Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Jestem, jestem, Eliku. happy.gif Przed świtem nie zdążyłam zajrzeć do Gwiazdki, a teraz właśnie zachwycałam się tym, co napisała, Anica... 

23 godziny temu, anica napisał:

... wystarczy ,żeby zadzwonił TEN telefon!mruga.gif

To musi być najlepszy domek w świecie! tylko taki zasługuje na Gwiazdunię, nawet ...  w myślach potrafi czytać nasza Gwiazdeczka ma wspaniałe wyczucie chwili! byłam z nią tylko kilka godzin, była ze mną w pracy, na zapleczu , za każdym razem jak tylko weszłam i miałam chwilę to się witała ,wijąc się cała w pląsach, pooopką kręciła w szalonym tempie jak tylko pojawiałam się w polu jej widzenia, domagała się mizianka i głasków ale jak tylko kiwnęłam głową.. nie teraz! zrywała się z kocyka , pokręciła pooopką i wracała na posłanie... jakby rozumiała!... a przecież znałyśmy się tak króciutko... sunia musi znaleźć domek , który ją doceniprosze.gif

Piękne... Kochana Gwiazdeczka. 0heart.gif 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Elisabeta napisał:

Jestem, jestem, Eliku. happy.gif Przed świtem nie zdążyłam zajrzeć do Gwiazdki, a teraz właśnie zachwycałam się tym, co napisała, Anica... 

Piękne... Kochana Gwiazdeczka. 0heart.gif 

Taaak, mi ten tekst też bardzo się podoba :)  Naładowany emocjami, empatią... uczuciem     5a7ff9047508a_serce9bijce.gif.bb5305ce71a76b960aad85841dd00e29.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, nasza Gwiazdko. happy.gif Spokojnego poniedziałku dla Wszystkich. happy.gif 

.. to dobre życzenia! bardzo Dobre! niech będzie Spokojny!oczko.gif  

 

Dnia 11.02.2018 o 09:04, elik napisał:

Taaak, mi ten tekst też bardzo się podoba :)  Naładowany emocjami, empatią... uczuciem     5a7ff9047508a_serce9bijce.gif.bb5305ce71a76b960aad85841dd00e29.gif

Eluniu, gdybyś ,poznała Gwiazdunię też byś tak napisała!  ta sunia potrafi w kilka chwil ,chwycić za serducho, chyba najbardziej trafnie ujęła to Basia .. to chodząca miłość!  nawet Magda jak ją wiozła do Kikou, a jest ona bardzo... rzeczowa?! nie znajduję słowa!  zadzwoniła do mnie i prosiła... ogłaszajcie ją jak najszybciej! sunia jest gotowa do kochania do adopcji na już!  jest niesamowita z tym pragnieniem miłości!!!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry piękna Gwiazdeczko - czy widzisz jeszcze śnieg za oknem?

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Gwiazdko. happy.gif

24 minuty temu, anica napisał:

I ja przywitam nowy dzionek z Wami biggrin.gif

. . .

 

Witajcie kochane Gwiazdeczki :)    Miłego dnia Wam życzę :)

5a829f0215a4c_nawtorek2.jpg.364697b02b63a8df432b4cbeb46f4fbd.jpg

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, anica napisał:

. . .

jak stoimy z finansami Gwiazduni? 

Nasza kochana Gwiazdeczka ma na koncie 918,00 zł z tym, że poza kosztami transportu za nic jeszcze nie płaciliśmy.

W najbliższą sobotę czeka ją wizyta u weta. Bardzo jestem ciekawa, co wet powie o naszej piękności. Na pewno trzeba zrobić badanie krwi, żebyśmy wiedziały czy i jeśli tak, to jak, odbił się na zdrowiu suni długotrwały pobyt w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ,że są pieniążki na opłaty :) przynajmniej na razie, spytałam bo chciałam szybciutko rozliczyć kalendarze i zrobić przelew na konto Gwiazduni, Eluniu czy Ty jesteś również skarbnikiem?

... mam nadzieję ,że weci zainteresują się tymi jej 'krzywymi' łapkami!  ja myślałam ,że to 'taka' jej uroda?!   niestety Magda zwróciła uwagę , że to są problemy z układem kostnym?/złe odżywianie/  może być problem z poruszaniem?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, anica napisał:

Dobrze ,że są pieniążki na opłaty :) przynajmniej na razie, spytałam bo chciałam szybciutko rozliczyć kalendarze i zrobić przelew na konto Gwiazduni, Eluniu czy Ty jesteś również skarbnikiem?

... mam nadzieję ,że weci zainteresują się tymi jej 'krzywymi' łapkami!  ja myślałam ,że to 'taka' jej uroda?!   niestety Magda zwróciła uwagę , że to są problemy z układem kostnym?/złe odżywianie/  może być problem z poruszaniem?

Dobrze Aniu, że poruszyłaś tę kwestię. Ani MALWA, ani ja nie widziałyśmy Gwiazdeczki w realu więc nie wiemy, że ma krzywe łapeńki, a chyba dobrze, żeby wet zainteresował się łapeczkami Gwiazdeczki. Może jeszcze da się coś temu zaradzić, choćby w części. To prawda, że jest to zadawnione, ale może... W każdym bądź razie na pewno trzeba sprawdzić, żeby ewentualnie zapobiec dalszej deformacji i być może wynikającym z tego problemom.

Link to comment
Share on other sites

I może jeszcze wkleję z bazarku kalendarzowego, tak na wszelki...

Malwa, kochana jak tu będziesz to zajrzyj ,proszę na bazarek Kalendarzowy, źle policzyłam, porto za wysyłkę kalendarza :)

Zrobiłam wstępne podliczenie/ sprawdzę jeszcze raz/  że uzbierało się dla Gwiazduni 165,oozł , ja mogłabym już przelać  pieniążki dla Gwiazdeczki, niewiele to , ale mogą być już potrzebne, tylko poproszę dane do przelewu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...