić na pomocy tych, które teraz mam: Roxi, Mimi... Przeraża mnie, że są tacy, któzy mogą bez drżenia serca wyrzucić psa/kota do lasu... i potem normalnie żyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...