Jump to content
Dogomania

~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)


Recommended Posts

Dnia 10.06.2017 o 22:14, mari23 napisał:

Dogo - Małgosiom :)

31590ea9f24b.jpg

DZIĘKUJEMY!

Dnia 10.06.2017 o 23:25, auraa napisał:

Przyłączam sie do życzeń :) Wszystkiego Najlepszego!!!

Dzięki serdeczne!

Dnia 12.06.2017 o 10:42, Mattilu napisał:

To ja z dwudniowym opóźnieniem też składam dogomaniackim Małgosiom życzenia samych przyjemnych niespodzianek i dużo zdrowia!

Dziekujemy bardzo!

Dnia 14.06.2017 o 08:19, irenas napisał:

Ciekawe jak tam Malagosowi na wakacjach. Pogodę to ma nieszczególną, niestety, ale mam nadzieję, że humor mimo wszystko dopisuje.

Juz o w domku od poniedziałku :) Było bardzo fajnie - las, mały basen w Ośrodku, całodzienne wyżywienie (bardzo smaczne) :)

Dnia 18.06.2017 o 21:17, Kejciu napisał:

Poproszę o numer konta chciałabym rozliczyć bazarek dla Majusi

Skromne 20 zł z grosikami

 

 

 

 

Bardzo dziekuję, już podaję na pw :)

15 godzin temu, Mattilu napisał:

Co tam u Papilonka?

Wszystko dobrze :)

Tomek poradził sobie z całą piątką psiaków. Nie gotował im, ale od czego są puszki i suche. Radość psów po moim powrocie - nie do opisania! Wszystkie chciał być pierwsze, wszystkie garnęły się do rąk, a Majeczka warczeniem i podskubywaniem odganiała Dianę. Ale ta sobie z tego nic nie robi, bardzo się zaprzyjaźniły.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nasz seter też starał się schować za sedesem, kiedy grzmiało. Co dosyć komicznie wyglądało, zważywszy na gabaryty. A teraz wataha podchodzi do burzy w miarę spokojnie. Pojawia się tylko lekki niepokój, ale ponieważ pańcia w ogóle nie reaguje (no, najwyżej wyłączy to i owo z prądu) to i piesy się nie podniecają niezdrowo. Juka na początku dostawała lekkiego przyspieszenia. Teraz jest lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Majeczka uwielbia spać w szafie. I to w bieliźniarce, na dolnej półce, gdzie sobie trzymam koszule nocne i piżamy. Dziś po porannym spacerze była tak ubłocona, mokra, brudna, ze zamknęłam jej przed nosem naszą sypialnię. Ale za chwilę pod drzwiami do pokoju stanęła Zulka, bo to jej miejsce do spania, jej azyl...to musiałam otworzyć drzwi. Wyobrażam sobie te moje piżamki po pobycie na nich Majeczki, he, he!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...