Jump to content
Dogomania

GRACJA z pokorą i ufnością spogląda w przyszłość- BŁAGAM pomóżmy jej opuścić Radysy! Już w DOMU STAŁYM w Warszawie :)


kiyoshi

Recommended Posts

Rozmawiałam z Kasią, Gracjanką coraz piękniej się aklimatyzuje, już nie powarkuje na psiaki, zaprzyjażniła się bardzo z moją Laleczką i razem się bawią, tak, że Lala przechodzi pod brzuchem Gracji i za łapki podszczypuje;)

Grazja jest wielkości labka (to dziś udało nam się ustalić:)). Kasia postara się na dniach zrobić zdjęcia do ogłoszeń, bo można juz dziewczyne powoli ogłaszać:)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Onaa napisał:

Czyli Gracja już odespała swoje i zaczęła normalne psie życie :). Jest bardzo urokliwa, przynajmniej na zdjęciach tak wygląda. Powinna szybko znaleźć domek, :).

Dziękuje Renatko:) chyba tak- chyba juz odespała. Poprosiłam Kasie o dokładny opis jej charakteru, więc pewnie na dniach będziemy wiedzieć więcej.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza Gracja;-)

Troszkę ciężko zrobić jej dobre zdjęcia bo w domu cały czas śpi ;-)na spacerach i na ogrodzie buszuje tylko w zaspach, wszystko namiętnie obwąchuje, obsikuje i mało reaguje na wołanie.

Generalnie to taka spokojna, poczciwa sunia. Zostaje spokojnie w domu, utrzymuje czystość i bardzo się cieszy jak wracamy do domu:-) Z psami jest już bardzo ok, najlepiej czuje się w towarzystwie Lalki. Kota też zaakceptowała . Do dzieci bardzo delikatna.  No cudna jest po prostu :-)

IMG_0828.JPG

IMG_0835.JPG

IMG_0836.JPG

IMG_0839.JPG

IMG_0849.JPG

IMG_0854.JPG

IMG_0855.JPG

IMG_0867.JPG

IMG_0871.JPG

IMG_0897.JPG

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiu za dobre wieści o Gracji:) sunia taka jak się spodziewałam- czyli idealna;)

Zdjęcia urokliwe. I widać że z Lalą przyjaciólki:)

Trzeba się zabierać za ogłaszanie- może jeszcze dziś się uda, tylko pozostaje ustalić wiek suni;) czy na tym świstku z Radys coś wpisali? Ile ona Kasiu może mieć lat Twoim zdaniem?

Link to comment
Share on other sites

Dla Gracji wpłynęło 20 zł od seramarias- bardzo dziękuje:)

Rozmawiałam z Kasią, suni powoli kończy się cieczką, więc tak za 2 tygodnie zrobimy USG by zobaczyć czy nie mamy wielopaku;)  :)

i pierwsze ogłoszenie Gracji na Katowice:

https://www.olx.pl/oferta/piekna-gracja-z-ufnoscia-spoglada-w-przyszlosc-wypatrujac-domu-CID103-IDsp4XW.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...