Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, anica napisał:

Ale jej dobrze! jak widzę takie foty....  dziub mi się sam uśmiecha!serduszka2.gif

Do jednych psiaków los się uśmiechnie, a inne.... 

Dzisiaj mam jakiś fatalny dzień :(    Myślę o tych, które nie miały tyle szczęścia co te, które zabieramy ze schronów   1070726575_pacz1.gif.5d1ec6dd60c853cf36f2f8edb5870490.gif   Może to te morzy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Do jednych psiaków los się uśmiechnie, a inne.... 

Dzisiaj mam jakiś fatalny dzień :(    Myślę o tych, które nie miały tyle szczęścia co te, które zabieramy ze schronów   1070726575_pacz1.gif.5d1ec6dd60c853cf36f2f8edb5870490.gif   Może to te morzy.

Elik - trochę optymizmu, nie da się żyć w ciągłym stresie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, od wczoraj mialam o Gwiazdke 4 telefony........ i  wszyscy chca delmatynczyka ....

I wszyscy twierdza, ze tak jest napisane w ogloszeniu.....

No nic, trzeba to zmienic,  bo ludzie czytaja nazwe, tytul ogloszenia i juz mysla, ze chcemy delmatynczyka oddac.

Ale najwazniejsze, to dlaczego za darmo, co z nim nie tak, ze za darmo. Sam pies nie jest tu wcale istotny........przykre to.

Niestety wszystkich przebil pan, ktory dzwonil dzisiaj po poludniu.... Zapytal co to za pies i oczywiscie dlaczego za darmo.  W trakcie moich wyjasnien mi przerwal, i powiedzial, ze takiego psa  (?) to nie chce.

Pan potrzebuje psa do hodowli. 

Coz, Gwiazdka jest wysterylizowana, to chyba juz wybrakowana.......

Moze jestem naiwna, ake wierze, ze gdzies jest dom dla Gwiazdki, ze komus wpadnie w oko, a moze i glebiej do serducha, ze ujrzy w niej jej urode, a nastepnie cudowny charakter.  Ze ktos jeszcze pokocha te psine......

A tu taki pan hodowca nawet nie zapytal jaka ona jest i w jakich warunkach zyje....ech...

Musialam sie wygadac, bo tak mnie to meczy, ze mnie chyba szlag trafi....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

A tu taki pan hodowca nawet nie zapytal jaka ona jest i w jakich warunkach zyje....ech...

Musialam sie wygadac, bo tak mnie to meczy, ze mnie chyba szlag trafi....

Bo dla sporej grupy hodowców, pies to narzędzie do robienia pieniędzy!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2019 o 10:40, elik napisał:

Do jednych psiaków los się uśmiechnie, a inne.... 

Dzisiaj mam jakiś fatalny dzień :(    Myślę o tych, które nie miały tyle szczęścia co te, które zabieramy ze schronów   1070726575_pacz1.gif.5d1ec6dd60c853cf36f2f8edb5870490.gif   Może to te morzy.

Elu kochana zawsze mi dodawałaś siły swoją pogodą ducha i mądrymi radami.

Link to comment
Share on other sites

O masz, przepraszam. To ja jestem sprawcą zamieszania :D a to dlatego, że w tytule dodałam żartobliwe "dalmatyńczyk śląski" i dopiero w tekście napisałam, że Gwiazdka to cudowny kundelek. Tutaj można podejrzeć jak to wygląda, a co ludzie czytają :) (albo i nie czytają).

Ale może jednak ktoś właściwy zajrzy na ogłoszenie...? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2019 o 10:40, elik napisał:

Do jednych psiaków los się uśmiechnie, a inne.... 

Dzisiaj mam jakiś fatalny dzień :(    Myślę o tych, które nie miały tyle szczęścia co te, które zabieramy ze schronów   1070726575_pacz1.gif.5d1ec6dd60c853cf36f2f8edb5870490.gif   Może to te morzy.

Podobnie jak u mnie ,Elu!  nieustająco myślę ... jak przekonywać ludzi ,żeby pokochali zwierzęta! psy, koty, ptaki... wszystko co nas otacza!.  najwięcej racji widzę w radach , naszej Sowy! może postaram się zacytować co zapamiętałam...Rozmawiając z ludźmi o wsparciu ,pomocy dla zwierząt , nie uciekajcie się do dobrego serca, miłosierdzia ,wspaniałomyślności czy człowieczeństwa, rozmawiajcie jakimi są dobrymi przyjaciółmi! jak bardzo są pomocni, użyteczni dla człowieka! jaka jest z nich wielka korzyść... ponieważ nasza Sowa jest dla mnie wielkim autorytetem i to nie tylko jako znawca psich zachowań! ale również cenię sobie wielką mądrość życiową ,po zastanowieniu się nad tym co powiedziała, staram się wprawdzie od niedawna, ale tak przekonywać ludzi ,do naszych 'Braci mniejszych'  może zacznijmy pisać o tym czym pies, chyba na razie najbardziej mówimy o psach! może przysłużyć się człowiekowi , może urodzi się fajny temat, który później można wykorzystywać w różnych wersjach np w ogłoszeniach? np  Pies jest najwierniejszym przyjacielem! kocha bezwarunkowo, towarzysz spacerów, ....

Dnia 24.01.2019 o 19:54, MALWA napisał:

Kochani, od wczoraj mialam o Gwiazdke 4 telefony........ i  wszyscy chca delmatynczyka ....

I wszyscy twierdza, ze tak jest napisane w ogloszeniu.....

No nic, trzeba to zmienic,  bo ludzie czytaja nazwe, tytul ogloszenia i juz mysla, ze chcemy delmatynczyka oddac.

Ale najwazniejsze, to dlaczego za darmo, co z nim nie tak, ze za darmo. Sam pies nie jest tu wcale istotny........przykre to.

Niestety wszystkich przebil pan, ktory dzwonil dzisiaj po poludniu.... Zapytal co to za pies i oczywiscie dlaczego za darmo.  W trakcie moich wyjasnien mi przerwal, i powiedzial, ze takiego psa  (?) to nie chce.

Pan potrzebuje psa do hodowli. 

Coz, Gwiazdka jest wysterylizowana, to chyba juz wybrakowana.......

Moze jestem naiwna, ake wierze, ze gdzies jest dom dla Gwiazdki, ze komus wpadnie w oko, a moze i glebiej do serducha, ze ujrzy w niej jej urode, a nastepnie cudowny charakter.  Ze ktos jeszcze pokocha te psine......

A tu taki pan hodowca nawet nie zapytal jaka ona jest i w jakich warunkach zyje....ech...

Musialam sie wygadac, bo tak mnie to meczy, ze mnie chyba szlag trafi....

Agnieszko, może trzeba takich ludzi uświadamiać! ... albo przestraszyć!  że trzeba sprawdzić co to jest za hodowla co to traktuje swoje zwierzęta jak rzecz!  że numer telefonu już masz!

jak mówi Sowa

Cytat

Ale można poinformować, że każdy hodowca płaci podatek od hodowli. I że nie wolno sprzedawać szczeniąt, jeśli się nie zarejestruje jako hodowca i nie zapłaci podatku.

  ... no przecież płakać się chce! ...że w końcu jakaś psina trafi w ręce ,takiego człowieka :(

17 godzin temu, ewu napisał:

Elu kochana zawsze mi dodawałaś siły swoją pogodą ducha i mądrymi radami.

Mi też ,Basiu! :)  ja zawsze podziwiam łagodność Eli... niestety ja ,taka nie jestem!...

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

O masz, przepraszam. To ja jestem sprawcą zamieszania :D a to dlatego, że w tytule dodałam żartobliwe "dalmatyńczyk śląski" i dopiero w tekście napisałam, że Gwiazdka to cudowny kundelek. Tutaj można podejrzeć jak to wygląda, a co ludzie czytają :) (albo i nie czytają).

Ale może jednak ktoś właściwy zajrzy na ogłoszenie...? ;)

Ja bym nie zmieniała!  Tysiu ,ogłoszenie jest świetneokok.gif idealnie oddaje Gwiazdeczkę!  przecież ona jest w typie Dalmatyńczyka! aże Śląski ,to tylko dodaje jej uroku!;)  i tak przecież oddamy ją do domku , który na nią zasłuży! innej opcji nie ma! są miłośnicy takiej rasy i na pewno ,tacy będą zaglądali do ogłoszenia! właśnie tutaj ,po paru zdaniach można wyczuć ,że to... pseudohodowca! uważam ,że takim trzeba mówić co się o nich myśli! najbardziej z tego jest smutne to ,to  że są tacy ludzie /którzy traktują ,zwierzta rzeczowo / ale dobrze ,że nam się przypominają,  to wzbudza w nas, jeszcze większą ostrożność!  ...a milczenie to przyzwolenie! takie jest moje zdanie! ok2.gif

Ogłoszenie jest naprawdę SUUUUPER!okok.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj po południu jadę na wizytę PA dla Gwiazdeczki. Chciałabym, aby zamieszkała w moim mieście, bo mogłabym ją czasem odwiedzić.

Pan wydaje mi się być bajkopisarzem, ale co będzie pokaże wizyta.

 

A to niespodzianka!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Dzisiaj po południu jadę na wizytę PA dla Gwiazdeczki. Chciałabym, aby zamieszkała w moim mieście, bo mogłabym ją czasem odwiedzić.

Pan wydaje mi się być bajkopisarzem, ale co będzie pokaże wizyta.

 

Ale niespodzianka! Dwa razy czytałam, by się upewnić, że dobrze widzę :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...