Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

7 godzin temu, MALWA napisał:

Elik- a czy otrzymalas od kikou rachunek za pobyt Gwiazdki w styczniu ?

Zaskoczyłaś mnie tym pytaniem, bo uświadomiłam sobie, że za Gwiazdkę nie płaciłam za hotel. Przestraszyłam się, że może dostałam, ale przez przeoczenie wylądował w koszu. Sprawdziłam w poczcie, a na szczęście kosza nie opróżniałam od 28.01. (88 stron) i nie znalazłam rachunku na Gwiazdkę. Są rachunki tylko za Nelę. Chyba trzeba przypomnieć kikou, że nie wystawiła nam rachunku za Gwiazdkę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj mała - dobrego dnia dzisiaj.

Witaj Nesiowata :)  Miłego weekendu Ci razem z Gwiazdeczką życzymy

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, nasza Gwiazdko. happy.gif 

Czekamy z nadzieją na telefony... Dobrej soboty. happy.gif 

Dzień Dobry Elisabeta  :) Ach te telefony :(  Przydałby się choć jeden, ale z tego właściwego domku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, seramarias napisał:

No nie może być, żeby taka piękność, taka psia poczciwość została niezauważona. No nie dowidzi ten DS czy co ? Toż to psi ideał, samo dobro  na czterech łapkach. Może trzeba jeszcze lepsze foty wrzucić coby się wzrok wyostrzył i ktoś dostrzegł kluseczkę. 

Witaj seramarias  :) Miło jest nam widzieć nowych gości. Zapraszamy do Gwiazdeczki częściej  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, nasza Gwiazdko. happy.gif 

Czekamy z nadzieją na telefony... Dobrej soboty. happy.gif 

... wystarczy ,żeby zadzwonił TEN telefon!mruga.gif

To musi być najlepszy domek w świecie! tylko taki zasługuje na Gwiazdunię, nawet ...  w myślach potrafi czytać nasza Gwiazdeczka ma wspaniałe wyczucie chwili! byłam z nią tylko kilka godzin, była ze mną w pracy, na zapleczu , za każdym razem jak tylko weszłam i miałam chwilę to się witała ,wijąc się cała w pląsach, pooopką kręciła w szalonym tempie jak tylko pojawiałam się w polu jej widzenia, domagała się mizianka i głasków ale jak tylko kiwnęłam głową.. nie teraz! zrywała się z kocyka , pokręciła pooopką i wracała na posłanie... jakby rozumiała!... a przecież znałyśmy się tak króciutko... sunia musi znaleźć domek , który ją doceniprosze.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cytat
1 godzinę temu, elik napisał:

Witaj seramarias  :) Miło jest nam widzieć nowych gości. Zapraszamy do Gwiazdeczki częściej  :)

 

Zaglądam codziennie :) No, ale teraz jak przeczytałam, że nikt o psinkę nie pyta to nie mogłam się nie odezwać.  Najwidoczniej ten jeden, jedyny najlepszy na świecie domek jeszcze nie widział ogłoszenia Gwiazdeczki kluseczki. Trzeba go ściągnąć dobrymi myślami :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Zaskoczyłaś mnie tym pytaniem, bo uświadomiłam sobie, że za Gwiazdkę nie płaciłam za hotel. Przestraszyłam się, że może dostałam, ale przez przeoczenie wylądował w koszu. Sprawdziłam w poczcie, a na szczęście kosza nie opróżniałam od 28.01. (88 stron) i nie znalazłam rachunku na Gwiazdkę. Są rachunki tylko za Nelę. Chyba trzeba przypomnieć kikou, że nie wystawiła nam rachunku za Gwiazdkę.

 

Przypomniałam - kikou wystawi rachunek po pełnym miesięcznym hotelowaniu. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2018 o 19:42, MALWA napisał:

 

Kasia napisała mi, że za pobyt Gwiazdki będzie 240 zł, a nie jak pisała wcześniej 260 zł.

Zmiana ceny stąd, że Gwiazdka jest ciut niższa/mniejsza niż Nela.

 

Miesieczny koszt hotelikowania wynosi  240 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...