Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Dzwoniła Pani:) tzn. najpierw napisałam sms po 7mej rano ;) czy możemy porozmawiać póki córka śpi, żeby nie słyszała i nie narobiła sobie nadziei.

Dom wydaje się dobry, ale Gracja musiałaby się dogadać z 4 letnim maltańczykiem terrorystą. Nie chciałam odbierać suni szansy więc powiedziałam, że powinno być dobrze i żeby kontaktowała się z Kasią...ale czy coś z tego będzie to raczej nie mam wielkich nadziei.

Tak czy inaczej- ruszyło się:) :)

 

edit: dzisiaj dzień Gracji:) jeszcze jeden chętny dom!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz w ten sposób pomagam ocalić psa i powiem Wam, że to, co poczułam czytając że Grację wreszcie ktoś dojrzał, być może się zakochał, tak jak ja sie w niej zakochałam gdy była jeszcze w radysach, to najwieksza radość jaką ostatnio poczułam. Emocje obłędne, aż łzy poleciały. Tak się cieszę, że ten piękny pies a potem pewnie i piękna Pestka i inne będą miały dom, na który zasługują. Strasznie się cieszę że mogę z Wami doznawać tego uczucia :) Dziękuję za to. Bardzo  trzymam kciuki za domek.

* Nareszcie udało mi się napisać posta na dogo. Małe, a cieszy  :)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zoreczko:) ciesze się, że jesteś z nami:) chyba troszkę jeszcze musimy poczekać, Pan który umówił się na dziś niestety jeszcze nie przyjechał, więc albo zrezygnowała (co dziwne, bo naprawde brzmiał rozsądnie), albo coś mu wypadło i odezwie się jeszcze

Dom nr 2 umówił się na zapoznanie na poniedziałek.

Tak czy inaczej. Wspaniale, że wreszcie ktoś dzwoni! Gracjella znajdzie domek, zobaczycie, będzie dobrze wszystko:)

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, zorka4 napisał:

Pierwszy raz w ten sposób pomagam ocalić psa i powiem Wam, że to, co poczułam czytając że Grację wreszcie ktoś dojrzał, być może się zakochał, tak jak ja sie w niej zakochałam gdy była jeszcze w radysach, to najwieksza radość jaką ostatnio poczułam. Emocje obłędne, aż łzy poleciały. Tak się cieszę, że ten piękny pies a potem pewnie i piękna Pestka i inne będą miały dom, na który zasługują. Strasznie się cieszę że mogę z Wami doznawać tego uczucia :) Dziękuję za to. Bardzo  trzymam kciuki za domek.

* Nareszcie udało mi się napisać posta na dogo. Małe, a cieszy  :)

Oj tak - a jak po adopcji ktoś wkleja zdjęcia szczęśliwego psa/suni- to serce skacze jak szalone.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, agat21 napisał:

I pan jednak nie przyjechał? To trzymam mocno kciuki za jutro! Za dobre fluidy między Gracją a panią :)

nic Kasia nie pisała, więc sadze, że się nie odezwał ...

Pani jutro ma być...ale nie sama, tylko z diabelskim 4-ro letnim maltańczykiem. Spotkanie musi być przed dalszymi etapami ewentualnymi, bo jesli między PIESKAMI nie zaskoczy, to juz nic się nie da zrobić:( a to podobno wredny maltańczyk wyjątkowo....Gracja dystyngowana dama...czy podoła ??

:) tak czy inaczej- dzięki za kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Pani jutro ma być...ale nie sama, tylko z diabelskim 4-ro letnim maltańczykiem. Spotkanie musi być przed dalszymi etapami ewentualnymi, bo jesli między PIESKAMI nie zaskoczy, to juz nic się nie da zrobić:( a to podobno wredny maltańczyk wyjątkowo....Gracja dystyngowana dama...czy podoła ??

Gracja podoła. A jak Malti nie podoła -to jego strata. Kumpel/kumpela w domu to fajna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...