Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała im dużo... ale dostały o wiele więcej :)


Recommended Posts

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

Niestety, czasami tak bywa z Krakvetem. Dlatego w odwodzie mam Zooexpress (droższy, ale od lat mnie nie zawiódł) i Zooplus, z którym dopiero zaczęłam się zaprzyjaźniać :). 

Ja z Zooplusem zakończyłam przyjaźń i to bardzo szybko.Nie można towaru oddać,zamienić i praktycznie kupić,a jeżeli kupić to za kosmiczną kwotę powyżej 49,00zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Ja z Zooplusem zakończyłam przyjaźń i to bardzo szybko.Nie można towaru oddać,zamienić i praktycznie kupić,a jeżeli kupić to za kosmiczną kwotę powyżej 49,00zł.

Ja wciąż kupuję w zooplusie i nigdy żadnych problemów ze zwrotem, czy reklamacją. We wtorek przyszło zamówienie, 1 paczka była pomylona (inna zawartość), wystarczył 1 telefon do biura w Warszawie i dziś zgłosił się kurier po odbiór paczki do wymiany, a wieczorem dostarczyli paczkę z dobrą zawartością. Kiedyś małe puszeczki Animondy były zgniecione, uszkodzone i upaćkane - po telefonie z reklamacją przysłali dobre. Może teraz zmienili politykę, ale nie mogę im nic zarzucić.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sybil napisał:

Ja wciąż kupuję w zooplusie i nigdy żadnych problemów ze zwrotem, czy reklamacją. We wtorek przyszło zamówienie, 1 paczka była pomylona (inna zawartość), wystarczył 1 telefon do biura w Warszawie i dziś zgłosił się kurier po odbiór paczki do wymiany, a wieczorem dostarczyli paczkę z dobrą zawartością. Kiedyś małe puszeczki Animondy były zgniecione, uszkodzone i upaćkane - po telefonie z reklamacją przysłali dobre. Może teraz zmienili politykę, ale nie mogę im nic zarzucić.

Tak, wszelkie reklamacje tylko telefonicznie - na pisemne odpowiada automat i robią z klienta goopka! :( 
np. oczekiwali, że przyślę im zdjęcie cuchnącej karmy :D naprawdę. Dałam sobie spokój, ale dla innych często zamawiam i nie było, jak do tej pory, uwag.
Moja sunia od dawna wcina Dolinę Noteci i nie muszę bawić się w zamawianie przez Internet ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem wreszcie, przepraszam za nieobecność, ale dopiero wczoraj wieczorem wróciłam do domu z wojaży i nadrabiam zaległości.

Dam chłopcom stałą deklarację w wysokości 100 zł (po 50 na pysia), i jednorazowo "zajączka" z okazji świąt, Renatko przed chwilą poszło 300 zł na psiaczki.

To JUŻ JUTRO!! biedaczki wystraszone już jutro odżyją...

Mocno trzymam kciuki. Mocno.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Usiata napisał:

Jestem wreszcie, przepraszam za nieobecność, ale dopiero wczoraj wieczorem wróciłam do domu z wojaży i nadrabiam zaległości.

Dam chłopcom stałą deklarację w wysokości 100 zł (po 50 na pysia), i jednorazowo "zajączka" z okazji świąt, Renatko przed chwilą poszło 300 zł na psiaczki.

To JUŻ JUTRO!! biedaczki wystraszone już jutro odżyją...

Mocno trzymam kciuki. Mocno.

...buziak.gif

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, sybil napisał:

Ja wciąż kupuję w zooplusie i nigdy żadnych problemów ze zwrotem, czy reklamacją. We wtorek przyszło zamówienie, 1 paczka była pomylona (inna zawartość), wystarczył 1 telefon do biura w Warszawie i dziś zgłosił się kurier po odbiór paczki do wymiany, a wieczorem dostarczyli paczkę z dobrą zawartością. Kiedyś małe puszeczki Animondy były zgniecione, uszkodzone i upaćkane - po telefonie z reklamacją przysłali dobre. Może teraz zmienili politykę, ale nie mogę im nic zarzucić.

 

12 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Tak, wszelkie reklamacje tylko telefonicznie - na pisemne odpowiada automat i robią z klienta goopka! :( 
np. oczekiwali, że przyślę im zdjęcie cuchnącej karmy :D naprawdę. Dałam sobie spokój, ale dla innych często zamawiam i nie było, jak do tej pory, uwag.
Moja sunia od dawna wcina Dolinę Noteci i nie muszę bawić się w zamawianie przez Internet ;)

Kupiłam 3 szt szelek tak aby zakup towaru przekroczył 49,00zł.Okazało się,że jedne z nich są malutkie,poprosiłam o zamianę na większe oczywiście po odesłaniu a także zaproponowałam zwrot kosztu przesyłki.Ostatnia,4 konwersacja brzmiała tak:

Szanowna Pani,  

serdecznie dziękujemy za ponowne skontaktowanie się z nami.

Informujmey z przykrością iż wymiana artykułu reklamowanego przez Panią nie jest możliwa ze względu na wartość towaru któwy jest poniżej 49.00 PLN. Jeśli chciałaby Pani otrzymać artykuł w innym rozmiarze prosimy o złożenie nowego zamówienia.

W przypadku dalszych pytań jesteśmy zawsze do Pani dyspozycji.

Serdeczne pozdrowienia,

Serwis Obsługi Klienta zooplus.pl.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Usiata napisał:

Jestem wreszcie, przepraszam za nieobecność, ale dopiero wczoraj wieczorem wróciłam do domu z wojaży i nadrabiam zaległości.

Dam chłopcom stałą deklarację w wysokości 100 zł (po 50 na pysia), i jednorazowo "zajączka" z okazji świąt, Renatko przed chwilą poszło 300 zł na psiaczki.

To JUŻ JUTRO!! biedaczki wystraszone już jutro odżyją...

Mocno trzymam kciuki. Mocno.

Sciskam sciskam i raduje stokroc za lapenki
  Ciocia Usiata hoho
 ale cudnie ale cuuudnie
 Znalezione obrazy dla zapytania gify wielkanoc
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziwne, od dawna robię zakupy w zooplusie i nie miałam z nimi żadnych problemów. Fakt, nie musiałam niczego zwracać bo dostawałam to co zamawiałam więc takich doświadczeń nie mam. Ale to co dostaję jest w dobrym stanie i moje psy akceptują wszystkie zmakołyki i od czasu do czsu karmę na przekąskę bo na co dzień karmię je naturalnie mięsem z dodatkami. W zooplusie kupuję przysmaki, gryzaki i ew, szelki, smycze, obroże.

Mam nadzieję, że te biedne przestraszone maluchy znajdą wspólny dom. Ja mam już trzy psy w bloku więc na więcej nie mogę sobie pozwolić bo sąsiedzi by mnie pewnie pogonili. Cud, że tolerują mnie z tą trójką.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Usiata napisał:

Jestem wreszcie, przepraszam za nieobecność, ale dopiero wczoraj wieczorem wróciłam do domu z wojaży i nadrabiam zaległości.

Dam chłopcom stałą deklarację w wysokości 100 zł (po 50 na pysia), i jednorazowo "zajączka" z okazji świąt, Renatko przed chwilą poszło 300 zł na psiaczki.

To JUŻ JUTRO!! biedaczki wystraszone już jutro odżyją...

Mocno trzymam kciuki. Mocno.

Ależ wielki ten "zajączek wielkanocny" :)!. Bardzo Ci dziękuję Usiata k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,57_8q_orig.. Pieniążki już na koncie psiaczków.

Zostało jeszcze kilkanaście godzin.

Bardzo jestem ciekawa jakie te ancymonki są.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki od godziny u mnie. Dostały głupiego jasia na drogę, żeby im ubrać szelki i  je spokojnie wynieść z auta. Ale jak dojechały do mnie to już były obudzone, trochę ogłupiałe, braliśmy na smyczy po jednym piesku , rwały się strasznie, w biegu koopa, siku, przerażone, gryzące smycz i chcące ugryźć ale Alfik też się trząsł.  U mnie w domu, w pokoju, Bruno chciał wejść do przesmyku między ścianą a szafą ale nie zmieścił się bo to było kilka cm raptem przestrzeni, więc znalazł sobie miejscówkę między rowerem. I tak został do tej chwili. Alfik jak wszedł do pokoju to sobie znalazł miejsce między ścianą a klatką i odwrócony tyłem tak został. ZOstawiłam je więc w spokoju, żeby odetchnęły. Po kilku minutach Alf zaczął się poruszać po pokoju, a jak otworzyłam drzwi to powoli wyszedł obwąchać przedpokój, próbował nawet merdać ogonem, ale jak go zbliżałam rękę żeby go pogłaskać to warczał. Bruno zaczął patrzeć na mnie bo na samym początku w ogóle nie było z nim kontaktu. Jeśli chodzi o wygląd to Bruno w miarę dobrze, przynajmniej tak z zewnątrz, ale Alfik ma dredy już, i na poopie dredy z koopą, jest bardzo  zarośnięty, chyba więcej w nim kudełków niż ciałka, jakby go obciąć to byłby fajny piesio. Ale wiadomo że narazie żadne zabiegi pielęgnacyjne nie są możliwe, myślałam że jak one uspane to takie lekko przytomne przyjadą do mnie i w razie czego to obetnę dredy z alfikowej poopy, ale teraz to narazie boję się je ruszać. Zastanawia mnie wyraz pyszczka Alfa, nie wiem czy mi się wydaje czy ma jakby taki niedomknięty. No nic muszę iść z nimi po Świętach do weta. Jeszcze raz proszę o dobre myśli dla nas.

 

9bf8948edb85f93agen.jpg

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Super! Bardzo się cieszę, że psiaki już w domku. Teraz dać im odsapnąć po podróży, niech sobie w swoim rytmie poznają mieszkanie.

Onaa, jak będziesz u weta po świętach to może niech wet zrobi porządek przy pupie Alfika, żeby psiak nie miał złych skojarzeń z Tobą?

Trzymam dalej kciuki, i za pieski, i za Ciebie. Mocnooooo  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...