Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

A ja o niespodziance nic nie pisalam, bo choc z panem rozmawialam wiele razy, to aby podjac decyzje rodzina musiala przejsc wizyte pa.

Wizyte robila dzisiaj elik,  i juz wiem, ze Gwiazdka moze zamieszkac u swojej rodziny. 

Pan z zona mieszka w Krakowie w bloku na I pietrze. 

Teraz szukam transportu, bo Gwiazdke trzeba odebrac od kikou i zawiezc do Krakowa. Pan zobowiazal sie pokryc koszty transpirtu. Ale to na pewno bedzie sporo. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Z powodu braku czasu dawno nie zaglądałam do Gwiazdeczki. Bardzo się cieszę, że wreszcie ktoś dał jej szansę. A skoro elik była na wizycie i dała zielone światło, to na pewno jest to super dom!!!! Trzymam kciuki za przeprowadzkę!!! 

Gabi kochana, dziękuję za zaufanie :) No cóż, może tak super to nie, ale dobry dom, gdzie było już sporo psiaków, bo pan za 4 m-ce odchodzi na emeryturę, pani młodsza o około 10 lat. Państwo celowo wybierają starsze sunie. Poprzednie psiaki żyły z nimi do późnego wieku, gdy zachodziła taka potrzeba, były leczone. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i jest wystarczająco duże, jak na dwoje ludzi i psa :)  Państwo od wielu lat są w związku partnerskim. Mają dorosłe dzieci, które mieszkają osobno. Pan wspominał, że w razie zgody na adopcję jest skłonny pokryć koszty transportu. Pan miał obawy, czy Gwiazdeczka jest nauczona chodzić po schodach. Zadzwoniłam do kikou i zapytałam o to. Kikou stwierdziła, że nie ma potrzeby, żeby Gwiazdeczka często chodziła po schodach,. ale nie stanowią one dla suni problemu. Telefon ustawiłam na głośnomówiący więc państwo słyszeli odpowiedź.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Gabi kochana, dziękuję za zaufanie :) No cóż, może tak super to nie, ale dobry dom, gdzie było już sporo psiaków, bo pan za 4 m-ce odchodzi na emeryturę, pani młodsza o około 10 lat. Państwo celowo wybierają starsze sunie. Poprzednie psiaki żyły z nimi do późnego wieku, gdy zachodziła taka potrzeba, były leczone. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i jest wystarczająco duże, jak na dwoje ludzi i psa :)  Państwo od wielu lat są w związku partnerskim. Mają dorosłe dzieci, które mieszkają osobno. Pan wspominał, że w razie zgody na adopcję jest skłonny pokryć koszty transportu.

Czyli zapowiada się całkiem nieźle!!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Czyli zapowiada się całkiem nieźle!!!

Zacytowałaś Gabrysiu zanim skończyłam edytowanie postu :)

Tak państwo oceniłam pozytywnie. Gwiazdeczka będzie miała w nich dobrych opiekunów :) Lepszy dla Gwiazdeczki byłby parter, ale I piętro to nie tak wysoko, a poza tym będzie miała okazję odchudzić się, co wyjdzie jej na dobre :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Gabi kochana, dziękuję za zaufanie :) No cóż, może tak super to nie, ale dobry dom, gdzie było już sporo psiaków, bo pan za 4 m-ce odchodzi na emeryturę, pani młodsza o około 10 lat. Państwo celowo wybierają starsze sunie. Poprzednie psiaki żyły z nimi do późnego wieku, gdy zachodziła taka potrzeba, były leczone. Mieszkanie znajduje się na I piętrze i jest wystarczająco duże, jak na dwoje ludzi i psa :)  Państwo od wielu lat są w związku partnerskim. Mają dorosłe dzieci, które mieszkają osobno. Pan wspominał, że w razie zgody na adopcję jest skłonny pokryć koszty transportu. Pan miał obawy, czy Gwiazdeczka jest nauczona chodzić po schodach. Zadzwoniłam do kikou i zapytałam o to. Kikou stwierdziła, że nie ma potrzeby, żeby Gwiazdeczka często chodziła po schodach,. ale nie stanowią one dla suni problemu. Telefon ustawiłam na głośnomówiący więc państwo słyszeli odpowiedź.

Eliczku. - jeszcze raz dziekuje za zrobienie wizyty dla Gwiazdki   :)

Od kikou wiem, ze ze schodami to moze problemu nie ma, ale Gwiazdka boi sie smyczy. Poprosilam kikou, by przez najblizsze dni potrenowapa z Gwiazdka wchodzenie po schodach na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Eliczku. - jeszcze raz dziekuje za zrobienie wizyty dla Gwiazdki   :)

Od kikou wiem, ze ze schodami to moze problemu nie ma, ale Gwiazdka boi sie smyczy. Poprosilam kikou, by przez najblizsze dni potrenowapa z Gwiazdka wchodzenie po schodach na smyczy.

O kurcze, to kikou dopiero teraz o tym mówi?   Przecież Gwiazdeczka była wystarczająco długo w hoteliku, żeby mogła ją przyzwyczaić do smyczy.  Myślę, że Pan powinien o tym wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

O kurcze, to kikou dopiero teraz o tym mówi?   Przecież Gwiazdeczka była wystarczająco długo w hoteliku, żeby mogła ją przyzwyczaić do smyczy.  Myślę, że Pan powinien o tym wiedzieć.

U kikou chyba nie ma schodow, tak mi sie wydaje. Ona starala sie wchodzic z Gwiazdka po schodach do jakiejs budki za domem.

Kasia na spacery z psami nie chodzi. One maja klapke w drzwiach i wychodza sobie kiedy chca. 

Bede dzisiaj rozmawiac z Panem, to oczywiście powiem o smyczy.

Ale juz mowilam o tej sytuacji, ze tam w hoteliku nie ma wyjsc na spacery, bo psy stare i dementywne, a ktore mlodsze i kumate, to korzystaja wlasnie z tej klapki.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Dzisiaj po południu jadę na wizytę PA dla Gwiazdeczki. Chciałabym, aby zamieszkała w moim mieście, bo mogłabym ją czasem odwiedzić.

Pan wydaje mi się być bajkopisarzem, ale co będzie pokaże wizyta.

 

hura.gifI ja bym ,bardzo chciała ,żeby Gwizdunia ,zamieszkała w pięknym Krakowie, blisko Ciebie ,Elu :)  ale wiadomość... aż mi dech zaparło!

Dnia 27.01.2019 o 07:56, Nesiowata napisał:

Aniołku - życzymy Ci takiego normalnego telefonu od człowieka, który patrzy i potrafi czytać.

I spełniło się!hura.gif

Dnia 25.01.2019 o 18:47, ewu napisał:

A ja wierzę,że Gwiazdka znajdzie dom. Doczekała się pomocy, tyle osób ją pokochało.

Wiara czyni cuda!  prawda?  prawda! oczko.gif

15 godzin temu, Gabi79 napisał:

Z powodu braku czasu dawno nie zaglądałam do Gwiazdeczki. Bardzo się cieszę, że wreszcie ktoś dał jej szansę. A skoro elik była na wizycie i dała zielone światło, to na pewno jest to super dom!!!! Trzymam kciuki za przeprowadzkę!!! 

Też ,tak uważam Gabi! :) długo nasza Gwiazdunia czekała ale się doczekała! serduszka2.gif

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

MALWA, coś już wiadomo z transportem?
Mogłabym ew. dodać post na transportowym na grupie na FB.

We czwartek od kikou mąż Sunia2000 zabiera pieska slepaczka i zawozi do Wrocławia do kliniki. Gwiazdka może zabrać się z nimi. We Wrocławiu Gwiazdkę przejmie najprawdopodobniej Magda Ulvehin.   Z Wrocławia trzeba przewieźć Gwiazdke do Krakowa. Jutro zapytam o taką możliwość Anecik.  Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy........

Dam oczywiście znać czy mąż Anecik mógłby pojechać do Wrocławia po Gwiazdkę i przewieźć ją do Krakowa.

Tylko póki co nie odzywa się pan chętny na adopcje. Dzwoniłam, nie odbiera. Napisałam sms z prośbą o kontakt, zero odpowiedzi. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, elik wczoraj trafiła do szpitala (w zwiazku z wypadkiem ze zeszłego tygodnia), wiem, ze wrocila do domu i do czwartku ma czekać na decyzję lekarzy co dalej z jej złamaniem.

Chcialam tylko prosić, by osoby, ktore ostatnio wypłaciły deklaracje, a które jeszcze tu nie zostaly uwzględnione nie denerwowaly się. Nie zapiminamy o rozliczeniu, ale niestety elik z uwagi na swój stan, chodzenie po lekarzach i wykonywanie różnych badań  musi się zająć teraz sobą. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Kochani, elik wczoraj trafiła do szpitala (w zwiazku z wypadkiem ze zeszłego tygodnia), wiem, ze wrocila do domu i do czwartku ma czekać na decyzję lekarzy co dalej z jej złamaniem.

Chcialam tylko prosić, by osoby, ktore ostatnio wypłaciły deklaracje, a które jeszcze tu nie zostaly uwzględnione nie denerwowaly się. Nie zapiminamy o rozliczeniu, ale niestety elik z uwagi na swój stan, chodzenie po lekarzach i wykonywanie różnych badań  musi się zająć teraz sobą. 

 

O Matuniu!... wszystkie ciepłe myśli płyną do Eliczka prosi.gif

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Chciałabym te informację wkleić jeszcze na wątku Ajki i Luny, ale niestety jestem w Przychodni na zabiegach, korzystam z komórki i nie umiem skopiować i wkleić.....buuuuuu

Wkleję , spokojnie :)   ... czy mamy się martwić ,że pan nie odbiera telefonu??

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

O Matuniu!... wszystkie ciepłe myśli płyną do Eliczka prosi.gif

Wkleję , spokojnie :)   ... czy mamy się martwić ,że pan nie odbiera telefonu??

Dziękuję Aniu za wkejenie wiadomości na wskazanych wątkach. 

Condo Pana to nadal nie odbiera telefonu.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...