Jump to content
Dogomania

Usiata

Members
 • Posts

  2773
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

Usiata last won the day on September 17 2017

Usiata had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  Psiara od 3 roku życia, obecnie psia mam 11-letniej Lary i 7- letniej Usi adoptowanej z dgmi 4 lata temu
 • Location
  Warszawa Bielany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Usiata's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2k

Reputation

 1. Jestem, po sms'ach Nadziejki. Przepraszam z góry, że nie wcześniej, ale dopiero co godzinę temu wróciłam z pracy, a i tez muszę dalej pracować wieczorem. Od półtora roku uczestniczę w dużym międzynarodowym projekcie i dlatego nie mam czasu na nic, poza 6 godzinami snu na dobę, z czego 2 zarywam uczestnicząc na bieżąco w życiowych sprawach 4 dogomaniaków. Piszę o tym, tylko dlatego, żebyście mieli świadomość, że fizycznie nie jestem w stanie zaangażować się w jakąkolwiek nową pomoc. Tak, po prostu, jestem tylko człowiekiem. Ale ad rem. Poczytałam na wątku. Sylwija, jutro wieczorem do Ciebie zadzwonię, żeby poznać szczegóły, aczkolwiek już teraz wiem, że sytuacja jest na tyle skomplikowana, że wymaga przynajmniej mocnych negocjacji z bankiem. To, o co proszę, już teraz Sylwijo, to żebyś opisała na piśmie (ale nie na wątku), step by step, całą historię kredytu z Deutsche Bankiem, niczego nie ukrywając. Jutro pogadamy, choć już teraz uważam, że jedyną dobrą perspektywą dla Ciebie będzie zainteresowanie Twoją sytuacją człowieka znanego w naszym kraju z działań pro bono na rzecz ludzi w podobnej sytuacji. Jutro porozmawiamy o szczegółach, Sylwijo, bo dziś muszę już zmykać do dalszej pracy. Trzymaj się, kobieto.
 2. Ciociu Nesiowata, specjalnie dla Ciebie, sprzed chwili dosłownie :) Pan Andrzej przysłał fotkę, jak Michaś (wnuczek) troszczy się o Huzia, gdy zabrzmi za oknem :)
 3. Przez to, że jestem ostatnio zarobiona to dopiero dziś dowiedziałam się o wypadku Basi. I choć jest gorąco to zimny pot mnie oblał bo Ona prawie otarła się o śmierć, kurna... aż mi się słabo zrobiło! Basiu...trzymam mocno kciuki...
 4. Dla zainteresowanych proponuję lekturę od początku sprawy, którą tymczasem pozostawię bez komentarza cdn
 5. Empatia jest bezcenna, o czym wszyscy wiemy, i nie każdemu dana z natury :) Dziękuję Kamilo za rozbawienie :D Cegiełkę za 50 zł poprosimy tymczasem :)
 6. Taaa, co prawda, nie wiem, kto takie androny plecie w tym wskazanym wyżej wpisie na fb, ale zdaje się, że ktoś jest nieźle odjechany i już na stałe stracił kontakt z rzeczywistością, przynajmniej w kwestiach spraw sądowych. Osobowość nadaje na falach znanych jedynie sobie i wydaje się, że całkowicie bez związku z logiką, czy jakimkolwiek rozsądnym ludzkim rozumowaniem. Wpis jest z kategorii "Opowieści z Narnii", jednakowoż nie potrafi ująć czytelnika ani stylem, ani narracją, niestety. Padłam ze śmiechu, gdy przeczytałam treść owego wpisu na fb i zamierzałam dokonać tu porównania dwóch wyroków sądowych umarzających WARUNKOWO postępowanie sądowe, aby pokazać palcem, po kolei, manipulacje realiami w tym wpisie na fb, ale pomyślałam, że jeszcze chwilę zaczekam, jak dostanę treść tego wyroku użytkowniczki T. (cierpliwa jestem). Myślę, że po jego wklejeniu, nie będę miała zbyt dużo do pisania, bo kwestie oczywiste będą widoczne czarne na białym :)
 7. Lajkami się wypstrykałam na Canisku, ale jutro obdzielę tę śliczną maliznę, która nas tak pięknie, pozytywnie zaskoczyła *) *) Kochane chucherko dało radę, pięknie się "przyjęło" w nowym domku *) Brawo elik! pięknie wychowałaś Kikunię przez ten rok, gdy u Ciebie była *) a taki strachulec z niej był, oj był, a tu proszę - "polubiłam ludzi i się ich nie bojam, nie nie" *) *)
 8. Laboga! to Canisek trafił do raju, o rany, ależ kochany prozac się doczekał wreszcie! O tym, że Canisek znalazł domek to wiedziałam, bo telefon miałam, ale że to TAAAKIII domek to nie wiedziałam. Heh, i pomyśleć, że to właśnie ta Caniskowa łapka ciut-nie-teges przeważyła o domku! Ależ się cieszę, że ta roześmiana gębusia trafiła do swojego raju, ech, Canisku, wreszcie masz swoją życiową nagrodę, kochany psiaku *)
 9. Do góry, bazareczku mocy, do góryyyyy :) aż się serducho raduje, ile jest jeszcze fajnych, empatycznych ludzi *) *) pięknie Wam d-z-i-ę-k-u-j-ę *) *)
 10. Jestem dziś na chwilę jedynie bo telefon miałam, a Dogomaniakom w potrzebie dla psiaków NIGDY nie odmawiam, jak powszechnie wiadomo :) Mam nadzieję, że od poniedziałku będę już na dłużej na Dogo, a tymczasem napiszę tylko tyle, że czasem w życiu przychodzi taki czas, żeby dobro, które było wysyłane latami na Dogomanii od określonej Dogomaniaczki to do Niej wróciło, po prostu, chociaż szczątkowo. Nie sądzę, żebym musiała komukolwiek na "starym" Dogo przedstawiać CANCER43 :) I uważam, że wszyscy , którym Danusia pomogła na Dogo przez wiele ubiegłych lat, zajrzą tutaj niebawem i wesprą psiaki Danusi w potrzebie :) To w żadnym razie nie jest jałmużna, kochani Dogomaniacy, to jest zwyczajna, ludzka solidarność w potrzebie, zanim będzie za późno i dowiemy się, że wcześniej mogliśmy pomóc choć trochę. Od siebie, na początek, deklaruję cegiełkę 100 zł, poproszę o numer konta.
 11. Przekazałam życzenia dla Rodzinki Huzarka od cioci Nesiowatej *) , a po trzech miutach od rozmowy zapikał mi telefon i oto , proszę, natychmiast przekazuję dalej wszystkim pamiętającym o Huziu :) Huzarek zdrowy, humor mu dopisuje, a Rodzinka nachwalić się go nie może, jaki to cuuudny, kochany psiak, aż telefon się rozgrzewa od tych ciepłych słów :) A ode mnie z życzeniami dla Fanów Huzia wszelkich przyjemności i tylko dobrych ludzi wokół Was
 12. Ja, co prawda, nie wiem, "jak to o wos we wsi godajom", gdyż plotki mnie nie interesują, ale po aktywności kolejnego trolla uważam, że zapewne :) bardzo pomóc "Wom" mogą http://www.arche.krakow.pl/stres.html To tyle z mojej strony, bo jestem okrutnie zajęta. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia niebawem :)
 13. Wiesz, nie zdziwiłoby mnie to wcale, i uważam, że jak na możliwości Topi to już jest prawie wersal. Ale, ale, zajrzyj do tego posta, tam są trzy elementy, na które na pewno zwrócisz uwagę, jak Ciebie znam. Zadzwonię wieczorkiem lub jutro bom teraz zaganiana to pogadamy :)
 14. Bo jak sięgnę pamięcią, to te pozostałe dwie osoby w sprawie hoteliku to się mało udzielały. One mają prywatne akty oskarżenia chyba za pisanie w sprawie Buni?? ale pewna nie jestem
×
×
 • Create New...