Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Kurcze szkoda:(

Pani dzwoniła koło południa. Długo rozmawiałyśmy, mówiłam, że Max interesuje się kotami i że trzeba będzie pilnować. Zaproponowałam też Julkę. Przesłałam linki do galerii Maxa i Julki. Obiecałam zrobić filmiki z testami na koty zarówno Maxa jak i Julki. Wydaje mi się, że Julka by tam bardziej pasowała, bo jest spokojniejsza, łagodniejsza, delikatniejsza. A pani nie ma doświadczenia z psami po przejściach, miała jedynie jednego psa od szczeniaka. Potem pani zadzwoniła, że weszła na naszą stronę i bardzo się jej Kaśka spodobała. No, ale Kaśka do kotów to za duże ryzyko (na nasze wymownie popatrywała...). Powiedziałam, że zrobiłam testy Maxa i Julki i potem prześlę jej filmy. Właśnie przed chwilą wysłałam jej link do filmu Maxa. Max niestety tak jak przypuszczałam kotka chciał hapnąć:(

 

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam takie ogłoszenia Maxa:

https://www.olx.pl/oferta/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-CID103-IDoyMOE.html

https://www.olx.pl/oferta/do-schronu-wrzucili-ucho-ucieli-i-takie-to-zycie-CID103-IDmg5jG.html

Czy ktoś jeszcze robił ogloszenie Owczusiowi? Jeśli tak, to proszę o wrzucenie linku na wątek.

Pani Jola zaproponowała, że będzie udostepniać Maxa na fb, wrzuci też go na inne portale. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Znalazłam takie ogłoszenia Maxa:

https://www.olx.pl/oferta/owczarek-niemiecki-maxiu-zwany-owczusiem-CID103-IDoyMOE.html

https://www.olx.pl/oferta/do-schronu-wrzucili-ucho-ucieli-i-takie-to-zycie-CID103-IDmg5jG.html

Czy ktoś jeszcze robił ogloszenie Owczusiowi? Jeśli tak, to proszę o wrzucenie linku na wątek.

Pani Jola zaproponowała, że będzie udostepniać Maxa na fb, wrzuci też go na inne portale. 

I ja mu zrobiłam. Było ponad 2.500odsþon, 17 pobrań telefonu i....nic  :(((. Przed chwilą je aktywowałam, statystykę wyczyściłam

https://www.olx.pl/oferta/max-w-typie-owczarka-szuka-domu-CID103-IDmwq2I.html

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

I ja mu zrobiłam. Było ponad 2.500odsþon, 17 pobrań telefonu i....nic  :(((. Przed chwilą je aktywowałam, statystykę wyczyściłam

Super! Jeśli trzeba pieniążki zwrócić za wyróżnienie, pisz proszę!! Ogłoszenia trzeba wyróżniać i odświeżać, bo inaczej"giną", ludzie nie sprawdzają 30 czy 40 strony.....

Link to comment
Share on other sites

Dostałam odpowiedź od pani na maila:

Cytat

Dobry wieczór,

wielka szkoda :( Pomyślę jeszcze o Julce, choć przyznam szczerze, że to Max od razu skradł moje serce, ale muszę mieć na względzie również dobro moich kociaków. Przemyślę sobie jeszcze kwestię adopcji Julki przez weekend i po weekendzie dam odpowiedź, widać, ze sunia jest łagodna. Czy możemy się tak umówić?

Pozdrawiam serdecznie,

 

Link to comment
Share on other sites

Zachowanie Maksia nie koniecznie musi oznaczać, że zrobi kotu krzywdę. Mój nie żyjący już Binguś zachowywał się podobnie, a nawet gorzej, bo gonił za kotami, a jak przygarnęłam na DT kotkę z działki, to nic złego jej nie zrobił. Lubił chodzić za nią z nosem przy jej pupie, ale żadnych złych zapędów z jego strony nie było.

 

Przelałam wczoraj na konto Maksia 25,00 zł z bazarku. Proszę o potwierdzenie na wątku, gdy wpłynie na konto.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Zachowanie Maksia nie koniecznie musi oznaczać, że zrobi kotu krzywdę. Mój nie żyjący już Binguś zachowywał się podobnie, a nawet gorzej, bo gonił za kotami, a jak przygarnęłam na DT kotkę z działki, to nic złego jej nie zrobił. Lubił chodzić za nią z nosem przy jej pupie, ale żadnych złych zapędów z jego strony nie było.

eliku, z moim Kazankiem jest podobnie...Na dworze i obce kotki chce popędzić, Maurycego nie ruszy!!! A to malamut przecież...

Ale pani zrezygnowała z adopcji Maxa, za to dała szansę Julci.

5 minut temu, elik napisał:

Przelałam wczoraj na konto Maksia 25,00 zł z bazarku. Proszę o potwierdzenie na wątku, gdy wpłynie na konto.

Jak tylko zameldują się na koncie, zaraz potwierdzę! Max pieknie dziękuje!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

eliku, z moim Kazankiem jest podobnie...Na dworze i obce kotki chce popędzić, Maurycego nie ruszy!!! A to malamut przecież...

Ale pani zrezygnowała z adopcji Maxa, za to dała szansę Julci.

Jak tylko zameldują się na koncie, zaraz potwierdzę! Max pieknie dziękuje!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

Dobrze choć, że druga bida skorzysta.

Cytat

Jak tylko zameldują się na koncie, zaraz potwierdzę! Max pieknie dziękuje!!

To z fantów Twoich i Toli :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Zachowanie Maksia nie koniecznie musi oznaczać, że zrobi kotu krzywdę. Mój nie żyjący już Binguś zachowywał się podobnie, a nawet gorzej, bo gonił za kotami, a jak przygarnęłam na DT kotkę z działki, to nic złego jej nie zrobił. Lubił chodzić za nią z nosem przy jej pupie, ale żadnych złych zapędów z jego strony nie było.

Max nie obwąchuje kota, on od razu kłapie:( Na filmiku capnął kicię za ucho (więcej nie mógł dosięgnąć), na szczęście dzięki szybkiej reakcji TZa tylko je obślinił. Wcześniej - jak kiedyś sam wszedl do domu - złapał za ogon kota, który mu się napatoczył pod łapy; na szczęście oboje z TZem byliśmy przy tym i TZ w tym momencie już trzymał Maxa za obrożę, więc nic się więcej nie stało. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Murka napisał:

Max nie obwąchuje kota, on od razu kłapie:( Na filmiku capnął kicię za ucho (więcej nie mógł dosięgnąć), na szczęście dzięki szybkiej reakcji TZa tylko je obślinił. Wcześniej - jak kiedyś sam wszedl do domu - złapał za ogon kota, który mu się napatoczył pod łapy; na szczęście oboje z TZem byliśmy przy tym i TZ w tym momencie już trzymał Maxa za obrożę, więc nic się więcej nie stało. 

Czyli Max ewidentnie do domku bez kotka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...