Jump to content
Dogomania

~Śliczna Majeczka, ZOSTAJE W NASZEJ RODZINIE :)


Recommended Posts

Nie, to nie jest dobry pomysł - są wakacje i chłopak z gminy, który wozi dzieci niepełnosprawne do szkoły do Makowa ma teraz luz, moze zawieźć psa. Tyle, zę trzeba mu nakazać. Przypominam i przypominam, ale...

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, konfirm31 napisał:

Kojcowa ma zaklepany domek? Może poprosimy Irenkę o podwózkę(mogę z Nią jechać) , a TZ by został z psami - Max źle toleruje zamknięcie na działce. 

Tylko czy Gmina nie przyzwyczai się zbytnio do tych podwózek? 

A niech się przyzwyczaja! To kiedy mam jechać i gdzie?

Link to comment
Share on other sites

Na razie to ja mam wyjazd na wakacje na głowie :) Zaraz przypomnę wójtowi o tej kojcowej czarnulce.

a to nasza niunia-Majunia. Letni wieczór i moje psiątka po spacerku wracają do domu (swoją drogą, nie pamiętam takiego lipca, zeby któraś noc z kolei była o temperaturze 8 - 9 stopni)

 

14.jpg

15.jpg

16.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A mnie nie było w domu 3 dni - pięćdziesiąta rocznica ślubu moich kuzynostwa. Wyobrażacie sobie taką wytrwałość? - i zapsienie strasznie się stęskniło. Nie opuszcza mnie ani na moment i nie spuszcza z oka. 

A co do temperatury - nie narzekajcie: w Olsztynie wczoraj albo przedwczoraj w nocy miało być + 5 stopni Celsjusza! Na takie kłopoty polecam elektryczną kołdrę. Nocny chłód mi niestraszny.

Link to comment
Share on other sites

Ja wcale nie narzekam, lubię taką pogodę:)

Ale od jutra - proszę o kilka dni słonecznych, bo mam urlopik! Zjeżdżamy się jutro całą załogą 16 osób w Zwierzyńcu.  I zwiedzanie Zamościa w niedzielę, i pływanie po wieprzu od poniedziałku!

to ja poproszę o słoneczko :)

Tomek kolejny raz zostanie na gospodarstwie. 5 psów i On jeden... Ale da radę :)

A sunia czarnulka umówiona w Ostrołęce na wtorek na 10.00, będzie zawieziona i przywieziona.

Z bazarku Kejciu wpłynęło 20,20 zł dla Majusi - dziękujemy! Będzie jak znalazł na smaczki dla łasuszka :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęć jest multum - grupa to 14 osób, w tym 3 dzieci, każdy w sumie z innej części Polski :) Trzon grupy to przyjaciele ze studiów w Olsztynie z klubu wędrownego. Trzymają się już 40 lat razem, przybyły dzieci, i dzieci dzieci :), przyjaciele itp. Ja dołączyłam 6 lat temu do nich. Być może pojadę tez w Bieszczady, bo zawsze też grupa (skład bardzo zmienny) jeździ na wędrówki pod koniec września.

Wieprz śliczny, 3 razy pływaliśmy na różnych odcinkach, i raz po Tanwi. Rewelacja!

W międzyczasie zwiedziliśmy Zwierzyniec, Szczebrzeszyn, Zamość, Guciów, szumy na Tanwi, Bukowa Górę, sztolnie po wydobywaniu kamieni.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za informację. Znaczy się kolejne miejsce do zwiedzenia. A co jadłaś na obiadek, reklamują się, że serwują tradycyjną kuchnię. Ja ostatnio zabrałam polską i zagraniczną rodzinę do Pazibrody (informację o niej mam od Ciebie i Krysi. I bardzo za ten cynk dziękuję). Było bardzo fajnie, tylko te porcje... Czteroosobowa rodzina by się na jednej wyżywiła. Przyszła do nas amerykańska moda. Mnie to odstrasza od jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, malagos napisał:

Do skosztowania była zupa z pokrzyw (część naszej grupy zamówiła ją i ponoć była zadowolona), żurek  z kiełbasa i kostkami białego sera. Ale ja wzięłam karkóweczkę i piwo ciemne do popicia.

Popieram Cię, Malagosku. Ciemne piwo i karkóweczka... Mniam!

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, irenas napisał:

Malagosie, jak zdrowie? Już wszystko dobrze?

Juz wszystko dobrze :) \

dziś po urlopie pierwszy dzień w pracy, zaraz się zabieram za zaległości ...

A Majeczka ma się doskonale. Jedynie ogromnym stresem dla niej jest burza. Chowa się w najdalsze kątki, potem długo nie wychodzi... 

Bardzo, bardzo się waham co do oddania jej. Cudna, ciepła, ufna. Z drugiej strony taki pies jest w 100 proc. adoptowalny i w nowym domu szybko się odnajdzie. A jak jutro trafi się bida, której nikt nie zechce?.... Tylko jak znaleźć dom dla niej, taki na prawdę dobry? Boję się tych rozmów, wizyt, wybierania.

Na razie musze poprosić o wsparcie - chcę kupić Majusi Bravecto, to koszt ok. 80 zł...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...